0

@bartas97 No, ale mógłby być taki przepis. W sumie i tak zmiana stron niewiele daje, a jak się kapitanowie zgodzą to czemu nie. Zawsze to jakieś rozwiązanie.

2

W sumie to mogliby przemyśleć przepis dotyczący podobnych sytuacji w których po prostu kapitanowie umawiają się na zmianę stron. I wówczas Kurtuła nie stoi przed ultrasami.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ależ piłka się odbija od sęka z 9 na koszulce xD

1

Penalti favour del Real Madrid!!

2

@FcPortoFan1999 bo podobny do ekstraklasowego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

Dobrze, że jest La Bamba, bo szukałem co to za głupie powiadomienia z Windowsa mi wyskoczyły xD

11

Na boisku jest 8 czarnoskórych. Gwizdy słychać tylko, gdy jeden konkretny jest przy piłce. To na pewno rasizm!

13

@noface Żaden remis. Kotletico musi wygrać.

2

@Kgorecki2500 Marcelina grałby lepiej niż Klimala xD

8

@misterio Oczywiście. W grudniu na Dzień Niewiniątek była taka akcja, że strona zmieniała słowa, a nawet całe wpisy.

4

@xvcWinterSoldier Wygrana Atleti. Oni i tak spuchną.

2

@Pawlak1992 Najlepiej to obrażać Real Madryt.

12

Jeżeli ktoś zagrał piękną, składną akcję to zagrał jak Barcelona.

Czy jak ktoś dostanie 2 karne z czapy to znaczy, że zagrał jak Real Madryt?

0

@Kgorecki2500 Wspaniały mecz. Nie zapomnę go nigdy.

0

Mecz Piast-Jaga zdecydowanie dla koneserów.

25

@macio_944 Na pewno robią dobrze Realowi Madryt.

0

@Sulimo Gościa odpaliła Wisła, bo był za słaby, a jak usłyszał o zainteresowaniu Jagi to spakował się i na własny koszt pojechał do Białegostoku xD

1

Ależ obrona Piasta kryminał odwaliła xD

Ale akcja Villara fajna.

0

@FcPortoFan1999 A kogo on tutaj ogląda xD Chyba jedynie Skrzypczaka, który z tej obrony jest najlepszy.

4

@Sulimo Oglądałem. Obrona Korony wyglądała gorzej niż Jagiellonii a to już niezły wyczyn xD

0

@Ogorinho1974 Nie znam żadnego Sergio Roberto

1

Spalony będzie raczej

0

Co człowiek liczy na spadek Korony to zawsze ktoś ich pod tlen musi podpiąć xd

4

@Culer9002 Numerem 1 to on może być. ale na liście bramkarzy z największą ilością straconych bramek na mecz.

0

@marcin62 A gdyby tak zamienić i zamiast Niemcy wstawić Rosja, a zamiast Rosja wstawić Ukraina. Adminowi tego profilu error 303 wyskoczy.

13

@Kapitan hawk Całe szczęście, że adblock skutecznie uniemożliwia mi przeczytanie tego bełkotu.

5

@Hosh Cholera, źle mi się wkleiło, sorry.


5

Jak myślicie, kiedy ogłoszenie Wojtka? W poniedziałek po testach medycznych? Skoro padło już here we go, to nie ma wyjścia.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?