Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@DLFCB Transfobia się szerzy. Już nawet pietruszka nie może identyfikować się jako marchewka.
3
@BorzyKrzys Uśpić właściciela i te stwory pso-podobne. Przecież gdyby to było na mojej posesji i wiedziałbym, że moje dziecko mogłoby zostać zagryzione, to z właściciela i psów niewiele by zostało.
6
@ranger3120 Ja po prostu używam innego ręcznika do twarzy a innego do tyłka i wystarczy.
8
@galix22 Golimy frajerów, żaden remis.
0
@vangoor Przeczytałeś chociaż opis zbiórki? Tym bardziej, że jest podejrzenie podpalenia, więc nawet walka z ubezpieczycielem może być karkołomna.
2
@Peciak Idealny do rywalizacji z Sardynką.
0
@Criss18Barca Patrząc co zrobiło Celje z Turkami to już mniej korzystnie xD
5
@mordini123 Kiedy nie możesz pokonać Guardioli, więc uciekasz do Urugwaju.
0
Jedziemy z antyfutbolem
1
W końcu kurna mac
4
@Tomason Ja dziennie pije minimum 2 litry wody. Gdzie jeszcze prysznic, gotowanie, mycie rąk, zębów, ogolenie się xD
1
@Lionel_Messi10 Najlepszy Brazol na świecie.
2
@FanBarcYxD Można powiedzieć, że był internautą, bo większość czasu spędził w sieci.
3
@Jakchcesz Leśny dziadek, skończył się. Auba by miał 30 bramek.
3
Dobrze, że mamy już Szczęsnego, bo jeszcze Bayern by go ściągnął po dzisiejszym popisie Neuera xD
2
@karol130197 Myślę, że to był najniższy wymiar kary.
Dla Bayernu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Ferran to taki rekin karłowaty, a Raphinha to pierdzielony Megalodon.
1
Herr Flick jest tu tylko kilka miesięcy, a już mu tak ufam, że jakby kazał najechać Polskę, to bym poszedł razem z nim.
1
@MesQueUnClub96 Wolałbym 8:1, ale nawet ta bramka z tyłka na 8:2 nie będzie tak bolesna.
2
@Kapitan hawk ależ będziesz miał kopalnie złota na notatniku.
8
Pena miał być ręcznikiem, a okazało się, że to Bayern wyszedł z ręcznikiem na bramce xDDD
0
Vinicius ukradł Złotą Piłkę Raphinii. Factos.
6
Na miejscu Realu to w ogóle bym nie wychodził na boisko w sobotę. W końcu za walkower jest tylko 0:3.
7
Niesamowite ile lat zmarnowaliśmy poprzez niezatrudnienie trenera z prawdziwego zdarzenia.
0
O kurnaaaaaa, nie zatrzymujemy się. Jedziemy po 8:2
1
Dawać 8:2 jedziemyyyyyyyyyyyyyyyyyy
1
Wojtek takie rzeczy z petem w jednej ręce wyjmuje.
0
O kurna hahahhahaha
1
Trzeba było pięknego Włocha nastawić 10 min przed meczem, bo później strumyk nie płynie. Pamiętajcie na przyszłość.