1

@contowsky bez sprawdzania daty mogę powiedzieć... Rivaldo :D

0

@Nano22 masz do tego prawo, ale wystarczy podpisać w życiu jedną poważną umowę żeby mieć szczątki świadomości jak umowy są konstruowane, a tam w grę wchodzą ciężkie miliony

2

Jak mnie bawią te spiskowe teorie dziejów ze gdyby to Real był pierwszy w tabeli to już dawno by była decyzja kto mistrzem i co robić... Czy tu średnia wieku jest poniżej 15 lat?
LaLiga i federacja mają podpisane umowy sponsorskie, prawa do transmisji telewizyjnych, w tych umowach są zapisy odnośnie kar itp, dlatego potrzebny jest czas i dobra wola ze wszystkich stron żeby ten problem rozwiązać i żeby nie skończyło to się katastrofą finansową dla kogokolwiek. Nie mówię już o wielu zmiennych czynnikach zewnętrznych jak choćby oczekiwanie co UEFA zrobi z Euro, a tutaj większość pisze w takim tonie jakby tam debatowali co zrobić aby Barca nie była mistrzem. Oni mają w dupie kto będzie mistrzem, oni muszą trzymać się umów.

1

Atletico w tym meczu pokazało to czego w Barcelonie nie widziałem od czasu kiedy odszedł Lucho. Charakter.

Barca jest obecnie apatyczna, spowolniona ale najbardziej to jej brakuje właśnie charakteru.

1

Ale co się Van Dijk nie dal ograć to jego ;)

1

Cholo to jednak geniusz :D

1

@Janiama szanuję i jednocześnie jestem przerażony tym co się tutaj dzieje. Ludzie w ogóle nie czytają ze zrozumieniem postów tylko patrzą jakby się tutaj do Ciebie przypierdzielic. Podziwiam za cierpliwość

0

@Avada Kedavra serio... Chciałbyś takie mistrzostwo?


Poza tym sytuacja niemożliwa. Jak już to anulują cały sezon

0

@LuisSalvano w Poznaniu już pozamykali na dwa tygodnie. Ciekaw jestem kiedy dzieciaki będą to odrabiać

4

@blablak szczególnie dla koncernów farmaceutycznych :p

0

@masakrator05 mam wrażenie ze pół La Rambli było jak widzę co robią z niektórymi użytkownikami :p

0

@Janiama i jedyny który nie szuka na siłę Messiego w każdej akcji.

1

@Triv44 na razie to oni tylko powiedzieli że dadzą więcej na onkologię... A to zasadnicza różnica. Między powiedzeniem a wykonaniem jest daleka droga

4

@BarcaInfo pamiętam dokładnie tamten mecz. Alez byłem wściekły po tym golu dla Arsenalu który padl po rzucie wolnym którego w ogóle nie powinno być. Pamiętam jak się czekało az Ronnie cos wyczaruje, genialne wejście Iniesty w drugiej połowie.
I na tamtą Barce patrzylo się z przyjemnością, szybkie operowanie piłką, gra do przodu...

1

@norbi77 30@norbi77 30 ;)

0

@Bykunn zgadza się... Tym bardziej że Busquets jak dla mnie to powinien się cieszyć że nie wyrobił czerwonej po faulu na Martensie

96

TVP pokaże rewanżowy mecz Barcy z Napoli :)

0

@erix10 ja jestem zwolennikiem automatów, ale to sprawa indywidualna.
Nie prawdą jest też to że przy automacie nie masz kontroli nad autem. To są opinie wyssane z palca

1

@Geble rozumiem że to żart z tą skrzynia, jak ją nazywasz AF-40.
W rzeczywistości ta skrzynia to japoński wyrób Aisin TF-80. Jest solidna, ale nie pancerna. Wytrzymałość to zazwyczaj 300tys km. Wymiana oleju koniecznie co 50tys (inaczej jej wytrzymałość może drastycznie spaść). Ma też trochę bolączek, np padające elektrozawory kto te są zintegrowane z płytą sterownika.

Skrzynia jak na dzisiejsze czasy spoko, ale obok pancernej nawet nie leżała

0

@Rakitovic00 Alba i Ramos... Kiedyś wyżej w hierarchii był Pepe - przypadek kliniczny jak dla mnie

0

@messi564 tak, a druga różnica jest taka ze ta piłkę próbujemy utrzymywać między obroncami a bramkarzem gdzie każda strata jest niebezpieczna... Zamiast wymieniać tą piłkę wyżej

1

@fart oglądam.... Od ponad 20 lat.
Ja wiem ze teraz to nawet za dwa lata będziecie pisać że to wina Valverde ;)

Żeby była jasność... Widzę poprawę w grze w niektórych aspektach, ale w głowach piłkarzy jest burdel i nie była to ani wina Valverde, ani Setiena, tylko ich gwiazdorstwa i przesycenia. To też przyczynilo się do porażek z Roma i Liverpoolem. To nie Valverde kazał im stanąć i niebiegać tak samo jak to nie Setien kazał im teraz spocząć na laurach. To jest kwestia wewnętrznej motywacji piłkarzy i ich dążenia do ciągłego zdobywania bramek a nie po 2:0 myślenia że byle jakie Getafe nic im nie zrobi

21

Przypomnijcie mi... Jakie to były te główne zarzuty do Valverde? Minimalizm? Bronienie wyniku?

Dobrze ze teraz jest inaczej :p

39

Fajna ta druga połowa... Taka Valverdowska

2

A czy przypadkiem Bartomeu nie przejął obowiązków Segury po tym jak go wywalił?
Więc kogo w tej chwili chce wywalić? Sam siebie? :p

29

Fajnie ze się doczekalem powtórki z VAR, albo w ogóle jakiejkolwiek powtórki z sytuacji w której sędzia nie uznał gola :p

0

A ja wciąż czekam na powtórkę nieuznanej bramki....

3

@kosa96 więcej wskazowek taktycznych przekazał Valverde

23

Messi jak taki typowy prymus w szkole. Nawet jak się nie przygotuje to zajęć to i tak jest chwalony bo to mądry chlopak.
Wczoraj zagral po prostu źle, pod siebie. Ocena jest kwestią indywidualną, ale chyba każdy widział ze to nie jest jego mecz. Ja osobiście dałem Messiemu 6 za tą bramkę.

4

Alba się zepsuł... Nie podał do Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?