0

@Kapitan hawk Zouma? Dobrze że już w Chelsea go nie ma bo podobnie do kota mógłby Enzo skończyć.

4

@Herato sory że się czepiam ale jest byłym, a nie był :)
Oraz oczywiście że każdemu przysługuje. (Po sytuacji z Robertem Kennedym i Teddym Rooseveltem jestem pewien że przysługuje nawet kandydatom.)

16

Wreszcie jakaś dobra decyzja.

8

@partymaker Wygrał Copa America.

2

@Faro Ładnie go zajeżdżają, dopiero wrócił z EURO, a już po jednym dniu urlopu musi wracać do Barcelony bo Camp Nou samo się nie zbuduje i tak teraz będzie robił 12 godzin dziennie na słońcu, dobrze że chociaż ten kask ma to mniejsze szanse na udar słoneczny.
Szanuje że za te 10 euro tygodniowo które zarabia ciągnie Barcelonę sportowo, wizerunkowo i jeszcze finansowo.
Temu Pedriemu i Gaviemu to mogliby odpuścić bo kontuzjowani, no ale ich brak potencjalnie opóźniłby otwarcie Camp Nou...

4

@Mroziu Ale ty jesteś odklejony, weź wyjdź na dwór wreszcie.
Yamal tam przecież nie pracuje ( zresztą to trochę jak z twoim mózgiem ) ale biedaczek zrobił sobie zdjęcie, przecież on powinien leżeć i się nie ruszać przez następne 3 tygodnie żeby sobie nic nie robił, mamusia mu powinna podawać obiadki, a on powinien tylko leżeć i grać w fortnite'a na konsoli, Yamal tak po prawdzie wcale nie powinien chodzić bo jeszcze źle stanie na chodnik i przetnie sobie nogę w pół.

9

@Mroziu O nie! Biedny Yamal musiał dostać się na budowę! Ale go zajeżdżają.

1

@Bulbulator Ronaldo powinien wygrać ZP.
Pustynny Sułtan, władca wszystkich wielbłądów.

1

@Arcybiskup Ale co mają do tego gry czy inne social media, zobacz sobie ile było strzelanin w Amerykańskich szkołach w XX wieku.
@clyde Nie, wtedy jesteś po prostu inna i odstajesz od standardów.

2

@kanver_ No siedzi niezarejestrowany, ale powiedział że poczeka aż klub go zarejestruje.

0

@takisobiektos Przecież dopiero skończył Euro, wiadome że podczas Euro nie ogłoszą transferu.

2

@Sulimo A to nie tak że Inter teraz został przejęty przez fundusz inwestycyjny? Trochę ryzykowne przejść do takiego klubu.

0

@MessiForeverTheBest zmień logo wariacie

4

@KamQiX Akurat Gundo zasługuje na opaskę kapitańską, nie brakuje mu ambicji i nie boi się skrytykować zespołu po słabej grze, nie bez powodu w repce i city tą opaskę miał.

2

@MessiForeverTheBest zmień logo wariacie

0

@FcPortoFan1999 3 lata temu też mieli bardzo łatwą drabinkę, to nie może być przypadek.

0

@adamek20151 To źle myślałeś.

2

@PatrychoO Ciekawe czy już ogarniają dezynsekcje.. Bo jak nie to czeka nas jeszcze kilka godzin opóźnienia.

0

@cristians Mi tam się bardziej podobała ta połowa niż mecz Belgii z Francją na EURO i tak więcej się działo.

0

@JaCules1211 Ale do 2016 byli mistrzami Europy.

0

@KrychaFCB Nie uważam że zaliczył zjazd, on nigdy nie był jakimś ogromnym talentem i nigdy nie grał na tyle dobrze żeby powiedzieć że zjechał z formą.

0

@Arden Uparłeś się na Olmo i Gakpo? Wymieniłeś aż 5 piłkarzy którzy mogą dostać MVP, a skupiłeś się właśnie na tej dwójce, gratuluje predykcji musiała być piekielnie ciężka. :)

4

1

@Kapitan hawk Ona dopiero w 2036, jak już w Polsce zorganizują Euro.

0

@GeneralXavi Generale czy to prawda że pańskim wzorem trenerskim był i jest Gareth Southgate? Czy brał pan przykład z jego taktyk?
@Destroyer_of_Worlds Chyba Polskie madrytczoki, każdy normalny jest za Hiszpanią.

0

@NeroTFP1 Też chętnie wymieniłbym Audi Cup za Euro.

0

@Criss18Barca Tylko co tu porównywać, w USA 4 prezydentów zginęło po zamachach: Garfield, Lincoln. McKinley i JFK, a 3 zostało postrzelonych ale przeżyło: Roosevelt, Reagan, Trump. a nieudanych zamachów gdzie prezydent wyszedł cało była masa.

0

@michal26 Nie powiedziałbym że Reagan był tak wspaniały dla USA, oczywiście Stany za jego rządów odnotowały dosyć spory wzrost ekonomiczny, ale jednak dość mocno zadłużył państwo i myślał krótkoterminowo.

0

@Fenelon Historia podobna do Theodora Roosevelta.

1

@Xaviball Jędza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?