Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartas97 No, ale mógłby być taki przepis. W sumie i tak zmiana stron niewiele daje, a jak się kapitanowie zgodzą to czemu nie. Zawsze to jakieś rozwiązanie.
2
W sumie to mogliby przemyśleć przepis dotyczący podobnych sytuacji w których po prostu kapitanowie umawiają się na zmianę stron. I wówczas Kurtuła nie stoi przed ultrasami.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ależ piłka się odbija od sęka z 9 na koszulce xD
1
Penalti favour del Real Madrid!!
2
@FcPortoFan1999 bo podobny do ekstraklasowego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
20
Dobrze, że jest La Bamba, bo szukałem co to za głupie powiadomienia z Windowsa mi wyskoczyły xD
11
Na boisku jest 8 czarnoskórych. Gwizdy słychać tylko, gdy jeden konkretny jest przy piłce. To na pewno rasizm!
13
@noface Żaden remis. Kotletico musi wygrać.
2
@Kgorecki2500 Marcelina grałby lepiej niż Klimala xD
8
@misterio Oczywiście. W grudniu na Dzień Niewiniątek była taka akcja, że strona zmieniała słowa, a nawet całe wpisy.
4
@xvcWinterSoldier Wygrana Atleti. Oni i tak spuchną.
2
@Pawlak1992 Najlepiej to obrażać Real Madryt.
12
Jeżeli ktoś zagrał piękną, składną akcję to zagrał jak Barcelona.
Czy jak ktoś dostanie 2 karne z czapy to znaczy, że zagrał jak Real Madryt?
0
@Kgorecki2500 Wspaniały mecz. Nie zapomnę go nigdy.
0
Mecz Piast-Jaga zdecydowanie dla koneserów.
25
@macio_944 Na pewno robią dobrze Realowi Madryt.
0
@Sulimo Gościa odpaliła Wisła, bo był za słaby, a jak usłyszał o zainteresowaniu Jagi to spakował się i na własny koszt pojechał do Białegostoku xD
1
Ależ obrona Piasta kryminał odwaliła xD
Ale akcja Villara fajna.
0
@FcPortoFan1999 A kogo on tutaj ogląda xD Chyba jedynie Skrzypczaka, który z tej obrony jest najlepszy.
4
@Sulimo Oglądałem. Obrona Korony wyglądała gorzej niż Jagiellonii a to już niezły wyczyn xD
0
@Ogorinho1974 Nie znam żadnego Sergio Roberto
1
Spalony będzie raczej
0
Co człowiek liczy na spadek Korony to zawsze ktoś ich pod tlen musi podpiąć xd
4
@Culer9002 Numerem 1 to on może być. ale na liście bramkarzy z największą ilością straconych bramek na mecz.
0
@marcin62 A gdyby tak zamienić i zamiast Niemcy wstawić Rosja, a zamiast Rosja wstawić Ukraina. Adminowi tego profilu error 303 wyskoczy.
13
@Kapitan hawk Całe szczęście, że adblock skutecznie uniemożliwia mi przeczytanie tego bełkotu.
5
@Hosh Cholera, źle mi się wkleiło, sorry.
5
Jak myślicie, kiedy ogłoszenie Wojtka? W poniedziałek po testach medycznych? Skoro padło już here we go, to nie ma wyjścia.