Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No i po co ta Mallorca z Realem remisowała, jak teraz z nami przegrywają.
0
@SinMistico To są te umiejętności, ta hiszpańska technika.
0
Ależ klasa sardynki, cóż za piękna bramka, niedługo naszego Robercika posadzi na ławce.
1
@michal26 Pozycjonowanie jak u Buffona, a wychodzenie jak u Neuera.. Trafił nam się prawdziwy skarb.
0
@michal26 Ponieważ Pena się tak świetnie ustawił, pozycjonowanie jak u Buffona.
1
Pena pewnie dziś jakiś uraz zaliczy, obym nie miał racji.
1
Porażka z Las Palmas z pewnością była wykalkulowana przez Flicka, dzięki niej Espanyol znalazł się w strefie spadkowej, nie ma co panikować.
0
@LukaszFan Podobno lekki uraz.
2
@mekston Tak to by się człowiek przynajmniej nie łudził.. Myślę że Pani @Sysia11 zasługuje na przeprosiny od całej la bamby.
3
Mam nadzieję że ten nieudacznik z gwizdkiem wróci do Segunda i za szybko nie dostanie możliwości sędziowania tak ważnego meczu.
5
Nie wiem skąd Flick wytrzasnął pomysł wystawienia Fermina i Torre w jednym składzie, ale to wyglądało tragicznie.
0
@Gaz Barca Xaviego miała dużo lepszą kadrę, Denzel miał Araujo Christensena i Cancelo zdrowych w obronie.
0
Przecież tu na luzie mogły być nawet 3 karne dla nas.. Sędzia jest tak tragiczny, że niedawno sędziował mecze w Segunda, a tutaj dali go na tak ważny mecz i widać efekty. Oczywiście dla tutejszych użytkowników to nie ma znaczenia bo przecież nie zdominowaliśmy meczu i nie strzeliliśmy 4 bramek.
3
Dzisiaj Lewy z hat trickiem.
0
@kanver_ Szkoda tylko że jest tak wysoko w hierarchii kapitanów.
0
@D10SLEO Fatiego dorzucimy w ramach 2 w cenie 1, bo ten Doku i Jacek to przereklamowani.
9
@DragonxNF To chyba jakaś jej wersja XXS.
0
@michal26 Napisałem o większych stawkach, ale nie rozumiem co te większe stawki zmieniają w tej kwestii?
2
@Pitinho Skoro powrót przewidywany jest na luty.. To stawiam na sierpień.
4
@MesQueUnClub_87 To również mecz który zapoczątkował tak zwaną "Aferę premiową" Która była głównym powodem tak dużego upadku naszej reprezentacji.
0
@michal26 To ta nasza cywilizacja upada już przez jakieś tysiące lat. Przecież to się dzieje od setek lat, główną różnicą jest fakt, że teraz jest to robione wirtualnie i są dużo większe stawki.
3
@Eklerek Najwidoczniej Mourinho stawia poprzeczkę jeszcze wyżej niż nasz Czesio.
8
@Pnog37 Mieszkam obok niego i od 20 dni jedyne co słyszę to wycie. Składałem już skargę, ale nic nie pomogło.
6
@Kapitan hawk Myślę że klasycznie De Jonga.
6
@krzakov Sugerujesz że pan Jorge Valdano też jest trollem?
0
@Nightraider 1.000.000 czekoladowych pieniążków jest wart więcej niż 1.000.000zł
5
Zdecydowanie i bezdyskusyjnie najlepszy transfer od czasów Johana Cruyffa.
0
@gumaz Przecież to jakby porównywać Bednarka z Dawidowiczem.
@BORO_12 Ja na miejscu Wojtka byłbym dumny, że mogę być zmiennikiem kogoś tak wybitnego. Dudek jakoś nie narzekał będąc zmiennikiem jednego z najlepszych bramkarzy na świecie, to samo powinno być z Szczęsnym.
0
@bartekvisca Metin, a jeśli chodzi o fabularną to GTA SA (przechodziłem z 15 razy)
2
@spacer Właśnie wziąłem kredyt 300.000zł na 30 lat i im wysłałem, cieszę się że nie jestem jedynym ramblowiczem który tak wspiera prawdziwą nie-propagandową telewizję i jedyną demokratyczną partię.