3

@NeroTFP1 Dziwię się, że tak idiotycznie okroili ten przepis. Wychodzi, że Majchrzaki czy Żaki dalej będą zapierdzielać i zabijać ludzi, a nie będą odpowiadać jak morderca.

3

@tristan87 Najlepsze jest to, że są ludzie, którzy serio tak myślą.

0

@Faro Ciężko powiedzieć. Olmo jest już ukształtowanym piłkarzem, ale Pedri ma ogromny potencjał i gra na innej pozycji. No i młody talent De Jong może kiedyś odpalić.

0

Tak zwane factos proszę państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


19

@mordini123 Najważniejsze pytanie - kto wygrał?

4

@mordini123 Pewnie jakieś madrycioki.

5

@Krzysztof1987 Widzę, że Pan nowy w internatach. Oprowadzimy Pana, proszę się trzymać blisko.

1

@karci0 To nie przekładaj, bo jak widać niezbyt rozsądnie Ci to wychodzi.

Już po samym używaniu słowa "psy" wobec policjanta, który tylko wykonuje swoją pracę i zatrzymuje osobę łamiącą przepisy, z łatwością można stwierdzić, jakim typem człowieka jest rozmówca.

Ale odpowiadając na banalne pytanie - nie trzeba przedstawiać żadnego oświadczenia, policjant w przypadku najcięższych wykroczeń może odmówić wystawienia mandatu i skierować sprawę do sądu, a sąd miałby wówczas odpowiednie środki, aby nałożyć adekwatną karę dla pirata drogowego.

1

@karci0 A tylko przekroczyła prędkość czy przekroczyła i stworzyła zagrożenie w ruchu drogowym? Mam nadzieję, że udajesz.

1

@karci0 Oczywiście, że grzywna adekwatna do majątku. 3k takiej osoby nie zaboli a wręcz zachęci do niebezpiecznej jazdy "bo ją stać", ale 30k i więcej może już ją czegoś nauczy.

5

@tbas Zakaz prowadzenia pojazdów, odebranie prawa jazdy i większa grzywna, adekwatna do posiadanego majątku. Ale niestety to jest państwo z dykty.

19

@MichuZ44 Pff, w wieku 17 lat nie mieć jeszcze miliona na koncie i własnego mieszkania. Banda nieudaczników życiowych.

2

@icon3520 Położenie geograficzne USA w znacznym stopniu sprzyja powstawaniu tornad i huraganów, jednak zjawiska te mogą się nasilać i występować częściej m.in. ze względu na ocieplenie klimatu.

Więc trudno jest odpowiedzieć na tak zadane pytanie.

4

@Ojciec5tkidzieci Ja całkowicie rozumiem takie podejście Polaków, chociaż nie pochwalam wpisów typu "dobrze, że zdechli"

Ruscy to jest naród, który wybiera takich a nie innych przywódców, jest całkowicie niereformowalny. Nic się nie zmienił od czasu 2 WŚ.

Rosja to kraj, który grozi Polsce atakiem atomowym i destabilizuje, atakuje hybrydowo mój kraj. Im ma mniej ludzi, którzy mogą zaatakować mój kraj, tym lepiej, bo jest to jawny wróg mojej ojczyzny.

13

@Ojciec5tkidzieci Ciekawe z czego wynika taka nienawiść do ruskich. Pewnie nie z tego, że mordują, gwałcą, napadają inne narody, grożą Polsce atakiem atomowym, prowadzą z nami wojnę hybrydową, wymordowali nasze elity, wywieźli tysiące rodaków na wypizdowie, zakłamują historię udając, że nie atakowali nas 1939' a później przez ponad 40 lat kradli i ciemiężyli Polskę i inne narody.

A poza tym uważam, że Rosja powinna zostać zniszczona.

2

@FcPortoFan1999 Nie zdziwiłbym się, gdyby reprezentacja La Bamby rozwaliła triumfatorki żeńskiej LM.

5

7

Widać, że wzorują się na mistrzach z Białegostoku. Brakuje tylko Kuchni Vikinga.



https://pbs.twimg.com/media/GZdMxyQWEAAlEv6?format=jpg&name=medium

0

@Muszynianka Ja czekam 10 dni. Idź do sądu. Nie warto czekać, jutro sam idę do sądu, bo człowieka krew zaleje z tą "digitalizacją". Mam 14 dni na złożenie papierów wraz z zaświadczeniem o niekaralności, a Ci na start w e-krk piszą, że czas oczekiwania może być wydłużony do 20 dni xD

1

@Patrykl145 Zależy jak długo Pedri będzie na topie.

3

@Kondziubarca Karasie jedzą gówno. Czy to dobra odpowiedź?

2

@Kgorecki2500 zieloni 2500

2

@AduŚ07 Potwierdzam, uciekł mi.

16

@Janas11224 @VegetaPolska patrz i się ucz

16

@FcPortoFan1999 Żeby już się długo nie męczył.

1

@MessiForeverTheBest Dostęp w cenie biletu do baru z drinkami, nie oznacza, że drinki są w cenie.

3

@okiemtypera_lucaxx95 Ja czasami sobie popykam w Europę Universalis IV. Nic tak nie relaksuje jak pozbycie się Niemców, Francuzów i Rosji z Europy.

https://zapodaj.net/plik-hfCA0mMZw1

6

@pluszek Z faktami się nie dyskutuje. Nie ma żadnego racjonalnego powodu, żeby kobiety przechodziły na emeryturę wcześniej niż mężczyźni. Szczególnie, że statystyki jednoznacznie wskazują, że mężczyźni żyją krócej, a normy BHP dopuszczają znacznie większe eksploatowanie ciała płci męskiej.

Jedyne ustępstwa na jakie powinno zgodzić się społeczeństwo to przypadek w którym kobieta urodzi 3 i więcej dzieci. Wówczas powinna otrzymywać prawo do wcześniejszej emerytury.

@maroon Pracują ciężej to znaczy, że np. przepisy BHP dopuszczają jawną dyskryminację mężczyzn ze względu na uwarunkowania biologiczne. Okej, kobiety nie są przystosowane biologicznie do noszenia ciężarów?. Ale to, że mężczyźni żyją krócej już nie jest w żaden sposób zrekompensowane.

"Dopuszczalna masa przedmiotów podnoszonych i przenoszonych przez jednego pracownika wynosi: dla kobiet – 12 kg w przypadku pracy stałej oraz 20 kg w przypadku pracy dorywczej, dla mężczyzn – 30 kg w przypadku pracy stałej oraz 50 kg w przypadku pracy dorywczej."

31

@Deviler Oczywiście. Będziesz mógł zabierać swojego chłopaka na nocne przejażdżki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?