1

Nie wiem po co gramy na Camp Nou. Mogli się chłopaki na orliku umówić, wtedy przynajmniej by wykorzystywali całe boisko, bo dzisiaj mam wrażenie że po bokach można by spokojnie po 10m obciąć i dla nich różnicy by nie było

2

@DonMatteo901 to już jest naprawdę wyjątkowa bezczelność

1

@Janiama oczywiście że pamiętamy :)
I nawet dawałem zielone, bo wiedziałem że masz rację.
Myślę że więcej od Valverde mogliby dać tylko trenerzy którzy są dla Barcy poza zasięgiem w tej chwili. Mowa o Kloppie, Guardioli, LE

0

@BarcaInfo a dzisiaj widzieliśmy ze upiekło się Messiemu.
Zamiast wbijać szpilki niech obejrzą na wideo swoją grę na wyjazdach i wyciągną wnioski z tego bezruchu z przodu

2

@Janiama do tego wszystkiego trzeba zauważyć że wielu tutaj mówiło "dajmy Setienowi przepracować okres przygotowawczy".
Właśnie miał swój okres przygotowawczy i to mimo wszystko o wiele bardziej komfortowy niż Valverde. Nie był rzucamy co kilka dni po cały świecie. Miał wszystkich do dyspozycji na miejscu, w Barcelonie... Fakt, z pewnymi ograniczeniami sanitarnymi ale uważam że to o wiele lepsze warunki do pracy niż to co zafundowali Ernestowi w presezonie

1

@Veb1233 może w końcu niektórzy tutaj przejrzą na oczy że Valverde wcale nie był taki zły. Owszem, nie dało się często na to patrzeć, ale wyciągał z tej drużyny o wiele więcej

0

Rozumiem że nie zawsze się wygrywa, rozumiem ze raz na jakiś czas zdarzy się mecz gdzie po prostu nie wychodzi, ale nie potrafię zrozumieć jednego....
Cały sztab szkoleniowy, specjaliści od analizy gry, trener który potem ogląda mecze na wideo i oni kurde nie widzą ze Ci piłkarze stoją w miejscu i nie robią żadnego ruchu bez piłki? Tam nie ma komu podać do przodu piłki bo wszyscy stoją jak ciołki w miejscu i nawet nie próbują stworzyć pozorów ze chcą do jakiegoś wysiłku zmusić obrońców. Nikt nie wyjdzie do zagrania, nikt nie szarpnie do przodu żeby wziąć za sobą obrońcę i zrobić trochę miejsca. Z przodu stagnacja i akcja wartka jak w filmie "śmierć w Wenecji".

2

Wróciła typowa Barca z wyjazdów. Biega tylko do tyłu, a gdy ma piłkę to stoi w miejscu. Kompletnie zero ruchu, zero pokazania się do gry

1

Czy piłkarze Barcy zdają sobie sprawę że jak po prostu będą stali na połowie Sevilli i jeszcze do tego zatrzymają piłkę to gola w ten sposób nie strzela?

1

@Janiama ja jestem od Ciebie młodszy, ale dla mnie Queen od zawsze numer 1. Cholernie żałuję, że nie mogłem nigdy pójść na taki koncert.... Ale to już zażalenie do rodziców muszę złożyć, że za późno mnie wykonali :p

1

@Janiama i ja również słucham muzyki przeróżnej. Lubię po prostu w mojej subiektywnej opinii dobra muzykę, ale duszę mam rockową.

W aucie mam dość mocno dlubniete car audio i gdy ma się sprzęt który fajnie wyciąga dobre brzmienia to zdarza mi się słuchać muzyki o którą bym sam siebie nie podejrzewał ;)

Generalnie moim numer jeden był, jest i będzie Freddie Mercury i Queen. Natomiast uwielbiam też właśnie Depeche Mode, Genesis, Phil Collins, U2, Aerosmith, AC /DC, 3Doors Down, Within Temptation, Guns N Rises, .... Długo by wymieniać. Ogólnie też uwielbiam muzykę lat 70. 80. I 90. wszelkiego typu

1

@Janiama zapowiada się że gusta muzyczne mamy dość podobne :)
Jestem ciekaw co będzie dalej ;)

3

@Janiama David Gahan zawsze na propsie. Fajnie było posłuchać w wersji koncertowej, bo dawno nie obejrzałem żadnego koncertu Depeche Mode

3

Moja subiektywna ocena tego czegoś co w tvp nazywają debatą :
1. Hołownia
2. Trzaskowski
3. Bosak
4. Tanajno
I dalej mam problem.... WKK albo Biedroń

0

A tak nawiasem... Tak, wydatki na służbę zdrowia są większe. Dlaczego?
Bo inflacja zapierdziela, rośnie bardzo szybka pensja minimalna, a z nią są odprowadzane większe podatki. Jakby wyjąć z tego inflację to i drastyczny wzrost cen artykułów medycznych to za PiS wcale służba zdrowia nie ma lepiej

5

Pytania układane pod Dude, ewidentnie anty Trzaskowski, a najbardziej dał się wyprowadzić z równowagi właśnie Duda. Już przy ostatnim pytanie nieźle mu gul skakał i się jąkał

1

@Janiama przecież niedawno tvp zrobiło materiał w wiadomościach o dziecku Trzaskowskiego i komuni... Te pytania są ewidentnie przeciw PO.
Uchodźcy, komunia... Zobaczymy co następne

5

Po tej przerwie w rozgrywkach nie poznaje Rakitica. Gra szybciej, do przodu... Naprawdę dwa dobre mecze.

2

@Janiama moje oceny w stosunku do redakcji różnią się właściwie tylko u Grizzmana :)

0

@xVENUMx ja mam każde auto obniżone.
Zależy czego szukasz i do jakiego auta. Sprężyny mogą być progresywne albo zwykle. Ma być twardo czy tak średnio...
Patrz raczej na Eibach, H&R, Koni...


0

@kaamil1910 Puyola, jako najlepszego kapitana,
Iniesty z Xavim jako najlepszych reżyserów
I
Ronaldinho żeby wróciła magia :)

7

@MESSIah16 ciekawe jest to że wszyscy mówią o poglądach gospodarczych Bosaka o których chętnie mówi przed kamerami, ale w jego oficjalnym programie wyborczym jest 34 strony pieprzenia głównie o religii i katolibanie który chcą nam zafundować, a nie ma ani jednego słowa o gospodarce.

Jesli chodzi o Konfederacje to ten twór jest strasznie dziwny i niestety pod względem światopoglądowym są jeszcze gorsi niż PiS.
Jestem w stanie natomiast docenić kilku fajnych ludzi którzy są w Konfederacji, ale niestety nigdy nie zaakceptuje ludzi pokroju Pana Brauna i tym podobnych

5

@barcowy1899 moja szklana kula jest w serwisie a fusy po kawie wyrzuciłem więc ciężko w ogóle mi będzie dojść jakim autem jeździć a co dopiero ile warta jest szkoda. Jeśli masz Audi RS6 to jakieś 30tys,jeśli daewoo Tico to jakies 30zl :p

1

@Piotr89Sand ta cała afera vatowska jest świetną pożywką dla ludzi którzy nie rozumieją systemu podatkowego w Polsce, a system jest tak skomplikowany żeby właśnie mało kto go rozumiał.
Smutna prawda jest taka ze nasz w ciul skomplikowany system sprzyja kombinowaniu. Chyba tylko Francja ma bardziej popieprzony system podatkowy. Poza tym że nasz system sprzyja kombinowaniu to sprzyja też kręceniu afer z dupy. Wyłudzania VAT są i w tej chwili i to na podobną skalę jak za rządów PO czy nawet SLD, a jeśli chodzi o całą tą aferę vatowska to póki co nikt z po nie został prawomocnie za to skazany a zarzuty ma postawione chyba w tej chwili mniej osób niz tych z PiS, a przypomnę tylko w czyich rękach jest prokuratura. Żeby było śmieszniej to najpoważniejsze zarzuty odnośnie wyludzen VAT ma Pan Banaś i jego współpracownicy z Ministerstwa Finansów rządów PiS.


2

@NeroTFP niestety, gra polityczna i wycieranie sobie mord wypadkiem komunikacyjnym trwa w najlepsze. Gdyby więcej Polaków znało podstawy fizyki to by tych czubków już dawno zamknęli, a tak to mają swoich wyznawców i opowiadają te pierdoly.

Współczuję tylko bliskim tych ofiar, że muszą słuchać takiego nawiedzonego człowieka. To musi boleć

0

@IronSanHybrid ten film jest przyspieszony, stąd takie wrażenie ;)

0

@NemeZis93 pograj sobie na giełdzie ;)

5

@Persyfl serio tak powiedział?
Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić że w ogóle PO ugaduje się z Konfederacja, a jeszcze ciężej że mówi takie rzeczy do lewicy

0

@DanielVeB jeszcze euro jak euro... Ale co się z frankiem dzieje :p
Póki co dłuższy czas kursy nie wrócą moim zdaniem. Nasza gospodarka chwieje się w posadach przez koronawirusa, NBP jeszcze chce obniżać już i tak niskie stopy procentowe. Lipnie to wygląda.
Natomiast teraz jest dobry czas żeby pobawić się na giełdzie ;)

1

@contowsky bez sprawdzania daty mogę powiedzieć... Rivaldo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?