Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@mrboom Suarez też potrafił minąć 2-3 zawodników i robić wiatr. To zupełnie inny typ napastnika niż Lewy czy Haaland.
16
Ferran jest w tak złej formie, że przerosło by go nawet przyniesienie Szczęsnemu fajek z kiosku.
2
Chętnie zobaczyłbym Ferrana Torresa w Jagiellonii Białystok.
1
O matko, ale fart xD
4
Zdejmij tego sardynkę, bo nie wyrobie...
0
Kocham komentarz tego ziomka z Włoch. Odwróciłem się i nawet nie wiedziałem, że bramka jest. Kompletnie bez emocji haha
3
Komentarz Włocha jest wybitny. Zero emocji, jakby czytał książkę haha
0
Dzisiaj jednak włoski, a nie serbski.
2
No, nie jest kolorowo w Jagiellonii.
5
@michal26 Zawiniły tak samo jak Niemieckie dzieci, które zginęły podczas nalotów dywanowych na Niemcy. Zawiniły tak samo jak dzieci w Hiroshimie i Nagasaki. Zawiniły tak samo jak Polskie, Francuskie czy Angielskie dzieci zabite podczas II WŚ. Zawiniły tak samo jak dzieci, które ginęły w zamachach IRA, ETA czy Al-Kaidy.
W sumie to każdy jest zbrodniarzem wojennym. Tylko rozliczać nie ma komu. Kiedyś to Bóg się nie pierdzielił i puścił z wodą całą ziemię. Teraz to jakoś stępił miecz, a mógłby jednak zrobić porządek.
1
@tomek8756 No może i mają, ale co z nimi zrobią? Przecież to Białorusini organizują przerzut.
4
@escarabajo W sumie to wiedziałem, ale zawsze miło to przeczytać.
0
@escarabajo A z kim grają Raków i Lech?
24
@Rust_Cohle Jeszcze ten Vinicius klaszczący xDDDDDDDDD
2
@FcPortoFan1999 Mówiłem, że na trybunach w Gliwicach oglądał Skrzypczaka.
1
@Kgorecki2500 To trzeba usiąść na spokojnie.
1
@Luciano99 Ten sędzia to przynajmniej usłyszał, w przeciwieństwie do sytuacji z Bellinghamem.
10
Informacja dnia:
2
@TankerHunter Chodzi mi, że ogólnie jak po pijaku wsiadasz to z automatu odpowiadasz jak za usiłowanie zabójstwa.
13
@MOLESTA Przecież to jest prosta droga, nawet jechałem tam w zeszłym tygodniu...
Wsadzać do pierdla pijaków i skazywać jak za usiłowanie zabójstwa.
11
@Tasde Znak akcyzy jest z tyłu tubki, naklejony.
https://zapodaj.net/plik-hoUuqYnQ2o
6
@Encore Warto dodać, że Cristiano będzie także jedynym, który zagrał na 6 mundialach, żadnego nie wygrał, a nawet nie dotarł chociażby do półfinału.
Szacunek za niebywałe osiągnięcia.
1
@norbi77 Zbyt mało, żeby podnieść ocenę. Atletico wylało się przy kryciu, bardziej oni zawinili niż sędzia pomógł.
79
Najgorszym zawodnikiem Realu był dzisiaj zdecydowanie sędzia. Praktycznie zero zaangażowania, zero pomocy, a jeszcze uznał bramkę. W ogóle nie pomógł drużynie. Ocena 1/10.
20
I już pochowani po jaskiniach
4
I jak tu teraz narysować linię, żeby Correa był na spalonym. Trudne się sędziom na Varze wylosowało.
10
@majkel95 Najgorsze połącznie to kibicowanie i real madryt.
@Kapitan hawk mamy kolejnego.
13
Przecież było widać, że to najpierw Vini zaczął coś tam pitolić do obrońcy a dopiero później przyszedł Koke. Co ten komentator gada xD
33
Na wszelki wypadek odgwizdałbym jeszcze rzut karny dla Realu Madryt.
1
@KamQiX Moim zdaniem tutaj należy zastosować art. 180 kc, czyli doszło de facto do porzucenia rzeczy przez właściciela, w związku z czym wyzbył się on prawa własności.