1

70 minuta 2 kartki w pomocy niewidoczna 10tka i inwalida na ataku, a Hansi dopiero zmianę robi.

0

@fracek13 Przypomnisz mi kto jest pierwszy w tabeli?

0

@BezglutenowyPedri A ile miał słabych meczów w tym sezonie?

0

Casado i Pedri z kartkami, tu trzeba zmian bo się skończy czerwoną kartką.

0

@Kondziubarca Casado i Yamal? Jeden słabszy mecz nie świadczy o braku formy.

0

@mekston Dokładnie o niego mi chodziło. Teraz Ukrainiec gra w włoskim średniaku i walczy o utrzymanie, a Pan piłkarz walczy o złotego buta.

0

@Tuc To ten słynny geniusz Alemany nam go załatwił.

0

@KobeFR Widziałem jakieś jasne włosy na boisku, ale tak to nie widziałem.

0

@Murazor Torres też wrócił z kontuzji i to dłuższej.

0

@Kamiloza91 Potwierdzam że Lewy by te akcje wykończył.

0

@Luciano99 Spokojnie.. Jeszcze nie wygraliśmy, nie ma czego opijać.

0

@ali3gator Myślę że o kulach to ciężko by mu było mimo wszystko.

0

@BezglutenowyPedri 99 IQ to nadal więcej niż średnia w Hiszpanii.

0

@Kondziubarca Xavi w swoim pierwszym pełnym sezonie w grudniu był na drugim miejscu w lidzę i odpadł z grupy w LM wydając w lato 200 baniek.

0

@ali3gator Pedri na 10tce wygląda tragicznie, pokazywał to już kilkukrotnie.

1

@LOPEZ16 Przecież taki Pululu to jest o 2 klasy wyżej od Ferrana.

0

@ali3gator Już widzę jak nam się powiedzie z Gavim na 10tce.

1

@MesQueUnClub96 Myślę że ten Torres to sam się wystawił w I składzie.

0

@abram3k Yamal przynajmniej kilka razy pięknie zagrał i rozpoczął kontrę w przeciwieństwie do Ferrana.

0

Słuchaj Xavi głupia sprawa..

0

@Barca_bwo A czy ja napisałem że go skrytykowałeś? Zapytałem się czy "chcesz", a to wynika z twojej wypowiedzi.

0

Torres bezczelnie okrada Raphinhe ze złotej piłki, na miejscu Raphy spotkałbym się z nim na parkingu po meczu.

4

Teraz należy sobie zadać pytanie kto jest gorszy!
Vitor "Dachowiec" Roque
czy
Ferran "Sardynka" Torres
Według mnie nawet Roque dupą wciąga tego amatora.

0

@Barca_bwo Chłop nie zagrał nawet 80 minut po kontuzji, a ty już chcesz go krytykować? Ciekawe za co, za tą jedną niewykorzystaną akcję?

0

@Technik Jak na Hiszpanię? Proszę cię, jestem w stanie wymienić przynajmmniej 6 gorszych którzy sędziują w La Lidze.

0

@Technik Jak na Hiszpanię to nie jest aż tak źle.

0

@FcPortoFan1999 Barcelona też nie miała na Olmo, a coś mimo wszystko wyskrobała. Dla chcącego nic trudnego.

0

@Toretto Przecież on nawet 90 minut nie zagrał.

3

Oferta PSG jeszcze aktualna? Może wymiana na Dembele?

0

@FcPortoFan1999 Rekin by się nadawał do takiego Porto, dzwoń do zarządu 40M i jest wasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?