1

@Lucyfffer Po co mają wysoko grać jak po drugiej stronie jest Mbappe Barcola i Dembele?

2

@Jakchcesz Pani Rabiot już pewnie czeka na parkingu żeby zdyscyplinować Lamine'a za upokorzenie jej syna.

0

@Sulimo To nie taki duży, bardziej powiedziałbym że to talent na miarę kilkukrotnego zwycięzcy złotej piłki.

1

@FCB_dimiC Zaliczyli chyba

0

@Cvzx Ciekawe czy ktoś mu powie że Zlatan woli Messiego od Ronaldo.

0

@Sezam Aż tak szybko to mi ten czas nie leci żeby napisać że to było niedawno.

0

@Sysia11 Czyli myślisz że Francja wygra?
Dzięki! Teraz już wiem żeby stawiać na Hiszpanię.

0

@Popitek12 jest średni.

1

@Rust_Cohle Już Niemcy według twojej predykcji mieli się cieszyć, a co robią? Robią petycję o powtórkę meczu.
@Stinger_ To dlaczego z Portugalią zagrał dobrze skoro lubi uciszać kibiców Barcy?

0

@Michael24 Płacz

0

@Faro Szczerą opinię, jak oceniasz jego pobyt w brighton?

0

1

@Miszak Też ci życzę miłych wakacji :)

0

@Miszak Może ty masz wakacje, ja jeszcze tydzień i też będę miał, ale nie 2 miesiące, a tygodnie więc zazdroszczę.

0

Komentarz usunięty

0

@Joe_Barbaro Ty jesteś jednym z tych 12/14 letnich użytkowników Rambli którzy żebrzą o herby na stronie prawda?

0

@sen Nie warto, ale jak już to Betclic.

2

@sen Żadnego, skończ z uzależnieniem.

0

@BORO_12 W dyskusji nie daje rady? To ty spamujesz "xd" pisząc rzeczy typu uwaga cytuję: "To rzeczywistość i podaję fakty ale nie potrafisz myśleć jak widzę." Kiedy ja napisałem że media piszą o zainteresowaniu Nico, to ty nie rzuciłeś kontrargumentu tylko zarzuciłeś takie zdanie: "ta dyskusja nie ma sensu bo nie potrafisz przetworzyć informacji i pomyśleć"

1

@macio_944 Według niektórych użytkowników tutaj Laporta wciska Flickowi Nico na siłę, a ten chce Frimponga, a kto wie lepiej niż nasi ramblowi eksperci?

0

@BORO_12 Wielki BORO_12 naprzeciw doniesieniom mediów
To on ustala prawdę!
Fabrizio Romano? W życiu!

0

@BORO_12 Hahaha, wiesz że mam rację, media ciągle piszą o zainteresowaniu Barcelony Williamsem. Według ciebie chęć zakupu Nico to jest chęć gry na wahadła?

0

@BORO_12 ??? Media piszą też o zainteresowaniu Nico i co? Co to zmienia? Ale ty wyimaginowałeś sobie że Laporta zmusza Flicka do zrezygnowania z Frimponga na rzecz Nico? Nawet już nie wiem jak z tobą rozmawiać bo nie potrafisz przetworzyć informacji, ani czytać ze zrozumieniem.

0

@ViscaelBarca2007 Co z Ferminem?

0

@BORO_12 Romano nigdy nie pisał że to Flick chce Frimponga, a raczej Barcelona?
Oraz gdzie ja napisałem że wystawiłbym Frimponga na obronę? Znowu wmawiasz sobie rzeczy które się nie wydarzyły, a gdzie ktoś napisał że Flick chcę Frimponga, a Laporta mu wciska Nico? Bo tak kurczowo trzymasz się tej tezy, a podpierasz ją tym że Romano napisał o zainteresowaniu Barcelony Frimpongiem.

0

@BORO_12 "nie wierzę w żadne plotki oprócz Romano i Relevo." To jest jedyne co pisałeś, radzę doeedukować się i poznać co konkretnie znaczy "Argument" bo pisałeś że skoro Romano napisał że Barcelona jest zainteresowana Frimpongiem to znaczy że Flick chce grać wahadłami, a Laporta na siłę mu wciska skrzydła.
Nikt tak nie mówił, pisał ale ty sobie wyimaginowałeś to w swojej głowie i powtarzasz to wszędzie uznając za "argument" i rzeczywistą sytuację.

0

@Rust_Cohle Prodiż przecież woli Guardiole

0

@Herato Reprezentacja Polski

0

@BORO_12 Weź człowieku skończ pierdolić o tych wahadłach i "Nowoczesnych schematach" co to w ogóle znaczy "Nowoczesny schemat" Piszesz to pod każdym artykułem, ale nie jesteś w stanie udowodnić że Flick faktycznie chce grać wahadłami, a co do Daniego Rodrigueza, wygląda po prostu dużo gorzej od piłkarzy takich jak np Darvich.

0

@PatrykBarca
3-4-3
Lunin
Walker Rudiger(Za gola Merino) Gvardiol
Di Lorenzo B. Silva Fermin Grimaldo
Chiesa Lukaku Mbappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?