0

@RichardWinters w sensie jeździsz na zloty?
Ja tuninguje auta, naprawiam i zajmuje się detailingiem... I oczywiście jeżdżę na zloty. W ostatnich dwóch latach akurat nie miałem czasu na żaden fajniejszy zlot pojechać, ale mam nadzieję że w przyszłym roku trochę się uda pojeździć

0

@RichardWinters Ty się bawisz w takie rzeczy? :)

0

@Chwytliwy z ciekawości pytam czy mam tutaj z kim pogadać na takie tematy, czy jestem La Ramblowym odludkiem :p

0

Są na tej stronie jakieś motoryzacyjne świry? Czy wszyscy żyją tylko złotymi piłkami? ;)

2

@elmayakos oj przesada i to gruba.... Pani Jachira to jest kompletnie nie moja bajka i też nie rozumiem jak ona się tam znalazła, ale potrafię jednym tchem wymienić o wiele większe pomyłki w ciągu ostatnich lat.

2

@Rewolucja123 brrrrrr, ale ten drugi filmik mnie boli :p szacuneczek za wygimnastykowanie, ale jakby tak zrobiła na moim aucie to miałbym prokuratora na głowie :p

0

@Hanok gdzie ten serial można obejrzeć?

2

@NeroTFP pod Twoim tekstem podpisuje się obiema rencyma

2

Komentarz usunięty

0

@Bykunn i dlatego że zna to w kuluarach też nie rozmawia po angielsku z innymi piłkarzami? :p

1

@Danny Gaucho a ja uważam trochę inaczej... Barca nie gra tylko w LaLiga ale też w Lidze Mistrzów, gdzie angielski to podstawa, a do tego wszystkiego Messi jest kapitanem tej drużyny. Gdyby Barca była ogórkową drużyną to bym się pod Twoim tekstem podpisał, ale Barca to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek, której Messi jest kapitanem, więc człowiekiem który ma ją reprezentować zarówno na boisku jak i poza nim.

Druga rzecz, to mój angielski też kuleje i cholernie mnie to boli. Dogadać się jakoś dogadam, ale bez rewelacji. Od jakiegoś czasu zamieniam sobie z kumplem, który angielski zna świetnie, kilka zdan dziennie w tym języku.... I teraz skoro ja, zwykły szary zuczek, który ma małe dziecko, dwie roboty i zapieprza po kilkanaście godzin dziennie bardzo często łącznie z niedzielami, znajduje a to jakoś czas i mam takie ambicje to tym bardziej Leo powinien je mieć. Umówmy się, jego zadaniem jest pójść na trening, zagrać mecz i jakieś kontrakty sposnorskie. Czas by pewnie na to znalazł, tym bardziej że uchodzi za człowieka bardzo ambitnego.

0

@masq Lewandowski
Messi
Van Dijk
Ronaldo
Mane

1

@fart Barca grała piach w tym meczu?
Mam wrażenie że większość tutaj Barce Guardioli to zna tylko z youtuba i nie pamięta jak za jego czasów wyglądały nasze mecze z Atletico, Realem.... Albo z takim Sociedad na wyjeździe. Z Atletico na wyjeździe te mecze właściwie zawsze tak wyglądały.

Barca zagrała fajny mecz i trochę szczęśliwie, ale wygrała. Po to mamy takich grajkow jak Ter Stegen czy Messi aby czasami temu szczęściu pomóc

0

@Majkel34 od zawsze podziwialem Suareza i Lewandowskiego za niesamowita umiejętność grania tyłem do bramki, odwracania się w kierunku bramki z przeciwnikiem na plecach. Moim zdaniem nie ma tego żaden inny piłkarz. Problem jest taki ze Louis zaczyna coraz więcej tracić, natomiast Robert coraz więcej zyskuje. Ciężko porównac najlepsze wersje tych piłkarzy.... Louis w najlepszej wersji jest bardziej nieprzywidywalnym piłkarzem, natomiast Lewy o wiele bardziej kompletnym. Myślę że remis ;)

0

@Janiama też się przypatrywalem i podpisuje się obiema rencyma pod tym co napisałeś :)

2

I taką Barce grającą z zaangazowaniem chce oglądać w każdym meczu, a nie to granie na stojąco w slow motion co prezentują ostatnio na wyjazdach

10

@Bykunn dokładnie jak piszesz. Tylko że ludzie nie widzą jaka była realna inflacja wcześniej a jaka jest teraz, albo mają krótka pamięć jak np. Babcia mojego kolegi... Głosuje na PiS bo teraz jej starcza pieniędzy do następnej emerytury, a jak rządziła PO to nie starczalo.... A kumpel mówi: "babciu, ale Ty pamiętasz że za PO splacalas prawie 1000zl kredytu miesięcznie?"

Jest jeszcze jedna rzecz... Idea programu socjalnego takiego jak 500+ sama w sobie nie jest zła, tylko wykonanie jest tragiczne. Gdyby to było w formie odpisu od podatku to miałoby to sens. W tym momencie prosta sprawa : masz dziecko - możesz odpisać 500zl co miesiąc od podatku. Nie byłoby wspierania nierobow, a i nie byłoby trzeba armii urzednikow do decydowania komu to przyznać a komu nie, więc realny koszt tych 500zl byłby właśnie w okolicach tej kwoty, a nie jak teraz ze kosztuje to blisko 800zl.

I tak na koniec podam jeszcze jeden przykład od mojego ojca który prowadzi działalność gospodarczą.... Łepek, 20 lat, machnal 3 dziecko i przyszedł do ojca mówiąc ze on się natychmiast zwalnia, bo teraz dostanie 500 zl na każde dziecko + jako niepracujący zapomoge z mopsu, jakiś dodatek opałowy + cos tam jeszcze i będzie miał blisko 4k miesięcznie więc nie opłaca mu się legalnie pracować u ojca i on się zarejestruje jako bezrobotny, a dodatkowo dorobi u kolegi na czarno..... (sytuacja miała miejsce około rok temu, gdy nie było 500+ na każde dziecko).
Dla mnie to jest właśnie obecny program w pigułce, a w zanadrzu mam jeszcze kilka historii

1

@xVENUMx ja się zajmuje autami i często oglądam samochody dla ludzi przed zakupem. Powiem tak, największa wadą każdego auta jest jego poprzedni właściciel. Jak on dbal, tak Ty będziesz miał.
Co do samej Alfy to jest, ze albo się ją kocha albo nienawidzi.
Sam silnik 1.9 jest dość spoko akurat w tym autku.
Najważniejsze to żebyś nie kupił zajechanego trupa

0

Ta gra to jest dramat. Oni wyglądają jakby po prostu im się nie chciało. Zero ruchu bez piłki. Wague ładnie mija gościa, uwalnia się spod pressingu i ilu piłkarzy Barcy biegnie za akcja? Zero... I Wague wycofuje.
Dlaczego Barca za najlepszych czasów była taka niebezpieczna? Bo grała z pierwszej piłki... Pamiętam jakie wyliczenia były ile to sekund średnio jest piłka u jednego zawodnika. A teraz? Holowanie piłki przez cale hektary boiska, szczególnie Pique i Busquets, a potem podanie gdzieś do boku bo oczywiście podczas tego holowania piłki reszta piłkarzy stoi. U nas w ruchu, i to takim slow motion, jest tylko zawodnik z piłką. Reszta stoi i patrzy. Nie ma do kogo grać. Dopiero podanie do konkretnego zawodnika wymusza jego ruch.... To jest zupełnie na odwrót. To ruch piłkarza powinien dawać opcje do zagrania, a najlepiej kilku piłkarzy tak aby można zgrać z pierwszej piłki i zrobić przestrzeń.

My po prostu gramy na stojąco.... Kolejny kurde raz.

Serio, reprezentacja Polski to poezja przy tym co gra Barca w tym sezonie, a szczególnie na wyjazdach

0

@darek60 Jarek bawił się z bratem w willi rodziców cudownie podarowanej od Państwa. Podkreślił kiedyś z dumą że on się nie wychowywal na ulicy jak Donald ;)

0

@barteq mi Austriacy wiszą 120zl :p

0

@Suzu w sumie nie wiadomo jakby było... Pep jak obejmował Barce to też nie miał zbyt bogatej historii trenerskiej. Artykuł wrzuciłem bardziej jako ciekawostkę, bo nikt nie wie jakby było. Sam początek Xavi miał obiecujący, teraz ewidentnie jego drużyna złapała kryzys więc jestem ciekaw jak on to ogarnie. Chciałbym, aby Xavi prze objęciem Barcelony chociaż przez jeden sezon poprowadził rezerwy, bo jednak europejska piłka jest zupełnie inna niż azjatycka. Tam jego pomysły mogą nie wypalić, a w Europie jak najbardziej :)

0

@masq obejrzyj jeszcze raz ten mecz. W pierwszej połowie były 3 dobre okazje na zabicie tego meczu

8

Tak jak pierwsza polowa to był dokładnie ten sam dramat co z Levante i Slavią, to za drugą połowę brawa, przede wszystkim za to ze Barca chciała grać, ze był ruch zawodników bez piłki, jakiś pressing, gra do przodu i przede wszystkim zaangażowanie.

1

Dzisiaj chciałbym bardzo zobaczyć wreszcie Barce której się chce. Nie oczekuję wysokiego zwycięstwa, nie musi być manity... Dla mnie może być 1:0 ale chce wreszcie zobaczyć zaangazowanie i sportowa złość a nie grę na stojąco.

0

@damianex10 Freddie, zdecydowanie najgenialniejszy wokalista dla mnie. Niedługo będzie 28 lat od jego śmierci.... I tak cholernie żałuję że się za późno urodziłem żeby pójść na jego koncert

1

@Nano22 dwa błędy....

1

@Janiama oczywiście może tak się zdarzyć, ale jakoś w to nie wierzę. Moim zdaniem Barca z grupy wyjdzie na autopilocie. Natomiast w lidze faktycznie może się pokomplikowac, ale myślę że nawet wtedy trener nie wyleci.
Barca ma problem ze zdobywaniem mistrzostwa 3 razy z rzędu więc ta sytuacja mnie nie dziwi.
Nowy trener byłby o tyle dobry ze byłby efekt nowej miotly, piłkarze po prostu musieli by się wykazywać zaangażowaniem bo trzeba by sie pokazać nowemu trenerowi. To właśnie zaangażowanie jest teraz największym problemem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?