9

@DLFCB Transfobia się szerzy. Już nawet pietruszka nie może identyfikować się jako marchewka.

3

@BorzyKrzys Uśpić właściciela i te stwory pso-podobne. Przecież gdyby to było na mojej posesji i wiedziałbym, że moje dziecko mogłoby zostać zagryzione, to z właściciela i psów niewiele by zostało.

6

@ranger3120 Ja po prostu używam innego ręcznika do twarzy a innego do tyłka i wystarczy.

8

@galix22 Golimy frajerów, żaden remis.

0

@vangoor Przeczytałeś chociaż opis zbiórki? Tym bardziej, że jest podejrzenie podpalenia, więc nawet walka z ubezpieczycielem może być karkołomna.

2

@Peciak Idealny do rywalizacji z Sardynką.

0

@Criss18Barca Patrząc co zrobiło Celje z Turkami to już mniej korzystnie xD

5

@mordini123 Kiedy nie możesz pokonać Guardioli, więc uciekasz do Urugwaju.

0

Jedziemy z antyfutbolem

1

W końcu kurna mac

4

@Tomason Ja dziennie pije minimum 2 litry wody. Gdzie jeszcze prysznic, gotowanie, mycie rąk, zębów, ogolenie się xD

1

@Lionel_Messi10 Najlepszy Brazol na świecie.

2

@FanBarcYxD Można powiedzieć, że był internautą, bo większość czasu spędził w sieci.

3

@Jakchcesz Leśny dziadek, skończył się. Auba by miał 30 bramek.

3

Dobrze, że mamy już Szczęsnego, bo jeszcze Bayern by go ściągnął po dzisiejszym popisie Neuera xD

2

@karol130197 Myślę, że to był najniższy wymiar kary.


Dla Bayernu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Ferran to taki rekin karłowaty, a Raphinha to pierdzielony Megalodon.

1

Herr Flick jest tu tylko kilka miesięcy, a już mu tak ufam, że jakby kazał najechać Polskę, to bym poszedł razem z nim.

1

@MesQueUnClub96 Wolałbym 8:1, ale nawet ta bramka z tyłka na 8:2 nie będzie tak bolesna.

2

@Kapitan hawk ależ będziesz miał kopalnie złota na notatniku.

8

Pena miał być ręcznikiem, a okazało się, że to Bayern wyszedł z ręcznikiem na bramce xDDD

0

Vinicius ukradł Złotą Piłkę Raphinii. Factos.

6

Na miejscu Realu to w ogóle bym nie wychodził na boisko w sobotę. W końcu za walkower jest tylko 0:3.

7

Niesamowite ile lat zmarnowaliśmy poprzez niezatrudnienie trenera z prawdziwego zdarzenia.

0

O kurnaaaaaa, nie zatrzymujemy się. Jedziemy po 8:2

1

Dawać 8:2 jedziemyyyyyyyyyyyyyyyyyy

1

Wojtek takie rzeczy z petem w jednej ręce wyjmuje.

0

O kurna hahahhahaha

1

Trzeba było pięknego Włocha nastawić 10 min przed meczem, bo później strumyk nie płynie. Pamiętajcie na przyszłość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?