Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pogoń przypomniała sobie w 93', że aby wygrać, to trzeba strzelić bramkę.
3
@bartas97 Nie rozumiem. Trzy mecze to trzy mecze. Wystarczyło nie odpadać, albo nie łamać się.
0
@Azi Sasha Baron Cohen znowu przewidział xD
80
@macio_944 Ten De Jong w pomocy jest trochę jak yeti - każdy słyszał, że jest gdzieś, ale póki co nikt go nie widział.
2
@betonito Po co sprzedawać, lepiej zamienić 1:1. Ewentualnie dopłaćmy.
7
@Marian_Pazdzioch Na pewno onuce będą zadowolone.
0
Lech angażuje wszystkie siły w mistrzostwo, więc już na wszelki wypadek odpada w 1/32 Pucharu Polski.
1
@FCBparasiempre No tak, to jest następna runda.
2
@TheNekro94 Bardziej mnie zastanawia, dlaczego grali w koście.
0
@Miszak Tam w Warszawie podobno zimno, temperatura dochodzi do -8 nawet.
@Sulimo @FcPortoFan1999
3
@Kgorecki2500 Albo zmądrzała od 1960 w kwestii picia trucizny.
2
@4drian0 Gothic Remake i KCD:2. I później długo nic.
3
@NeroTFP1 Aubameyang w miejscu Lewego miałby 2 razy lepsze liczby.
3
@Sulimo I ma 1 punkt więcej po 9 kolejkach niż w sezonie mistrzowskim xD
14
Yamal co przewidział :O
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
95
@bartas97 Najlepszą odpowiedzią Realu byłoby oddanie meczu walkowerem, a następnie rozwiązanie klubu.
5
Maszyna Mamrota > Maszyna Papszuna
Factos.
0
Raków xDDDDDDDD
11
Aubameyang by to lepiej strzelił.
0
Wojtek dzisiaj kompletnie niewidoczny.
1
@takisobiektos Ekstraklasa nie ich dobijać. W takiej formie kolejny mecz w czapę to tylko kwestia czasu xD
0
Nie przekonuje mnie ten Sergi Samper.
0
@FcPortoFan1999 Ale Bodo gra w 10, a Jagiellonia musiała walczyć 11vs11.
Zgódźmy się na Jagiellonia = FC Porto.
0
Bodo/Glimt klepie 3:1 FC Porto u siebie, grając w 10 xD
Jagiellonia > FC Porto
9
Ależ teraz przybędzie tu nowych kont, które śledzą La Bambę od 30 lat.
0
@bart_azz Cracovia odda Glika za półdarmo.
6
Moim zdaniem w Superpucharze Europy zagra Szczęsny, ale już w Klubowych Mistrzostwach Świata powinien zagrać Ter Stegen.
0
@Seledynowy Nie, zamykam.
7
@KrychaFCB Pomyśl, że to samo mówią kibice Rakowa Częstochowa
@Sulimo @FcPortoFan1999