Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 Głębia składu + Raphinha może grać jak i na lewej jak i na 10tce.
3
@Herbert A może jakieś przykłady? Oprócz Gulera który wybrał pieniądze?
0
@BORO_12 Projekt sportowy? Kupmy wszystkie gwiazdy a wreszcie wygramy LM! To że w PSG dają mu większe pieniądze nie znaczy że zaraz tam pójdzie, spójrzmy nawet na same miasta i brak problemów z językiem, spójrzmy na zachowanie kibiców P$G (Szturmowanie domu piłkarzy i ciągle gwizdy), a naszych. Nie zapomnijmy też jaką potęgą marketingową jest Barca w porównaniu do PSG, wszystko oprócz pieniędzy wskazuje na to że Barcelona jest lepszym wyborem dla Nico, a jak Gundogan, Kounde, Raphinha, Lewandowski, Roque przychodzili to też mieli do wyboru pieniądze z Chelsea, a wybrali Barcelonę która była w jeszcze większym dołku niż teraz, a ci których wymieniłem nie mieli nawet tutaj znajomości, np Williams otwarcie mówi że jego najlepszymi przyjaciółmi są Balde i Yamal.
4
@Boss227 Każdy? Piękne miasto, fajni kibice, świetna historia "Kto by chciał przyjść do takiego miejsca" Rzadko kiedy się zdarza że ktoś odrzuca ofertę od tego klubu.
0
@oleoleole Boże czasami jak patrzę czy to na polskich cule czy na nasze społeczeństwo to widzę, że mamy samych ekspertów, Romano coś pisze? Hah ja wiem lepiej, ty chyba jesteś jedną z tych osób co uwielbiają teorie spiskowe niedowiarku.
0
@oleoleole ???? Jakie oświadczenia?? od kiedy tak się robi? Laporta powiedział że ich stać i tyle.
1
@MessiForeverTheBest Polecam zmienić avatar.
0
@MiloszFCB1899 Półwysep Apeniński i Iberyjski wyglądają dla mnie normalnie, Finlandia zresztą też.
0
@PatrychoO Przecież Gundogan to Turek.
0
@DLFCB Po prostu Motor był lepszy.
0
@Khajio Ale nikt go nawet nie zapytał o to, po prostu odpowiedział na pytanie kto według niego się najbardziej wyróżniał, wybrał Roque.
3
@Comentateiro Olot to europejski gigant, dlatego Hans wystawia I skład.
0
@lysy1015 Przecież on jest jego agentem.
1
@Kubavilla7 Genialne porównanie
1
@arasz1819 Spokojnie to sekciarze
0
@RosjaninBut Nie zachowują się jak rude.
1
@Rastafarnianin Guardiola też przegrał z Wisłą, wpadki się zdarzają.
Teraz Śląsk idzie po tryplet bez porażki.
0
@BORO_12 Nie piszę o całkowitej zmianie pozycji Yamala, piszę o tym że mógłby dobrze wyglądać na wahadle i sporadycznie tam występować.
2
@Kgorecki2500 Messi niewidoczny dzisiaj.
6
Ale ten Śląsk póki co jest świetny, sami dużo tworzą i już powinni wygrywać minimum 2-0, a grają przecież z wielkim wicemistrzem Łotwy.
0
@BORO_12 Patrząc na to że wahadłowy gra raczej szerzej, kompletnie nie widziałbym Raphinhi jako wahadłowego, prędzej właśnie jako 10tkę. Jak Flick chciałby bardziej ofensywne wahadło to mógłby też pokombinować z Yamalem, który na Euro wyglądał świetnie defensywnie i przez jego szybkość i drybling dobrze by się odnalazł jako ktoś, kto gra szeroko. Chociaż i tak z pewnością Flick będzie preferował grę z normalnymi skrzydłowymi patrząc na to jak naciska na transfer Nico.
0
@Gaz Jeżeli ktoś go nazywał nowym Puyolem to jest debilem.
0
@CinekPL85 Chciałbym mieć takie drobniaki w swojej kanapie.
1
@michal26 Zaczynam wierzyć w teorię spiskową, że Bidon jest alienem z strefy 51, a braci Kennedy i Lincolna porwało UFO.
Tak kompletnie serio to staruszek wygląda jakby znajdywał się w połowie w stanie wegetatywnym.
2
@NeroTFP1 Oczywiście że tuszował co jest obrzydliwe, ale popularność kościoła w tamtych latach padała na łeb, a dodatkowa informacja o pedofilii w kościołach mogła być użyta jako straszak w państwach bloku wschodniego i nie tylko.
Czy popełnił błąd? Oczywiście że tak, czy jest to obrzydliwe? Tak, jedyne co go w tej sytuacji może jakkolwiek bronić to fakt że cała instytucja znalazła się w dość krytycznym momencie, ale nie rozumiem oskarżania go o pedofilie, to że tuszował nie znaczy że sam nim był.
2
@Fizzy Womack Przecież to pan trener Rudinho
0
@FcPortoFan1999 Atletico
Benfica czy Sporting?
4
@Arden Wydaje mi się że pracuje dla Narodowej Armii Wyzwoleńczej Libii, zgadzałoby to się z kolorami które znajdują się za nim, ale nie jestem pewien.
2
@revolution33 Też marzę o jego powrocie, najlepszy trener Barcelony w historii.
0
@JimMorrisonFCB Nawet nie mam tego fotela? Wiedziałem że taki istnieje i tyle, wyjmij kija z odbytu.