Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3 raz z rzędu przegrywamy u siebie, kiedy ostatnio wyglądało to tak źle?
0
Przypomnijcie mi ile razy potężny Hernandez Creus przegrał z Simeone? I ile razy potężny Xavi przegrał 3 razy z rzędu u siebie?
0
@leonek160 Czyli nie tylko u prześcieradeł są takie łby, chyba że troll z notatnika.
0
Przydałby się Luuk na te rożne.
1
@MESSIah16 Czyli każdy muzułmanin to bezwzględny morderca tak?
0
@MESSIah16 I to nie zmienia faktu że większość tych ludzi to osoby niewykształcone. Czytałeś o Brentonie Tarrancie? To działa w dwie strony, to tak samo jakbyś po jego incydencie zgeneralizował wszystkich chrześcijan jako rasistów i morderców tylko pogratulować takiego myślenia. Ile miałeś takich przypadków w Polsce gdzie przecież muzułmanie są wpuszczeni legalnie i nadal jest ich sporo?
1
@MESSIah16 Tak, a holocaust przebił to prawie sześciokrotnie zaledwie 20 lat później, zresztą ciekawe ile kiedyś chrześcijanie spalili niewinnych ludzi dla Boga, ciekawe ile muzułmanów wymarło przez kolonizację. Wychowałem się w Polsce która zawsze była wolna religijnie i jako jedyna z Europy przyjmowała wszystkich i nie paliła ludzi na stosach. Na przykładzie Polski perfekcyjnie widać że to nie muzułmanie których jest sporo w Polsce są problemem, a muzułmańscy nielegalni imigranci. Ty tworzysz narrację w której każdy muzułmanin jest zły i powinien zostać wydalony niczym w XVI wieku, tymczasem widać że ci cywilizowani muzułmanie którzy legalnie tutaj przybyli są normalni, oni są oczytani i wiedzą że w Islamie szanuję się inne religię. Zamachy robią tylko praktycznie ci NIELEGALNI imigranci analfabeci którzy nie mają pojęcia o swoim Bogu i religii, a ty generalizujesz ich wszystkich i wrzucasz do jednego worka co jest załosne.
1
@MESSIah16 No cóż po pierwsze to ludobójstwo nie było tylko ze względów religijnych, a po drugie można użyć argumentu holocaustu jako nienawiści chrześcijan do żydów i to już nie wygląda wtedy tak przejrzyście i łatwo prawda?
0
@Rust_Cohle To raczej powinno być skierowane do @MESSIah16
0
@MESSIah16 Chodzi ci o ludobójstwo z 1917 roku?
4
@MESSIah16 Jeszcze 50 postów o tym samym napisz. Gdyby Izrael nie mordował niewinnych dzieci to może i by do takich sytuacji nie doszło, ale nie ma jak to potępiać jedną stronę, kiedy drugą się gloryfikuje za podobne, a nawet gorsze akcje.
2
@MESSIah16 To akurat się tyczy wszystkich tego typu "ludzi" Trynkiewicz już ponad 20 lat żyje z podatków.
0
@clyde W chuj śmieszne.
0
@MESSIah16 I co to zmieni? Ludzie którzy należą do tych organizacji i tak wiedzą że zginą, ilu jest takich terrorystów którzy za jakiś poważny zamach dostali 10 lat wyszli i znowu zrobili to samo?
2
@AFA W butach chociaż?
0
@MESSIah16 Myślisz że za przynależność do organizacji terrorystycznej nic nie ma? Zresztą te grupy i ich członkowie żyją z świadomością że i tak umrą, albo ich złapią więc w czym by to miało pomóc?
0
@MESSIah16 To jest już akurat skrajność i ksenofobia, gdyby reszta EU poszła śladem Polski gdzie wolność religijna jest zachowana, ale nie wpuszczamy byle jakiegoś imigranta z Syrii tylko ludzi z wizą itp którzy legalnie tutaj się dostali, to nie byłoby takich sytuacji.
@Marian_Pazdzioch Z tym się już nic nie da zrobić, będziesz chciał ich wywalić to zaczną się masowe protesty.
1
@Marian_Pazdzioch Kto?
0
@FcPortoFan1999 Po co ma strzelać gole? Żeby rekord wielkiego Polaka przebić?
0
@gumaz Właśnie ciekawe czy to jakiś alkoholik czy kolejny terrorysta.
1
Sprzedam dezodorant do butów. Dezodorant sprowadzony został z stambułskiego straganu parę godzin temu. Jeżeli odór twoich śmierdzących zgniłych butów nie pozwala sąsiadom spokojnie zejść z góry na dół na klatce schodowej mam na to rozwiązanie! Dezodorant o smaku japońskiej wiśni pomógł już nie jednemu śmierdzącemu użytkownikowi la bamby.
0
@arasz1819 Ten klub zasługuje jedynie na Championship.
@Encore Piszesz co najmniej jakby Amorim był najlepszym trenerem ostatnich lat.
0
@PizzerMan podbijam
4
@Rewolucja123 Ja się z tym absolutnie zgadzam, ale pisanie że Ronaldo miał/ma mniej wyjebane ego od męczennika to chyba lekka przesada.
2
@Aragorn33 Wydaje mi się że 2 lata temu kiedy Benzema wygrywał balona, a Messi Fifa The Best to troszkę inaczej uważali.
3
I tak będzie głośniej niż na Montjuic, tam to jest rekordowy cicho, chyba że kibice przyjezdnych się dobrze zorganizują.
2
@Who_you_mam A jak widać na załączonym obrazku po lewej, jest w co uderzać.
3
@Faro Przecież mental do dziś jak dostaje pytanie kto jest najlepszy na świecie to odpowiada że on sam.
0
@RoberDzik Dobrze że ilość żebraków przynajmniej się nie zgadza.
0
@Eklerek Istnieje coś takiego jak zwrot, a w przypadku zakupu online nie będzie z tym problemu.