1

@PatrychoO Dalot dzisiaj chyba nie gra.

0

@kuz Fajny potencjał ma w FMie, ja bym brał.

2

Ale to jest drewno

0

@Rust_Cohle Słucham?

0

AHAHAHAHAHAHAHAHAHHAH

0

Ciekawe czy koszulka będzie ściągana.

1

Ronaldo płacze ze szczęścia
KARNY!

1

@Bernard777 Oblak to jest akurat bramkarz któremu Ronaldo strzelał najczęściej i najwięcej w swojej karierze.

0

@4drian0 Przecież gdyby nie odrzucił oferty Kuleszy, to Krychowiak by jeszcze parę lat grał.

1

@FcPortoFan1999 Benfica czy Sporting?

0

@Lucyfffer Nie mam pojęcia o co ci chodzi.

0

Ten Conceicao bardziej irytuję od starego Conceicao.

0

@maroon To prawda, ale ja nie pisałem tutaj o populacji, a właśnie o tym zainteresowaniu.

2

@kanver_ Anglia już się nie prześlizgnie, nie ma opcji że 2 raz z rzędu będą mieli tyle farta im się uda. ( Chociaż drabinkę dostali bardzo łatwą)

0

@maroon Ale kto tak powiedział że popularność sportu w kraju w żaden sposób nie przekłada się na poziom sportowy? Właśnie popularność ma wpływ i to ogromny, co najlepiej widać po takich krajach jak USA porównane do takiego np. Urugwaju.

1

@macio_944 Myślę że potencjalny mecz Anglia-Belgia byłby gorszy.

0

Nawet Ronaldo by celniej strzelił

1

@Bobo25 Co nie zmienia faktu że mało kto aspiruję do zostania piłkarzem, nie to co w Polsce, była nawet ankieta w Chińskich szkołach "Kim chciałbyś zostać w przyszłości" i sportowcem było nawet niżej niż Influencerem.
@maroon Sama populacja nic, natomiast zainteresowanie już tak, a w Polsce praktycznie każde sprawne dziecko grało kiedyś w nogę, nie to co właśnie w Indiach czy Chinach.
Inną sprawą jest też to że jest mało szkółek w tych państwach, jeszcze mniej zagranicznych scoutów.

0

@adamek20151 w Chinach mało kto interesuje się piłką, więc co my porównujemy.

0

@adamek20151 Najlepsi na boisku, Ronaldo rozgrywa lepiej niż Messi w 2015.

0

@TheNekro94 Albania to nawet z Polską Santosa potrafiła przegrać.

1

@Lucyfffer Idź do lekarza to moja rada, albo wyłącz mecz to ci przejdzie.

0

@Popitek12 Ty chyba serio jesteś jakimś eksperymentem.

3

@Jackazz Tak zajebiście że mieli jeden dobry mecz i zagrali kompletne gówno z Marokiem.

0

@MesQueUnClub96 Przecież oni się boją, z pewnością już z czterech kibiców zabił tymi piłkami.

2

To jakiś rytuał że się drze w stronę nieba przed wolnym?

0

Orsato TOP
Moim zdaniem najlepszy sędzia obecnie.

4

@masa11 Xavi czy to ty?

1

@tbas Bo to Orsato, a nie jakiś amator jak np z poprzedniego meczu, lub meczu Anglia-Słowacja.

0

@Faro Jak Pan Darek lub Święcicki tak robią to problemów nie macie, rozumiem że ta komentatorka to poziom Węgrzyna, ale teraz to już się czepiasz na siłe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?