Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szkoda że taka piękna seria musi się skończyć.
0
@BORO_12 Pedri obok Casado, a Pedri na 10tce to dwie inne osoby on na 10tce jest po prostu słaby, a Fermin wcale nie gra lepiej, zresztą co mają gole i asysty do tego co Torre tworzy? Większość była na podmęczonego przeciwnika który już dostał parę goli wcześniej.
7
@BORO_12 Pedri na 10tce nie istnieje, Torre to średniak, a Fermin w tym sezonie wygląda tragicznie. Pozostaje tylko Raphinha, ale wtedy nie ma nikogo na lewe skrzydło.
0
@Culer9002 Tak samo było za Xaviego.
2
Prześcieradła naiwnie wierzą w mistrzostwo, oni jeszcze nie wiedzą że to wszystko to plan Flicka żeby na końcu odpalić wygrać u siebie w klasyku 8-2 i skompromitować Real. Planem jest również usatysfakcjonowanie Tebasa, po to aby liga wyglądała "atrakcyjniej" i po to aby nam umożliwił zarejestrowanie Olmo, a wy tu o jakimś kryzysie gadacie.
0
@abram3k Na boisku.
0
@Cule2013 I gówno im to dało w ostateczności.
0
@esem91 10k rubli to wcale nie tak dużo.
0
@Culer9002 Brak naszego Denzela to skandal.
0
@Trojanek23 Ciekawe kiedy się dowie że jesteś od niej o 30 lat starszy
5
@Sysia11 po 11 dniach wreszcie otrzymała odpowiedź.
0
@Rust_Cohle Przecież i tak każdy wie że Arsenal idzie po mistrzostwo, Liverpool już teraz nie radzi sobie z presją.
0
@szymonekk Tak, karny podobny do tego z Brestem.
0
@Korsain Chyba jakiś błąd w obliczeniach się wkradł.
1
Notatnik przemówił..
Tym razem modlą się o kontuzję swojego piłkarza:
"Jeszcze nigdy się aż tak nie modliłem o kontuzję, inaczej ten dzban będzie cały czas grać I sabotować drużynę.." ~Użytkownik lokuus
1
Inaki aż mi przypomniał bohaterską postawę Fatiego przy strzale Kessiego w klasyku.
2
@Oskar00 Jeszcze nie skończyliśmy 1 części sezonu, a wy już wychodzicie z tak potężnymi wnioskami.
1
Na miejscu Pereza wymieniłbym Mbappe na Dovbyka (O ile Roma by się zgodziła)
1
@esem91 5-2 dla nas
0
@Ptasior Top 4 wydaję się być w ich zasięgu.
0
Mówiłem że Arsenal łatwo idzie po majstra.
0
@Pnog37 3ema punktami dla Bilbao oczywiście :)
0
@El Plutoninho To prawie jak promocja
0
Dobrze że ten Salad idzie do Arabii, Ronaldo już się może żegnać z tytułem "króla" strzelców.
0
@Szmulek To ten nowy golden boy lepszy od Cubarsiego
0
Potężny Valverde kolejny raz ośmiesza Real!
0
@Patrykl145 I wtedy niepozornie przedziera się taki Raphinha i strzela bramkę taki atak to marzenie.
1
@L3OM3SSI Tutaj akurat cię odkleiło przyjacielu.
0
@~plastek~ W drugiej połowie Arsenal zniszczy United tak mocno, że Amorim i jego chłopaki będą mieli problemy z chodzeniem.
0
@Gaucho Czyli mam stawiać na nich moje apartamenty w Dubaju?