3

Drugi raz użyłem opcji ignoruj i zablokuj. Drugi raz na tym samym gościu.

6

@Destroyer_of_Worlds Nie uważamy. Następne pytanie.

2

@xvcWinterSoldier Golimy frajerów. Tym razem nam się uda.

Powtarzam to od 8 lat.

11

@MOLESTA Fajnie tak zwiedzać sobie kraj wrogo do nas nastawiony, sprowadzający inżynierów, żeby prowadzić z nami wojnę hybrydową i w związku z czym destabilizować naszą wschodnią granicę oraz terroryzować ludność przygraniczną.

5

@Jakchcesz Na moim odświeżaczu powietrza w kiblu jest napisane, że wdychanie zbyt dużej ilości może grozić śmiercią. Media milczą w tym temacie, a lobby odświeżaczy powietrza chce nas wszystkich zabić.

16

@bari_94 Dawać taką z Ferranem Torresem, żebym mógł poczuć się jakbym to ja grał.

6

@marcin62 A najlepsze jest to, że trailer wyglądał tak samo jak rozgrywka.

1

@JimMorrisonFCB Albo Elton, który sam przyznał, że brał wszystkie narkotyki świata.

0

@Sulimo Nie no, zły skład to może mieć Radomiak, Korona, Puszcza czy Motor, ale nie Śląsk, gdzie nadal grają Petkov, Samiec-Talar, Matsenko czy Pokorny. Przecież to są bardzo solidni zawodnicy, a jeszcze jest paru niezłych w obwodzie.

Nawet transfermarkt ich wycenia na 5 najdroższy skład eklapy.

2

@takisobiektos Prawda jest taka, że dobry trener potrafi się dostosować do takiej sytuacji kadrowej jaką ma. Magiera nadal myśli, że Exposito wygra mu mecz. Kompletnie nie umie ułożyć tego zespołu a nie oszukujmy się - to nadal nie jest zły skład.

1

@La Pulgaa Swego czasu bywałem wiele razy. Koszulki szaliki, niektórzy nawet hymn śpiewali :D

6

@Herato Nie wszyscy też wiedzą, ale Luis Suarez wygrał Złotą Piłkę.

0

@Kgorecki2500 Myślę, że będzie katolikiem.

0

@tbas Dundee United. Mamy z nimi bilans 0:0:4.

1

Wojtek by to wyjął.

3

1

@Sulimo To jest DNA Pogoni.

0

Jednak zero tituli to największe pośmiewisko tego kraju xD

1

Uff spalony. Zero tituli uratowane xD

15

@Arden Kiedy 3-dniowa operacja specjalna wyszła ci tak dobrze, że po ponad 2 latach walk musisz ściągać 12 tysięcy koreańczyków xD

No może i na Ukrainie nie wyszło, ale za to Finlandia i Szwecja weszły do NATO.

1

GKS - Śląsk to mecz dla prawdziwych koneserów.

7

Dobry ten Messi. Ciekawe czy wygrałby u nas rywalizację z Ferranem.

3

Podpisaliście już petycję?



https://www.ipetitions.com/petition/do-not-strat-inaki-pena-vs-bayern-munich-and-real

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@NeroTFP1 Cholera, a mój zegarek już wczoraj tak pokazywał.

1

@MOLESTA Real w nazwie zobowiązuje

0

@pete Skąd takie błędne przeświadczenie, że towar będący przedmiotem umowy sprzedaży osób fizycznych nie podlega rękojmi? :D

Każdy sprzedający niezależnie od tego, czy jest osobą fizyczną, os. fiz. prowadzącą działalność gospodarczą, czy osobą prawną, odpowiada z tytułu rękojmi. Nie jest co prawda tak korzystna jak wobec przedsiębiorcy, ale nadal daje możliwość dochodzenia roszczeń.

0

Gol stadiony świata teraz xD

0

@Cvzx Oczywiście, nawet pani Basia sprzedająca truskawki na targu odpowiada z tytułu rękojmi. Art. 556-576 kc.

https://konsument.gov.pl/reklamacja-rekojmia-a-gwarancja/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?