0

@barcowy1899 Telewizor SAMSUNG QE85QN900D 85" NEO QLED 8K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Polecam tani i sprawny

0

@tbas Tylko że De Jong nawet nie jest DM? Na barce w środku jest wiele możliwości przecież nadal jest Gundo Gavi i Pedri, problemem może być faktycznie piwot, ale De Jong zdecydowanie nie umie grać na tej pozycji.

0

@Miszak Nie wiem, zagrałem 2 gierki i wróciłem do Csa, czasem też pogram w Valo, po spędzeniu tych paru godzin w LoLu stwierdzam że nawet community cs'a jest mniej toksyczne.

1

@Kgorecki2500 Postarzał się ten Abramowicz

0

@NeroTFP1 Dlatego napisałem że ta bardziej memiczna, a te 6 lat temu to chodzi ci o towarzyski Audi cup?

0

I tak by nie zagrał.

0

@Miszak LoL To najobrzydliwsza z gier.

3

Pogoń to taka bardziej memiczna wersja Totków, przynajmniej mamy odpowiedniki PL na swoim podwórku.

1

@Emhyr Przy Busim to nadal nie był ten De Jong którego każdy oczekiwał, był po prostu trochę lepszy niż teraz lub przed przyjściem Xaviego, gość nie daje nic w defensywie, w ofensywie holuje piłkę a na dodatek boi się strzelić. Kiedy jest tak defensywny środek pola, to nic dziwnego że w tamtym sezonie przepychaliśmy spotkania 1:0.

3

@Emhyr Niech Barcelona podpisze specjalnie dla niego Casemiro, Ten Haga, De Ligta i jeszcze jego kolege Van De Beeka, siedzibę klubu niech przeniosą do Amsterdamu i wtedy może zobaczymy coś co jest bliskie FDJ z 2019 roku.

0

@Visca_barca Kolego w te 5 sezonów to na rynku pojawi się wiele bramkarskich talentów, ale jak chcesz opcje na teraz to słyszałem że Łukasz Fabiański będzie w kwiecie wieku.

5

@Popitek12 Messi nigdy nie przegrał 0:5 w klasyku :)

8

@Quarhodron Niedźwiedź

0

@Boss227 Haaland, Nunez, Kimmich, Silva, Cancelo, Simons, Wirtz, Frimpong. Guardiola podobno już składa wypowiedzenie pracy na samą myśl o trenowaniu takiej kadry... Real nie ma szans

0

@esem91 Przecież on ma jeszcze rok kontraktu

0

@Kamiloza91 Nie wiem, ale chciałbym aby obydwa kluby przegrały ten mecz.

0

@waletpl Ale wy chyba nie porównujecie gościa z Championship do Kimmicha?

3

@karolup Nie nie widzę ponieważ ma nadal ważny kontrakt, gościu już rok na emeryturze ale ściągnijmy go za grube pieniądze z emerytury i oczekujmy że będzie naszym najlepszym pomocnikiem! Podpiszmy Zlatana i Lahma może jeszcze. Nie mogę z tego jak ludzie płakali jaki to grający za pół darmo Busi jest tragiczny a teraz chcą podpisać Verattiego.

4

@karolup Guido przyszedłby za darmo, warto też wspomnieć o wymaganiach finansowych tych obu panów? Ty serio nie widzisz różnicy? Na dodatek gość chciałby wrócić z kataru więc z jego formą to byłoby różnie, a sam Marco pewnie potraktowałby to jako inne miejsce na emeryturę sportową, przecież Barcelona to piękne miasto. Jakby Veratti przyszedł tu na warunkach jak Guido to jestem jak najbardziej za.

0

@Edoss Ponieważ Roberto może obskoczyć więcej pozycji, na dodatek on zarabia praktycznie grosze a jest solidnym rezerwowym? Nie rozumiem czemu mielibyśmy z nim nie przedłużyć kontraktu jak mało zarabia i często dowozi jak wchodzi z ławki. Nie bez powodu Girona jest nim zainteresowana, w czym ci przeszkadza potencjalne przedłużenie kontraktu?

0

@BORO_12 Jako pomocnik defensywy zdecydowanie lepiej się sprawdza niż jakiś Oriol Romeu czy inny FDJ, a jego uniwersalność zdecydowanie nie jest minusem.

0

@MaFCB Może chodzi o wymagania finansowe, w Leicester przecież mało nie zarabiał.

0

@michal1899 Odkleiło cię z tym De Jongiem, może i faktycznie Kimmich Busquetsem czy Casemiro w defensywie nie jest, ale nie porównuj go do De Jonga który kompletnie nie potrafi kryć.. Zresztą co Frenkie potrafi oprócz holowania piłki?

0

@Barca398 FDJ i tak zablokowałby taki potencjalny transfer, a sam Denzel z jakiegoś powodu uważa go za kluczowego.. Wydaje się że jesteśmy uwięzieni z tym miernym piłkarzem na następne 2 lata przynajmniej

1

@Lionel_Messi10 Busi i Iniesta tak samo jak Leo przyszli z innej akademii i odeszli za darmo, pomiędzy nimi nie ma dosłownie żadnej różnicy w kontekście statusu wychowanka oczywiście, bo co z tego że lewo przeprowadził się z Argentyny jak w La Masii był dłużej niż Busquets?

0

@Hawajczyk Zidane tak samo jak Benzema ma korzenie Algierskie, Zidane trenował Benzeme przez lata, oraz Benzema wielokrotnie wspominał że Zidane był jego idolem, przepraszam bardzo ale ty oczekujesz że Zidane go skrytykuje? Na dodatek Benzema był pupilkiem Pereza co go w sumie wielokrotnie ratowało. "Porównaniu do Zidana w stylu poruszania się i elegancji z piłką nie jest żadną przesadą" To jakby powiedzieć że Lewandowski przypomina Busquetsa, ty w ogóle oglądałeś Zizou czy włączyłeś sobie 50 best Zinedine Zidane Highlights? Oraz wyraźnie napisałem że akurat w tych sezonach był mierny a nie podczas całej kariery? Oraz znając toksyczność i konfliktowość Benzemy to dobrze że na to MŚ nie pojechał.

1

@Lionel_Messi10 " a wymiencie z innego kontynentu kogos (czyli jak Leo), co przyszedl za darmo zrobil taka karierę i za darmo odszedl." To jakieś specjalne standardy? Według mnie lepiej przyjść za darmo i odejść za jakieś grube pieniądze. Np Hakimi to gość z innego kontynentu który przyszedł za darmo do realu z innej akademii a zarobili na nim 50mln. Chce napisać też że nikt nigdy nie zrobił takiej kariery jak Messi, a ty chcesz znaleźć dosłownie jego dubla..

3

@Lionel_Messi10 Aha bo z innego kontynentu to już nie wychowanek klubu ok ok

3

@Lionel_Messi10 Ale co to ma do rzeczy? Chłopak jest tak samo wychowankiem jak inni.

3

@Lionel_Messi10 Iniesta i Busquets też nie są stricte wychowankami w takim razie? Widać że fan Messiego a nie klubu jak tylko jego historię znasz. Iniesta przyszedł tutaj w wieku 12 lat Messi w wieku 13 lat a Busi w wieku 15/16 lat. Weź człowieku nie poniżaj się swoimi wypowiedziami, bo z twojej logiki wychodzi na to że tylko Xavi i Valdes byli "prawdziwymi" wychowankami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?