31

Moim zdaniem w tamtej akcji to był karny dla Realu Madryt.

1

Dżamal jesteś piękny

3

Całe szczęście, że Pena ostatecznie zakończył jakiekolwiek dywagacje o jego występach w 1 składzie po przyjściu Wojtka.

3

Balde odwalił Bartre

0

Legia zdobywa cenny 1 punkt na trudnym terenie z parodystą na ławce, ale ludzie napiszą, że to jakiś kryzys czy coś.

0

@FcPortoFan1999 Ktoś tam La Bambę odpalił i poczytał rozmowę.

3

Śląsk po tym meczu to na piechotę powinien wracać.

7

Hahhahahahah Motor xDDDDDDD

2

@Mattems Przecież reprezentacja La Bamby rozniosłaby Barcę Femeni.

0

@FcPortoFan1999 Nie strzelili nawet bramki Jagielloni, wtopili ze Stalą a teraz ze Śląskiem. Duży kryzys.

0

Motor Lublin w tydzień 3 razy w czapę? Może odratują jeszcze sytuację...

@FcPortoFan1999

1

@Masnymichael Nie liczy się rozmiar a technika.

11

Drzewo wymusiło pierwszeństwo na bezpiecznie i przepisowo jadącym Audi.


0

@tomek8756 Dobra dobra, kiedy stream z basenu?

3

@MesQueUnClub96 Mam wrażenie, że im człowiek starszy tym bardziej konserwatywny.

1

@Arden Ja do teraz nie umiem skakać na skakance xD

@NeroTFP1 W życiu może 2 razy kozłowałem piłką, bo gra w koszykówkę jest dla mnie całkowitą abstrakcją przy wzroście 1.73m. Nie ma chyba bardziej dyskryminującego sportu drużynowego.

33

@Sulimo Ja wszystko rozumiem, ale trzymać serwery notatnika pod ziemią i jeszcze nie zabezpieczyć ich przed wybuchem... ogromna nieodpowiedzialność.

11

@DiSBlaDE Na 100% czytał La Bambę od 10 lat, ale dopiero teraz założył konto.

0

Ale ta Borussia jest potężna

2

@Kgorecki2500 Naukowy zgodnie określają to jako tzw. syndrom Czeczko. Ofiara prawdopodobnie popełni samobójstwo strzelając sobie w głowę a następnie zapakuje się w worek i wrzuci do jeziora.

0

Efekt nowej miotły w Wiśle podziałał. Teraz trzeba co drugi mecz zwalniać trenera i może się utrzymają.

0

Giki co za obrona karnego xD


6

@escarabajo A Lewy to nawet karnego nie potrafił strzelić.

Punkt dla Auby.

1

@Kozinho. Zależy czy to był dobry dzień w warsztacie czy słaby. Jak słaby to nawet na pustą kopertę nie starczy.

1

@Antimadridista_WR Dniówka z warsztatu @Luciano99 wystarczy.

1

@Herato W środę np. głównie przez niego Lublin stracił bramkę, bo wpakował bramkarza na minę zagrywając piłkę bramkarzowi na lewą nogę.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Trojanek23 Vinicius byłby niezadowolony.

1

@Sulimo Mistrza bierze Śląsk Wrocław

0

@FcPortoFan1999 W sumie ten mecz można puścić od 90 minuty. Nic się nie straci, ale za to jakie emocje będą!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?