2

Szkoda że taka piękna seria musi się skończyć.

0

@BORO_12 Pedri obok Casado, a Pedri na 10tce to dwie inne osoby on na 10tce jest po prostu słaby, a Fermin wcale nie gra lepiej, zresztą co mają gole i asysty do tego co Torre tworzy? Większość była na podmęczonego przeciwnika który już dostał parę goli wcześniej.

7

@BORO_12 Pedri na 10tce nie istnieje, Torre to średniak, a Fermin w tym sezonie wygląda tragicznie. Pozostaje tylko Raphinha, ale wtedy nie ma nikogo na lewe skrzydło.

0

@Culer9002 Tak samo było za Xaviego.

2

Prześcieradła naiwnie wierzą w mistrzostwo, oni jeszcze nie wiedzą że to wszystko to plan Flicka żeby na końcu odpalić wygrać u siebie w klasyku 8-2 i skompromitować Real. Planem jest również usatysfakcjonowanie Tebasa, po to aby liga wyglądała "atrakcyjniej" i po to aby nam umożliwił zarejestrowanie Olmo, a wy tu o jakimś kryzysie gadacie.

0

@abram3k Na boisku.

0

@Cule2013 I gówno im to dało w ostateczności.

0

@esem91 10k rubli to wcale nie tak dużo.

0

@Culer9002 Brak naszego Denzela to skandal.

0

@Trojanek23 Ciekawe kiedy się dowie że jesteś od niej o 30 lat starszy

5

@Sysia11 po 11 dniach wreszcie otrzymała odpowiedź.

0

@Rust_Cohle Przecież i tak każdy wie że Arsenal idzie po mistrzostwo, Liverpool już teraz nie radzi sobie z presją.

0

@szymonekk Tak, karny podobny do tego z Brestem.

0

@Korsain Chyba jakiś błąd w obliczeniach się wkradł.

1

Notatnik przemówił..
Tym razem modlą się o kontuzję swojego piłkarza:
"Jeszcze nigdy się aż tak nie modliłem o kontuzję, inaczej ten dzban będzie cały czas grać I sabotować drużynę.." ~Użytkownik lokuus

1

Inaki aż mi przypomniał bohaterską postawę Fatiego przy strzale Kessiego w klasyku.

2

@Oskar00 Jeszcze nie skończyliśmy 1 części sezonu, a wy już wychodzicie z tak potężnymi wnioskami.

1

Na miejscu Pereza wymieniłbym Mbappe na Dovbyka (O ile Roma by się zgodziła)

1

@esem91 5-2 dla nas

0

@Ptasior Top 4 wydaję się być w ich zasięgu.

0

Mówiłem że Arsenal łatwo idzie po majstra.

0

@Pnog37 3ema punktami dla Bilbao oczywiście :)

0

@El Plutoninho To prawie jak promocja

0

Dobrze że ten Salad idzie do Arabii, Ronaldo już się może żegnać z tytułem "króla" strzelców.

0

@Szmulek To ten nowy golden boy lepszy od Cubarsiego

0

Potężny Valverde kolejny raz ośmiesza Real!

0

@Patrykl145 I wtedy niepozornie przedziera się taki Raphinha i strzela bramkę taki atak to marzenie.

1

@L3OM3SSI Tutaj akurat cię odkleiło przyjacielu.

0

@~plastek~ W drugiej połowie Arsenal zniszczy United tak mocno, że Amorim i jego chłopaki będą mieli problemy z chodzeniem.

0

@Gaucho Czyli mam stawiać na nich moje apartamenty w Dubaju?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?