Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hefaj6 czujnik jest tutaj mało prawdobny, ale oczywiście możliwy. Przy profesjonalnym podejściu powinno się go również sprawdzić.
Pompa wody w tym przypadku jest niemożliwa. Pompa może spowodować przegrzewanie się silnika a nie niedogrzanie ;)
0
@dawidinho przez krótki okres czasu nic się nie stanie. Problemy by sie zaczęły gdybyś jeździł tak przez bardzo długi okres czasu
0
@hefaj6 dokładnie, bardzo dobrze myślisz :)
0
@dawidinho jeśli masz narzędzia to powinienes dać radę ogarnąć. Termostat jest od tyłu silnika w tym roczniku jak dobrze pamiętam. Zaopatrz się w nowy termostat i plyn chłodzący
0
@dawidinho to powiedz jeszcze jaki silnik ;)
0
@Mechanik przeczytałem Twoje wcześniejsze wpisy :) taka rada... Ostrożnie podchodziłbym do wypowiadania się czy dany silnik nadaje się pod lpg czy też nie. Prawda jest taka że obecne instalacje lpg pozwalają zagazowac dosłownie każdy silnik. Te pieprzenia w internetach że jakis tam silnik nie toleruje gazu biorą się najczęściej z źle dobranych i bardzo źle serwisowanych instalacji. Różnica jest tylko taka że są silniki łatwiejsze do zagazowania i trudniejsze, ale każdy z nich będzie jeździł bez problemow pod warunkiem dobrego serwisowania.
0
@dawidinho tak, na 99% termostat
0
@Mechanik sorki, ale widać że to wiedza internetowa ;)
Życzę powodzenia w zbieraniu wiedzy. Gdybyś miał jakieś pytania to chętnie pomogę, szczególnie jeśli chodzi o silniki które jeździły w Oplach ;)
0
@Mechanik Ty to piszesz z doświadczenia czy z internetu? ;)
0
A może by tak Antoine na prawą stronę tam gdzie czuje się najlepiej, Messi jako fałszywa 9 i na lewą stronę Fati/Dembele ;)
1
@ksobi myślę że Dembele jest tak ogarnięty, ze Ci złodzieje wyniesli by go z tego domu razem z fotelem i konsolą, a sam Dembele nie specjalnie by się w tym polapal
0
@Janiama uważam że nie tylko napastnicy za mało biegają. Pomoc też stoi. Ogólnie nie ma ruchu bez piłki. Ostatnio się to trochę poprawiło, ale miesiąc temu to był dramat....
A popatrzcie na mecz z Interem. Wyszły rezerwy i każdy zasuwal.
1
@Janiama za czasów Ronaldinho na mecze Barcy czekałem jak dzieciak na Mikołaja. Uważam ze to najczystszy piłkarski talent. Gdyby tylko inaczej się prowadził....
1
@Janiama do tego zestawu dodałbym Ronaldinho, Rivaldo, Kluiverta i Xavi
2
@ArterkHD najlepszym dryblerem i magikiem jakiego matka Ziemia nosiła to zdecydowanie Ronaldinho. Jesli chodzi o obecnie grających dryblerow to Messi, Neymar
0
@Janiama a jak tam Neymary grają?
0
@HassanMubarak odkupienie grzechów lepsze niż u katolików. Katolik leje żonę od poniedziałku do niedzieli rana, potem do kościoła, ksiądz zleci trzy zdrowaśki i da rozgrzeszenie. Potem można wrócić do domu i wieczorem kolejny wpierdziel dla żony bo juz za 6 dni ksiądz wszystkie grzechy skasuje ;)
2
@Destiny myślę że szukasz drugiego dna tam gdzie go nie ma. Nie widzę żadnego prowokowania tylko wyrażanie swojej opinii. Czytając też wszystkie komentarze widzę u @Janiama argumentację.
Liczyłem, że polapiesz się, że gdy piszę w liczbie mnogiej to opisuje trendy panujące na La Rambla, a nie konkretnie w Twoim kierunku.
0
@Destiny Wy co mecz piszecie że Valverdeout to @Janiama ma takie samo prawo pochwalić Valverde, tym bardziej że jest za co. Drużyna miała kryzys kilka tygodni temu i nie dało się patrzeć na jej grę, a od kilku meczów widac zupełnie inną, świeżą Barce. Powiedz mi wiec dlaczego nie można pochwalić trenera? Czy na tej stronie jest jakiś monopol na pisanie Valverdeout?
0
@Kapitan hawk #Valverdeout - jakieś 3/4 La Rambli :p
2
@Avada Kedavra 1. Hiszpania 2010
1. Brazylia 2002 (dla mnie różnice są minimalne. Dwie świetne reprezentacje)
3. Niemcy 2014
4. Francja 2018
5. Włochy 2006
6. Francja 1998
0
@Thoms94 w pełni się zgadzam :)
PS i chętnie bym się do tego piwka przyłączył ;)
1
@adi89rg dzięki, będę się odzywał :)
Na omedze kilka lat temu miałem nałożonego UNC-R, wtedy korektę i powłoke robił mi profesjonalista.
A jeśli chodzi o to "dlubniete"... To dlugo można by wymieniać ;)
Z najważniejszych rzeczy to hamulce przód 360mm z 6 tloczkowym zaciskiem, hamulce tyl 330mm z 4 tloczkowym zaciskiem, w głowicach powiększone i spolerowane na gładko kanaly wydechowe, kolektory rurowe (tzw barany), bi-xenon, pakiet Irmscher, audio bardzo porządne na dwóch wzmacniaczach..... I jeszcze wiele, wiele więcej ;)
0
@Kacperbarcade Gdańsk. No właśnie rozwijam się cały czas i właśnie detailing też mi sprawia radość. Fajnie robić swapy hamulców na wielkie, fajnie robić swapy silników, ale detailing mnie wciągnął na maksa. W przyszłym roku chce z tym wystartować już tak na poważnie.
@AduŚ07 na tą chwilę detailing zaczyna wygrywać ;)
@adi89rg@adi89rg sprawdzę sobie chętnie Twoją stronkę na fb.
Jeżdżę Omegą... Wiem że to kilkunastokrotni Opel, ale dla mnie to jest spełnienie marzenia z dzieciństwa. Auto mam ponad 9 lat.
Zobacz sobie na fb Opel Omega Bfl Irmscher by Adam10 ;)
Profil trochę zaniedbany przez brak czasu, ale nadrobię zaległości
0
@AduŚ07 u mnie choroba jest bardzo zaawansowana, bo mechanicznie auto pomodzone, wizualnie pomodzone, audio pomodzone...
Chociaż ostatnio przy swoim niestety robię coraz mniej ze względu na brak czasu. Kolejki do mnie na kilka miesięcy w przód i nie mogę wyjść z zaległości
0
@Kacperbarcade spoko, chętnie. Szkoda że tu takie upierdliwe jest dodawanie zdjęć bo bym mógł coś tam powrzucac ;)
Generalnie jeśli chodzi o detailing to jestem po kilku szkoleniach, kilka aut też już zrobione, ale można powiedzieć że ciągle chlone wiedzę ;)
0
@elmayakos Dominika Figurska, to tak pierwsze z brzegu
0
@AduŚ07 no to witam w klubie ;)
Mam dwa auta, jedno to nawet spryskiwaczy nie ma seryjnych. Drugie kupiłem jak typowe daily, miałem nic nie robić.... A wyszło jak zawsze :p
0
@Kacperbarcade z detailingiem można powiedzieć że dopiero się rozkręcam, ale już cos tam robię ;)
0
@RichardWinters w sensie jeździsz na zloty?
Ja tuninguje auta, naprawiam i zajmuje się detailingiem... I oczywiście jeżdżę na zloty. W ostatnich dwóch latach akurat nie miałem czasu na żaden fajniejszy zlot pojechać, ale mam nadzieję że w przyszłym roku trochę się uda pojeździć