Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stawiajcie domy na to że Dembele strzeli 40m nad bramką!
0
@Encore W Portugalii za to są bracia Joao
0
@Encore Jeszcze broń boże coś mu w kręgosłupie pierdolnie.
1
Ależ świetny mecz! Ostatnio tak się emocjonowałem kiedy Francja mierzyła się z Belgią!
0
@mariosss20 Właśnie ja miałem rację kolego, ty napisałeś że Hiszpania przewali w karnych, a ja napisałem że żadnych karnych nie będzie.
7
@ViscaelBarca2007 Nie porównuj jakiegoś Mbappe do wielkiego Zahy, szanujmy się.
1
@Culer9002 Portugalczycy grają na Cristiano aż za bardzo, widać że jedyny ich pomysł to wrzutki na jego głowę.
1
@Ozc Ciężko się takie coś ogląda po meczu Hiszpanii.
0
@Smixu Oczywiście że tak
1
@Sulimo Z drugiej strony po prostu wykorzystywał idiotyzm Taylora.
1
@TheNekro94 Nawet bez tej czerwonej nie zagrałby w półfinale.
0
Awans imienia Daniego Olmo
2
@barcelonaLM Daj im się w spokoju wypłakać.
3
@takisobiektos Próbował przepchać Niemców, ale wałki sędziowskie są za mocne na Hiszpanię.
1
@Majowy_ 39 letniego Navasa który podobno dobrze współpracuje z Yamalem, też Nacho może grać na prawej.
0
@Bobo25 Co tam, jak tam?
0
@MesQueUnClub96 Co tam?
0
Karma wróciła do Kroosa!
0
@Szklaner Widać który z La Masii
2
@Xpert77 Gorzej, już nawet Lahoz lepiej wyglądał w katarze.
0
@Rust_Cohle Przecież on nie stał w miejscu, naturalny ruch, chował ręke.
0
@Encore No tak bo przecież każda ręka to karny.
0
Pierwsza dobra decyzja Taylora
BRAWO
2
@Kgorecki2500 A ja nie widzę karnych.
3
@takisobiektos jakby to był Rodri to 3 czerwa by już wyłapał.
0
@KrwawiaceoczyVEB Z Albanią wyglądał jak amator.
0
Taylor to jest taki nieudacznik, myślałem że nie przebije swojego występu w finale LE, jednak się myliłem.
0
@Bobo25 Mnie nic nie boli, jestem bardzo szczęśliwy z zasłużonego prowadzenia Hiszpanów.
1
@Bobo25 Ale cię boli wielka Hiszpania, farta to mają Niemcy że Kroos jeszcze gra i Morata nie potrafi trafić z 5metrów w bramkę.
0
@aspr1me Z Królem rekinem