Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Trzeba zmienić czip.
0
Przegrać z Las Palmas i Leganes u siebie.. Takich kompromitacji to nawet za Koemana nie doświadczyliśmy.
1
Motor to by tą Barcelonę rozklepał 4:0.
Samper by pokazał Pedriemu i Casado co to znaczy prawdziwa hiszpańska technika.
4
Ja tylko przypominam że potężnemu Luukowi kończy się kontrakt w tym sezonie, on by już 2 wsadził z główki.
0
@Litman Torre to kloc dlatego.
0
@Poversky1000 Tylko że to nie on zarabia po 30mln euro rocznie jak pewien Holender.
0
@FanBarcy22 Koemana na trybunach nie widzę, więc szans na to też nie.
1
@masa11 Za Xaviego to my bylibyśmy na miejscu Leganes z 1:0 i postawionym autobusem, co wy porównujecie.
0
Mam nadzieję że nasz kaszalot pokaże że ten mecz z BVB to nie przypadek i fartowne sytuację (chociaż tak było).
0
@FCB24 Na jarmarku świątecznym i tak jest głośniej niż na Montjuic.
1
Z Xavim już byśmy mieli 1:0 i bezpiecznie zaparkowany autobus.
1
@mekston Dlatego w przeciwieństwie do Neuera w 2014 Pena wygra złotą piłkę.
0
@Majczel97 lobem 3m nad bramką
0
@A4ron ZywOo jest po prostu lepszy.
2
@abram3k Ktoś mnie wołał?
1
@Pnog37 No i NiKo się obudził
0
@Encore Ma jedno dobre bo3 na 10 meczy i akurat padło na Faze.
0
@Mlodypro101 Też najbardziej lubiłem NEO, ale mimo wszystko w G2 gra dwóch Polaków i oczywiście każdy ma swoje zdanie.
0
@BezglutenowyPedri Domingueza
0
@takisobiektos Mało kto zasługuje na majora tak bardzo jak NiKo + piękna historia snaxa wygrywającego 2ego majora po 10 latach.
0
@Encore Ledwo awansowało, ale pokazali co potrafią w tych playoffach forma ropza i broky'ego wraca, a Karrigan i jego calle wydają się świetne. Ktokolwiek wygra ten półfinał ten wygra finał.
0
@Encore Spirit to ledwo z MOUZ wygrało mimo nieobecnego xertiona
1
@Mlodypro101 Jeszcze fajniej byłoby zobaczyć Snaxa i Taza w finale + NiKo wreszcie z majorem.
1
@PatrykBarca United przeszło już 2 zmiany pokoleniowe po odejściu Fergusona i nadal nic.
0
@zazaraza Wracają już 11 lat i jeszcze im się nie udało, a co najlepsze z roku na rok jest jeszcze gorzej. Może za jakieś 4 lata będą rywalizować z Cardiff o zostanie w Championship.
0
@zazaraza Skoro patrzymy na tabele to może warto wspomnieć o tym na którym miejscu jest United, a na którym jest City i ile punktów ich dzieli, oraz kto ostatnio z nimi grając wsadził im trzy, a kto przyjął trzy.
0
@MesQueUnClub96 Ale Guardiola nigdy z Tottenhamem wygrać nie potrafił, zresztą nie ma co porównywać Totków (od których United też dostało w łeb) do Nottingham
0
@MesQueUnClub96 United na Old Trafford dostało oklep nawet od Nottingham
1
@MesQueUnClub96 Wygrać to oni mogą jedynie wpierdol, jedno jest przegrywać z Juventusem, a drugie z Pilzno.
6
@PW27 Niedoceniany*