Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
43
Do wszystkich którzy bezmyślnie wklejają ze pytanie Trzaskowskiemu zadawał "Grzegorz Jakubowski zatrudniony w Warszawskim Ratuszu i udający dziennikarza". Sprawdzajcie swoje informacje, a nie bezmyślnie wklejacie.
Po pierwsze. On nie udaje dziennikarza, tylko jest dziennikarzem. Pracował jako dziennikarz w wielu mediach i do dzisiaj jest aktywnym dziennikarzem.
Po drugie, nie jest zatrudniony w ratuszu przy Trzaskowski tylko od maja tego roku zaczął pracować w urzędzie dzielnicy . Kto zna podział administracyjny w tym kraju to wie jak daleko jest urząd dzielnicy od "ratusza"
3
@Zip nie zgodzę się z Tobą. Zdaje sobie sprawę że w oczach wyborców Bosaka, Hołownii czy Biedronia (zresztą sam się zaliczam do jednego z nich) może się wydawać że teraz to już nic się nie zmieni, bo "znowu PiS i PO", ale nic bardziej mylnego.
Tu gra jest o naprawdę wysoką stawkę i wyborcom w/w kandydatów moim zdaniem powinno zależeć żeby PiS nie miał dłużej monopolu
1
@Janiama oj, bardzo często Phil leci u mnie w aucie. Co piosenka to hit
55
Zwalanie winy przez Dudę na Trzaskowskiego że w Warszawie był wypadek autobusu to już jest na prawdę skandal. Serio, nie sądziłem że można być tak bezczelnym
2
@Hushovt co by nie mówić to debacie z udziałem Trzaskowskiego ciężko zarzucić stronniczość lub tendecyjne pytania
1
@increase to nie a Trzaskowski ją odprowadził tylko Zaleska. A poza tym do Trzaskowskiego stała przodem, do innych tylem. Raczej po jej zadku nie mogli się połapać że coś jest nie tak
1
@arasz1819 ogólnie się zgadzam, ale niepotrzebnie co pytanie podkreśla ze Duda jest sługusem Kaczyńskiego. To wszyscy wiedzą, a powtarza to co pytanie. Trochę na tym traci
2
@ProMILs rozumiem że sobie jaja robisz?
2
@macio_944 szkoda że ta "debata" jest na tvn24 a nie na tvn. Do większej ilości ludzi by to trafiło.
Niestety podejrzewam że oglądalność na tvp będzie większa
40
"Debata" w tvp to jest nieśmieszny żart. To jest festiwal poparcia dla Dudy.
"Debata" w TVN mimo że jest pomyłką robienie formuły z jednym kandydatem, to przynajmniej są normalne pytania, dziennikarze również propisowskich mediów, nie ma tępych docinek. Ta Debata stoi o kilkaset klas wyżej od tego ścieku w tvp
0
@l0Messini i bardzo dobrze. Niech się od Gdańska trzymają z daleka :)
1
@Hiacynk
1. 2010
2. Pete Cech
3. Brazylia 2002
4. Bundesliga
5. Batistuta
6. Futbol 2000-2010
7. Paolo Maldini
8. Euro 2012
9. Arsenal
10. Eto'o
0
@Kapitan hawk to jak wybór między ebolą a gangreną
0
@kkbarca to może być duża impreza :p
1
@patry295 jak najbardziej się z Tobą zgadzam. Nawet nazwiska podałeś idealnie te, które i ja bym podal za przykłady.
Dla mnie Braun to jest przypadek kliniczny. Nabrałem obrzydzenia do tego gościa po tym jak kandydował na prezydenta Gdańska po śmierci Adamowicza.
Z kolei mimo iż nie jestem wyborcą Konfederacji to cenie sobie Mentzena, Dziambora i dodałby jeszcze Berkowicza
0
@Karzel problem jest taki, że w tym ONR to nie są poszczególne jednostki, tylko większość.
Zresztą wg mnie jesli Konfederacja będzie się chciała w przyszłości liczyć na polskiej scenie politycznej to będzie musiała się prędzej czy później odciąć od ONR, bo to będzie ich hamulcowy. Nic skrajnego nie jest dobre. Skrajny nacjonalizm, socjalizm, liberalizm.... Itd itd
Zaznaczam, że nie jestem przy tym wyborcą Konfederacji
0
@ProMILs nawet jeśli PiS przewali następne wybory to następna kadencja sejmu nałoży się raptem 2 lata na kadencje prezydenta.
Druga sprawa jest taka, że właściwie niemożliwe jest aby PO wygrało następne wybory i to w takim stosunku głosów aby móc samodzielnie rządzić, a z koalicjantem na pewno nie będą w stanie przepchnąć ustaw które spędzają Tobie sen z powiek... Więc Twój argument kompletnie nie trafiony ;)
1
@Karzel nie słyszałem żadnej wypowiedzi ludzi z KO że Konfederacja to faszysci. Słyszałem ze ONR to faszysci i ciężko się z tym nie zgodzić. To skrajni nacjonaliści, a wystarczy spojrzeć w historie jak się skończył skrajny nacjonalizm. Nie powiesz mi też że swastyki na marszach polskiej niepodległości to jest ok.
1
@Janiama wiedzą i się zgadzają
0
@Kondziubarca i to szanuję :)
0
@tadzik447 u mnie piękne słoneczko. Nawet za gorąco bym powiedział :)
3
Zagłosowane i do tego samego zachęcam resztę LaRamblowiczow :)
5
Ivan naprawdę imponuje formą po wznowieniu rozgrywek. Rusza się zwawiej, gra do przodu, więcej kombinuje a dzisiaj ma za to nagrodę. Cieszy też świetna gra młodych, a szczególnie Puiga który zrobił całą grę w drugiej połowie. Brawo
1
Nie wiem po co gramy na Camp Nou. Mogli się chłopaki na orliku umówić, wtedy przynajmniej by wykorzystywali całe boisko, bo dzisiaj mam wrażenie że po bokach można by spokojnie po 10m obciąć i dla nich różnicy by nie było
2
@DonMatteo901 to już jest naprawdę wyjątkowa bezczelność
1
@Janiama oczywiście że pamiętamy :)
I nawet dawałem zielone, bo wiedziałem że masz rację.
Myślę że więcej od Valverde mogliby dać tylko trenerzy którzy są dla Barcy poza zasięgiem w tej chwili. Mowa o Kloppie, Guardioli, LE
0
@BarcaInfo a dzisiaj widzieliśmy ze upiekło się Messiemu.
Zamiast wbijać szpilki niech obejrzą na wideo swoją grę na wyjazdach i wyciągną wnioski z tego bezruchu z przodu
2
@Janiama do tego wszystkiego trzeba zauważyć że wielu tutaj mówiło "dajmy Setienowi przepracować okres przygotowawczy".
Właśnie miał swój okres przygotowawczy i to mimo wszystko o wiele bardziej komfortowy niż Valverde. Nie był rzucamy co kilka dni po cały świecie. Miał wszystkich do dyspozycji na miejscu, w Barcelonie... Fakt, z pewnymi ograniczeniami sanitarnymi ale uważam że to o wiele lepsze warunki do pracy niż to co zafundowali Ernestowi w presezonie
1
@Veb1233 może w końcu niektórzy tutaj przejrzą na oczy że Valverde wcale nie był taki zły. Owszem, nie dało się często na to patrzeć, ale wyciągał z tej drużyny o wiele więcej
0
Rozumiem że nie zawsze się wygrywa, rozumiem ze raz na jakiś czas zdarzy się mecz gdzie po prostu nie wychodzi, ale nie potrafię zrozumieć jednego....
Cały sztab szkoleniowy, specjaliści od analizy gry, trener który potem ogląda mecze na wideo i oni kurde nie widzą ze Ci piłkarze stoją w miejscu i nie robią żadnego ruchu bez piłki? Tam nie ma komu podać do przodu piłki bo wszyscy stoją jak ciołki w miejscu i nawet nie próbują stworzyć pozorów ze chcą do jakiegoś wysiłku zmusić obrońców. Nikt nie wyjdzie do zagrania, nikt nie szarpnie do przodu żeby wziąć za sobą obrońcę i zrobić trochę miejsca. Z przodu stagnacja i akcja wartka jak w filmie "śmierć w Wenecji".