0

@GeneralXavi Generale czy to prawda że pańskim wzorem trenerskim był i jest Gareth Southgate? Czy brał pan przykład z jego taktyk?
@Destroyer_of_Worlds Chyba Polskie madrytczoki, każdy normalny jest za Hiszpanią.

0

@NeroTFP1 Też chętnie wymieniłbym Audi Cup za Euro.

0

@Criss18Barca Tylko co tu porównywać, w USA 4 prezydentów zginęło po zamachach: Garfield, Lincoln. McKinley i JFK, a 3 zostało postrzelonych ale przeżyło: Roosevelt, Reagan, Trump. a nieudanych zamachów gdzie prezydent wyszedł cało była masa.

0

@michal26 Nie powiedziałbym że Reagan był tak wspaniały dla USA, oczywiście Stany za jego rządów odnotowały dosyć spory wzrost ekonomiczny, ale jednak dość mocno zadłużył państwo i myślał krótkoterminowo.

0

@Fenelon Historia podobna do Theodora Roosevelta.

1

@Xaviball Jędza

0

@blakkudium Idealny kandydat do zastąpienia Marqueza po zwolnieniu w grudniu 2026

0

@FcPortoFan1999 Oczywiście że tak nie słyszałeś o słynnym zwycięzcy ligii Greckiej?

3

@Kgorecki2500 Jeden z moich ulubionych kanałów, nie spodziewałem się że jeszcze kiedyś wrócą.

2

@mekston No tak tylko że w przeciwieństwie do Benzemy on był ciągle obecny czy to w szatni czy właśnie na ławce, więc jako doświadczony kapitan mógł dobrze motywować czy dawać jakieś wskazówki, a Benzema to nie wiem czy przypadkiem nie wrócił od razu do Madrytu.

10

@Sysia11 Passarella?

8

@blakkudium Pracy pewnie szuka, może jest jakieś wolne miejsce w Dönerze bo akurat sezon jest.

0

@Herato Pep Guardiola

0

@Faro Nikt nie piszę że to leń, po prostu chłopak ma psychikę jak Bojan i jest obecnie tragiczny.

0

@BORO_12 Romano potwierdził że Flick bardzo naciska na transfer Nico, nadal uważasz że chce Frimponga, a Laporta wciska mu Williamsa na siłę?

9

@Dejvo Jak jest 0 mięśni to znaczy że nie będzie kontuzji mięśniowych.

0

@BORO_12 15mln to nie grosze

0

@FcPortoFan1999 Ciekawe, bo Chorwacja do dziś chwali się 3 miejscem na mundialu 22

2

Przypominam że wielokrotny rekordzista, najmłodszy zwycięzca Euro Pan piłkarz obchodzi dzisiaj 17 urodziny


0

@Pedri16Future Tylko pomidory cytryny pomarańcze i czereśnie są gorsze od kiwi

0

@Lola120 pozostaje ci iść na dwór

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barpol11 Wróciłem do tego artykułu aby się pośmiać "Przede wszystkim zawodnicy typu Dybala, Grizmanem, Dembele itp. myślę że potrafiliby ukręcić równie dobre liczby co on" dobrze się zestarzało

0

@macio_944 Jarek jest jaki jest, ale dwie półki wyżej zarządza ludźmi niż Tusk :D

8

@Kapitan hawk To ten mundial w którym Ronaldo wykonując rzut wolny trafił w jednoosobowy mur składający się z Lahm'a.

0

@misterio Jesz rodzynki jako przekąskę?

1

@JanneAhonen Napisałeś że Barcelona 2 razy nie wyszła z grupy LM w ostatnich 5 latach, a Leverkusen jest wyżej więc zapytałem się ile razy oni wyszli z grupy LM... To ty zacząłeś temat z niewychodzeniem z grupy.

0

@Prorokk Nie lubię rodzynek, obrzydlistwo które daje się do m.in serników, jak lubisz rodzynki to udaj się do szpitala psychiatrycznego.

1

@JanneAhonen No ale nadal mi nie odpowiedziałeś na pytanie ile razy Leverkusen wyszedł z grupy LM w ostatnich 5 latach, wywalone mam w działanie tego rankingu, nie o to mi chodzi.
Czemu uciekasz od mojego pytania???

1

@JanneAhonen No ale nadal mi nie odpowiedziałeś na pytanie ile razy Leverkusen wyszedł z grupy LM w ostatnich 5 latach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?