Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
70 minuta 2 kartki w pomocy niewidoczna 10tka i inwalida na ataku, a Hansi dopiero zmianę robi.
0
@fracek13 Przypomnisz mi kto jest pierwszy w tabeli?
0
@BezglutenowyPedri A ile miał słabych meczów w tym sezonie?
0
Casado i Pedri z kartkami, tu trzeba zmian bo się skończy czerwoną kartką.
0
@Kondziubarca Casado i Yamal? Jeden słabszy mecz nie świadczy o braku formy.
0
@mekston Dokładnie o niego mi chodziło. Teraz Ukrainiec gra w włoskim średniaku i walczy o utrzymanie, a Pan piłkarz walczy o złotego buta.
0
@Tuc To ten słynny geniusz Alemany nam go załatwił.
0
@KobeFR Widziałem jakieś jasne włosy na boisku, ale tak to nie widziałem.
0
@Murazor Torres też wrócił z kontuzji i to dłuższej.
0
@Kamiloza91 Potwierdzam że Lewy by te akcje wykończył.
0
@Luciano99 Spokojnie.. Jeszcze nie wygraliśmy, nie ma czego opijać.
0
@ali3gator Myślę że o kulach to ciężko by mu było mimo wszystko.
0
@BezglutenowyPedri 99 IQ to nadal więcej niż średnia w Hiszpanii.
0
@Kondziubarca Xavi w swoim pierwszym pełnym sezonie w grudniu był na drugim miejscu w lidzę i odpadł z grupy w LM wydając w lato 200 baniek.
0
@ali3gator Pedri na 10tce wygląda tragicznie, pokazywał to już kilkukrotnie.
1
@LOPEZ16 Przecież taki Pululu to jest o 2 klasy wyżej od Ferrana.
0
@ali3gator Już widzę jak nam się powiedzie z Gavim na 10tce.
1
@MesQueUnClub96 Myślę że ten Torres to sam się wystawił w I składzie.
0
@abram3k Yamal przynajmniej kilka razy pięknie zagrał i rozpoczął kontrę w przeciwieństwie do Ferrana.
0
Słuchaj Xavi głupia sprawa..
0
@Barca_bwo A czy ja napisałem że go skrytykowałeś? Zapytałem się czy "chcesz", a to wynika z twojej wypowiedzi.
0
Torres bezczelnie okrada Raphinhe ze złotej piłki, na miejscu Raphy spotkałbym się z nim na parkingu po meczu.
4
Teraz należy sobie zadać pytanie kto jest gorszy!
Vitor "Dachowiec" Roque
czy
Ferran "Sardynka" Torres
Według mnie nawet Roque dupą wciąga tego amatora.
0
@Barca_bwo Chłop nie zagrał nawet 80 minut po kontuzji, a ty już chcesz go krytykować? Ciekawe za co, za tą jedną niewykorzystaną akcję?
0
@Technik Jak na Hiszpanię? Proszę cię, jestem w stanie wymienić przynajmmniej 6 gorszych którzy sędziują w La Lidze.
0
@Technik Jak na Hiszpanię to nie jest aż tak źle.
0
@FcPortoFan1999 Barcelona też nie miała na Olmo, a coś mimo wszystko wyskrobała. Dla chcącego nic trudnego.
0
@Toretto Przecież on nawet 90 minut nie zagrał.
3
Oferta PSG jeszcze aktualna? Może wymiana na Dembele?
0
@FcPortoFan1999 Rekin by się nadawał do takiego Porto, dzwoń do zarządu 40M i jest wasz.