Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Moim zdaniem w tamtej akcji to był karny dla Realu Madryt.
1
Dżamal jesteś piękny
3
Całe szczęście, że Pena ostatecznie zakończył jakiekolwiek dywagacje o jego występach w 1 składzie po przyjściu Wojtka.
3
Balde odwalił Bartre
0
Legia zdobywa cenny 1 punkt na trudnym terenie z parodystą na ławce, ale ludzie napiszą, że to jakiś kryzys czy coś.
0
@FcPortoFan1999 Ktoś tam La Bambę odpalił i poczytał rozmowę.
3
Śląsk po tym meczu to na piechotę powinien wracać.
7
Hahhahahahah Motor xDDDDDDD
2
@Mattems Przecież reprezentacja La Bamby rozniosłaby Barcę Femeni.
0
@FcPortoFan1999 Nie strzelili nawet bramki Jagielloni, wtopili ze Stalą a teraz ze Śląskiem. Duży kryzys.
0
Motor Lublin w tydzień 3 razy w czapę? Może odratują jeszcze sytuację...
@FcPortoFan1999
1
@Masnymichael Nie liczy się rozmiar a technika.
11
Drzewo wymusiło pierwszeństwo na bezpiecznie i przepisowo jadącym Audi.
0
@tomek8756 Dobra dobra, kiedy stream z basenu?
3
@MesQueUnClub96 Mam wrażenie, że im człowiek starszy tym bardziej konserwatywny.
1
@Arden Ja do teraz nie umiem skakać na skakance xD
@NeroTFP1 W życiu może 2 razy kozłowałem piłką, bo gra w koszykówkę jest dla mnie całkowitą abstrakcją przy wzroście 1.73m. Nie ma chyba bardziej dyskryminującego sportu drużynowego.
33
@Sulimo Ja wszystko rozumiem, ale trzymać serwery notatnika pod ziemią i jeszcze nie zabezpieczyć ich przed wybuchem... ogromna nieodpowiedzialność.
11
@DiSBlaDE Na 100% czytał La Bambę od 10 lat, ale dopiero teraz założył konto.
0
Ale ta Borussia jest potężna
2
@Kgorecki2500 Naukowy zgodnie określają to jako tzw. syndrom Czeczko. Ofiara prawdopodobnie popełni samobójstwo strzelając sobie w głowę a następnie zapakuje się w worek i wrzuci do jeziora.
0
Efekt nowej miotły w Wiśle podziałał. Teraz trzeba co drugi mecz zwalniać trenera i może się utrzymają.
0
Giki co za obrona karnego xD
6
@escarabajo A Lewy to nawet karnego nie potrafił strzelić.
Punkt dla Auby.
1
@Kozinho. Zależy czy to był dobry dzień w warsztacie czy słaby. Jak słaby to nawet na pustą kopertę nie starczy.
1
@Antimadridista_WR Dniówka z warsztatu @Luciano99 wystarczy.
1
@Herato W środę np. głównie przez niego Lublin stracił bramkę, bo wpakował bramkarza na minę zagrywając piłkę bramkarzowi na lewą nogę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Trojanek23 Vinicius byłby niezadowolony.
1
@Sulimo Mistrza bierze Śląsk Wrocław
0
@FcPortoFan1999 W sumie ten mecz można puścić od 90 minuty. Nic się nie straci, ale za to jakie emocje będą!