Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jeszcze tylko swojak Bednarka w ostatniej akcji meczu i będzie komplet.
2
Przecież ci obrońcy to jest poziom maks Korony Kielce xD
3
@okiemtypera_lucaxx95 Nie ma żadnego sensownego argumentu za tym, żeby kobiety miały krótszy wiek emerytalny niż mężczyzni.
Jedyne co mi przychodzi do głowy to liczba urodzonych dzieci 3 i w górę, ale z drugiej strony przecież mężczyzna musi też je wychować i na nie zapracować.
0
Tobiasz znowu daje popis xD
6
@Kgorecki2500 Ława przysięgłych,na podstawie dowodów, musi jednogłośnie uznać winę w procesie karnym, a sędzia tylko nakłada karę zgodną z prawem. W sumie najlepiej oddaje to film "12 gniewnych ludzi".
10
@Kgorecki2500 W sumie to się nie dziwię, że odmówili. Przecież zgłoszenie jakie wysłał organizator marszu jest absurdalne... Wystarczy przeczytać artykuł a nie sam nagłówek, ale niektórych z La Bamby to przerasta.
Marsz Niepodległości trwający 16 dni xD Wcale nie chodzi o zablokowanie kontr-zgromadzeń, a co za tym idzie dążenie do naruszenia konstytucyjnej wolności zgromadzeń xD
https://www.rmf24.pl/regiony/warszawa/news-16-dniowe-zgromadzenie-stoleczny-ratusz-na-nie-dla-marszu-ni,nId,7835688#crp_state=1
0
@Kgorecki2500 W sumie to tak patrząc po składach i wycenach piłkarzy, to jedynie Estonia była w zasięgu.
0
@maroon Przecież nie musi być łamane to prawo, przeciwko któremu się protestuje. Sam Thoreau protestował przeciwko płaceniu podatków czy przeciwko wojnie...
1
@Bobo25 Zapoznaj się najpierw czym charakteryzuje się obywatelskie nieposłuszeństwo, a potem pytaj czy można ich usnąć siłą albo dewastować pomniki.
Albo raczej nie pytaj, bo wyjdzie, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
0
@Kgorecki2500 No oczywiście, że można, ale akurat blokowanie dróg w ramach protestu to jest idealny i podręcznikowy przykład obywatelskiego nieposłuszeństwa.
Nie jest to co prawda symboliczny dolar H. Thoreau, ale w tym przypadku to wyrok sądu jest jak najbardziej uzasadniony.
0
@Kgorecki2500 No, ale właśnie na tym polega obywatelskie nieposłuszeństwo. Aż dziwne, że polskie sądy wpadły na tak ciekawe rozstrzygnięcie.
20
@urbipl Nie ma nic bardziej amerykańskiego od zamachu na prezydenta. No może strzelanina szkolna.
0
@FcPortoFan1999 To Ty pisząc tyle postów dziennie lagujesz serwery, więc nie odczuwasz tego.
17
@Kgorecki2500 No moim zdaniem Pani Minister zrównała Izrael z nazistami, więc dobrze wykonała swoją pracę jako minister równości.
2
@tomek8756 Akurat dla dostawców jestem wyrozumiały. Zawsze jak widzę, że jedzie Uber Eats czy inne Glovo staram się puścić, żeby jak najszybciej dowiózł towar. Tak samo jak widzę DHL czy InPost.
Co innego gdyby to był jakiś Janusz, który chce zaparkować na chodniku, bo idzie do pracy czy do żabki.
1
@Faro 10/10, a jeżeli to trans-mężczyzna to 11/10
0
@LeoMessiiBarcaPepa Najlepiej to w ogóle bez tego i tego.
4
Niech już wróci maszyna Flicka. Nie ma nic gorszego niż mecze kadry w turnieju tymbarku.
1
@Criss18Barca Ale jedni przegrywają z Jagiellonią, drudzy remisują. Detale.
15
@Popitek12 Schyłkowy Arda Turan, bo siedziałem na trybunach i obżerałem się.
3
@Szklaner Nie no, opróżnianie podkopu na spacerniaku to już XX lat ma. Nawet Józiek wynosił kamyki z podkopu, który później spierdzielił Franek Dolas :D
0
@Stinger_ A to wszystko jasne, chociaż też śmiesznie wyszło, że władze z Tarnobrzega stwierdziły, że będą w środku tygodnia ligowego wymieniać murawę. Jagiellonia jak wymieniała murawę to właśnie podczas przerwy reprezentacyjnej, żeby z niczym nie kolidowało.
0
@Stinger_ No też może tak być, ale w takim razie to ligowi przeciwnicy Wisły mogą teraz narzekać, że oni grają co 3 dni a Wisła nie. Dziwne rozwiązanie.
0
@Stinger_ No, ale z drugiej strony inne ekipy wtedy odpoczywają, trenują wydolnościowo i taktycznie przed następnymi meczami, grają sparingi a tutaj rozwalili Wiśle i Siarce plan przygotowań.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Zależy ile lat to "5600 na plus" jest na topie.
3
@NeroTFP1 Dziwię się, że tak idiotycznie okroili ten przepis. Wychodzi, że Majchrzaki czy Żaki dalej będą zapierdzielać i zabijać ludzi, a nie będą odpowiadać jak morderca.
3
@tristan87 Najlepsze jest to, że są ludzie, którzy serio tak myślą.
0
@Faro Ciężko powiedzieć. Olmo jest już ukształtowanym piłkarzem, ale Pedri ma ogromny potencjał i gra na innej pozycji. No i młody talent De Jong może kiedyś odpalić.
0
Tak zwane factos proszę państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
19
@mordini123 Najważniejsze pytanie - kto wygrał?