13

@mrboom Suarez też potrafił minąć 2-3 zawodników i robić wiatr. To zupełnie inny typ napastnika niż Lewy czy Haaland.

16

Ferran jest w tak złej formie, że przerosło by go nawet przyniesienie Szczęsnemu fajek z kiosku.

2

Chętnie zobaczyłbym Ferrana Torresa w Jagiellonii Białystok.

1

O matko, ale fart xD

4

Zdejmij tego sardynkę, bo nie wyrobie...

0

Kocham komentarz tego ziomka z Włoch. Odwróciłem się i nawet nie wiedziałem, że bramka jest. Kompletnie bez emocji haha

3

Komentarz Włocha jest wybitny. Zero emocji, jakby czytał książkę haha

0

Dzisiaj jednak włoski, a nie serbski.

2

No, nie jest kolorowo w Jagiellonii.


5

@michal26 Zawiniły tak samo jak Niemieckie dzieci, które zginęły podczas nalotów dywanowych na Niemcy. Zawiniły tak samo jak dzieci w Hiroshimie i Nagasaki. Zawiniły tak samo jak Polskie, Francuskie czy Angielskie dzieci zabite podczas II WŚ. Zawiniły tak samo jak dzieci, które ginęły w zamachach IRA, ETA czy Al-Kaidy.

W sumie to każdy jest zbrodniarzem wojennym. Tylko rozliczać nie ma komu. Kiedyś to Bóg się nie pierdzielił i puścił z wodą całą ziemię. Teraz to jakoś stępił miecz, a mógłby jednak zrobić porządek.

1

@tomek8756 No może i mają, ale co z nimi zrobią? Przecież to Białorusini organizują przerzut.

4

@escarabajo W sumie to wiedziałem, ale zawsze miło to przeczytać.

0

@escarabajo A z kim grają Raków i Lech?

24

@Rust_Cohle Jeszcze ten Vinicius klaszczący xDDDDDDDDD

2

@FcPortoFan1999 Mówiłem, że na trybunach w Gliwicach oglądał Skrzypczaka.


1

@Kgorecki2500 To trzeba usiąść na spokojnie.

1

@Luciano99 Ten sędzia to przynajmniej usłyszał, w przeciwieństwie do sytuacji z Bellinghamem.

10

Informacja dnia:


2

@TankerHunter Chodzi mi, że ogólnie jak po pijaku wsiadasz to z automatu odpowiadasz jak za usiłowanie zabójstwa.

13

@MOLESTA Przecież to jest prosta droga, nawet jechałem tam w zeszłym tygodniu...

Wsadzać do pierdla pijaków i skazywać jak za usiłowanie zabójstwa.

11

@Tasde Znak akcyzy jest z tyłu tubki, naklejony.

https://zapodaj.net/plik-hoUuqYnQ2o

6

@Encore Warto dodać, że Cristiano będzie także jedynym, który zagrał na 6 mundialach, żadnego nie wygrał, a nawet nie dotarł chociażby do półfinału.

Szacunek za niebywałe osiągnięcia.

1

@norbi77 Zbyt mało, żeby podnieść ocenę. Atletico wylało się przy kryciu, bardziej oni zawinili niż sędzia pomógł.

79

Najgorszym zawodnikiem Realu był dzisiaj zdecydowanie sędzia. Praktycznie zero zaangażowania, zero pomocy, a jeszcze uznał bramkę. W ogóle nie pomógł drużynie. Ocena 1/10.

20

I już pochowani po jaskiniach

4

I jak tu teraz narysować linię, żeby Correa był na spalonym. Trudne się sędziom na Varze wylosowało.

10

@majkel95 Najgorsze połącznie to kibicowanie i real madryt.

@Kapitan hawk mamy kolejnego.

13

Przecież było widać, że to najpierw Vini zaczął coś tam pitolić do obrońcy a dopiero później przyszedł Koke. Co ten komentator gada xD

33

Na wszelki wypadek odgwizdałbym jeszcze rzut karny dla Realu Madryt.

1

@KamQiX Moim zdaniem tutaj należy zastosować art. 180 kc, czyli doszło de facto do porzucenia rzeczy przez właściciela, w związku z czym wyzbył się on prawa własności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?