Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szmulek To ten nowy golden boy lepszy od Cubarsiego
0
Potężny Valverde kolejny raz ośmiesza Real!
0
@Patrykl145 I wtedy niepozornie przedziera się taki Raphinha i strzela bramkę taki atak to marzenie.
1
@L3OM3SSI Tutaj akurat cię odkleiło przyjacielu.
0
@~plastek~ W drugiej połowie Arsenal zniszczy United tak mocno, że Amorim i jego chłopaki będą mieli problemy z chodzeniem.
0
@Gaucho Czyli mam stawiać na nich moje apartamenty w Dubaju?
0
@Gaucho De Jong wczoraj wszedł i zdobył asystę i gola czy to oznacza że jest chociaż przeciętny?
0
@kubix05 Radziłbym ponownie sprawdzić kogo oznaczyłeś.
0
@Gaucho Nie chce przedłużyć kontraktu i jest po prostu cienki.
1
@partymaker Salah to co najwyżej może powalczyć o Dubai d'ora z Ronaldo.
0
Arsenal wreszcie idzie po majstra!1!!1! Liverpool już nie wytrzymuje presji, a co dopiero będzie pod koniec sezonu.
0
@AduŚ07 Ale przecież mamy środę.
1
@Aragorn33 Jak co mecz Real*
2
@Oskar00 No tak bo Casemiro to przecież był wirtuoz środka pola.. Przereklamowany kloc lecący na wielkości Kroosa, Modricia i Ramosa.
0
Hindus nawet karnego nie potrafi wywalczyć dla Realu, męczennik ma zdecydowanie większe umiejętności aktorskie (jak i piłkarskie).
0
@zodiak_10 Niesamowity upadek niegdyś wielkiego piłkarza.
0
@Sysia11 Prawie im przegrał to mś swoim karnym z Holandią.
3
@Sysia11 Top 5 pomocników w Chelsea
1
@Commando Do bardziej pokojowej powtórki z 1848.
1
@FCB_dimiC Multikonto? Pierwsze słyszę.
1
@blakkudium Arteta i media chcą żebyś w to uwierzył.. To wszystko to jest spisek przeciwko Polakowi.
0
@Eklerek No jeśli przegrają to będą mieli na kogo zrzucić, to wszystko zostało wykalkulowane przez Artete.
1
@[Oli] Akurat Enrique od zawsze potrafił postawić do pionu piłkarzy czy to Messiego czy Mbappe, myślę że Lucho dba bardziej o dyscyplinę od Flicka.
0
@Manypijany Dlatego właśnie nie potrzebujemy Enrique.
0
@[Oli] Flick może i jest lepszym trenerem, ale w kwestii Dembele to nic by się tu nie zmieniło.
0
@ali3gator Wrócić to on może sobie co najwyżej do Romy, Barcelona potrzebuje dobrego trenera.
3
@misterio Przynajmniej nadal można krytykować szprotkę.
5
@Poversky1000 Bez przesady, może Real jest słaby, ale ich wicemistrzostwo raczej nie jest zagrożone.
0
@ProMILs Zaszkodziłoby walkowerem dla rywali.
2
De Jong co 10 mecz ma dobre 20 minut, następny taki występ w 2025!