Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Drugi raz użyłem opcji ignoruj i zablokuj. Drugi raz na tym samym gościu.
6
@Destroyer_of_Worlds Nie uważamy. Następne pytanie.
2
@xvcWinterSoldier Golimy frajerów. Tym razem nam się uda.
Powtarzam to od 8 lat.
11
@MOLESTA Fajnie tak zwiedzać sobie kraj wrogo do nas nastawiony, sprowadzający inżynierów, żeby prowadzić z nami wojnę hybrydową i w związku z czym destabilizować naszą wschodnią granicę oraz terroryzować ludność przygraniczną.
5
@Jakchcesz Na moim odświeżaczu powietrza w kiblu jest napisane, że wdychanie zbyt dużej ilości może grozić śmiercią. Media milczą w tym temacie, a lobby odświeżaczy powietrza chce nas wszystkich zabić.
16
@bari_94 Dawać taką z Ferranem Torresem, żebym mógł poczuć się jakbym to ja grał.
6
@marcin62 A najlepsze jest to, że trailer wyglądał tak samo jak rozgrywka.
1
@JimMorrisonFCB Albo Elton, który sam przyznał, że brał wszystkie narkotyki świata.
0
@Sulimo Nie no, zły skład to może mieć Radomiak, Korona, Puszcza czy Motor, ale nie Śląsk, gdzie nadal grają Petkov, Samiec-Talar, Matsenko czy Pokorny. Przecież to są bardzo solidni zawodnicy, a jeszcze jest paru niezłych w obwodzie.
Nawet transfermarkt ich wycenia na 5 najdroższy skład eklapy.
2
@takisobiektos Prawda jest taka, że dobry trener potrafi się dostosować do takiej sytuacji kadrowej jaką ma. Magiera nadal myśli, że Exposito wygra mu mecz. Kompletnie nie umie ułożyć tego zespołu a nie oszukujmy się - to nadal nie jest zły skład.
1
@La Pulgaa Swego czasu bywałem wiele razy. Koszulki szaliki, niektórzy nawet hymn śpiewali :D
6
@Herato Nie wszyscy też wiedzą, ale Luis Suarez wygrał Złotą Piłkę.
0
@Kgorecki2500 Myślę, że będzie katolikiem.
0
@tbas Dundee United. Mamy z nimi bilans 0:0:4.
1
Wojtek by to wyjął.
3
@pluszek @Kapitan hawk
1
@Sulimo To jest DNA Pogoni.
0
Jednak zero tituli to największe pośmiewisko tego kraju xD
1
Uff spalony. Zero tituli uratowane xD
15
@Arden Kiedy 3-dniowa operacja specjalna wyszła ci tak dobrze, że po ponad 2 latach walk musisz ściągać 12 tysięcy koreańczyków xD
No może i na Ukrainie nie wyszło, ale za to Finlandia i Szwecja weszły do NATO.
1
GKS - Śląsk to mecz dla prawdziwych koneserów.
3
@Kapitan hawk Co? :D
https://www.transfermarkt.com/inter-mailand/startseite/verein/46
https://en.wikipedia.org/wiki/Inter_Milan
7
Dobry ten Messi. Ciekawe czy wygrałby u nas rywalizację z Ferranem.
3
Podpisaliście już petycję?
https://www.ipetitions.com/petition/do-not-strat-inaki-pena-vs-bayern-munich-and-real
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@NeroTFP1 Cholera, a mój zegarek już wczoraj tak pokazywał.
1
@MOLESTA Real w nazwie zobowiązuje
0
@pete Skąd takie błędne przeświadczenie, że towar będący przedmiotem umowy sprzedaży osób fizycznych nie podlega rękojmi? :D
Każdy sprzedający niezależnie od tego, czy jest osobą fizyczną, os. fiz. prowadzącą działalność gospodarczą, czy osobą prawną, odpowiada z tytułu rękojmi. Nie jest co prawda tak korzystna jak wobec przedsiębiorcy, ale nadal daje możliwość dochodzenia roszczeń.
0
Gol stadiony świata teraz xD
0
@Cvzx Oczywiście, nawet pani Basia sprzedająca truskawki na targu odpowiada z tytułu rękojmi. Art. 556-576 kc.
https://konsument.gov.pl/reklamacja-rekojmia-a-gwarancja/