10

Niesamowite ile dzisiaj tutaj było bezrefleksyjnego kopiowania tweetow, że idzie 3mld na tvp, potem że fundusz kościelny najwyższy w historii... To jest naprawdę przerażające jak łatwo sterować ludźmi, bo nie potrafią nic sprawdzić u źródła.

Nic dziwnego że PiS wciąż ma takie poparcie

0

@kamiVeB no tak to nie wygląda, ale do tego trzeba coś więcej niż tępe przeklepywanie tweetow

1

@bartekvisca dokładnie to powiedział, że tvp w takiej formie nie zasługuje na żadne pieniądze z budżetu Państwa, ale niewykluczył takiej mozliwosci po uzdrowieniu sytuacji.

W budżecie tych pieniędzy dla tvp nie ma, ale w ustawie okołobudżetowej po poprawkach jest MOŻLIWOŚĆ dofinansowania tvp i polskiego radia kwotą 1,95mld zł i 1mld zł dofinansowania do dyspozycji ministra kultury.

Ludzie czytają dwuzdaniowe tweety, nie sprawdzają informacji i klepią idiotyzmy dalej

7

Teraz liczę, że przyjrzą się tym milionowym dotacjom które dostawała od Państwa świeżo założona przez Kłeczka firma... A ten odwdzięczal się szczuciem w tvp

2

@Ls0811 nieprawda. Nie odwołali ich uchwałą

5

@Taki_ktos ale oni to zrobili na podstawie prawa o spółkach handlowych

4

@MesQueUnClub_87 Mikke. Najmniej groźny

8

Hmmm czyli posłów nie ma w pracy podczas gdy powinni wykonywać obowiązki Posla RP, a w tym czasie mają spotkanie towarzyskie w siedzibie TVP.

W normalnych warunkach powinni dostać naganę i mieć zabrane uposazenie za ten dzień

0

@kiper09 w ciągu trzech lat na pewno Polska nie spełni warunków, ale docelowo oczywiście chce Euro

0

@Kgorecki2500 nie będzie głosowania o odwołanie Bosaka, bo można to zrobić dopiero na następnym posiedzeniu sejmu

2

@MarianoItalianoVero tam nie ma miejsca na szlif. Wymiana głowicy powinna pójść jak już ;)

1

@SteuerFreiMoney on już jest przytarty ;)

A na rozrząd w 3.0 V6 TDI to zapraszam do mnie w razie czego ;)

0

@partymaker nie no... Felix przy Raphinii to gra mecz życia

3

@MESSIah16 bardzo dobra informacja

1

@NeroTFP1 no i ta bramka Arsenalu padła po rzucie wolnym którego w ogóle nie powinno być. Pamiętam jaki wściekły o to byłem, ale jak wygrali to płakałem

0

@tristan87 ten pajac nie ma pojęcia o Motorsporcie

0

Od kiedy zaczęły się posiedzenia Sejmu to Hołownia był TOP na tej stronie.... Do momentu kiedy podpadł wyborców Konfederacji :p

1

@Herato za zachowanie Brauna nie powinni, ale za swoja reakcje wobec Brauna już jak najbardziej. Bosak pozwolił mu z mownicy gadać, po obejrzeniu monitoringu wstrzymał się od głosu za ukaraniem Brauna, a "kara" nałożona przez Konfederacje na Brauna to żart, bo nie można jej w żaden sposób wyegzekwowac.


Bosak i Konfederacja nie mogą odpowiadać za to, że komuś przegrzały się styki, ale za swoją reakcje już powinni....
A szkoda, bo cieszyłem się, że każdy klub ma miejsce w prezydium Sejmu

0

@Explode czy Ty to przeczytałeś? Ten projekt.

0

@Kgorecki2500 nie wszyscy podpisali się pod tym potępieniem ;)

0

@Explode doskonale rozumiem.
Został złożony projekt ustawy, który nawet nie zdążył trafic do komisji.... A teraz zagadka. Jak wygląda proces procedowania ustawy, w którym miejscu składa się poprawki?

To że projekt ustawy ma błędy i głupie zapisy jest jak najbardziej powszechne niestety. Dopiero na komisji są konsultacje i poprawki, a w razie gdyby przeszło przez komisję i Sejm, to jest jeszcze Senat, a na końcu podpis prezydenta...

Wy nazywanie afera projekt ustawy!
Na stronie sejmowej masz wiele innych projektów ustaw... Poczytaj jakie tam się buble zdarzają

2

@Explode mógłbyś mi powiedzieć na czym polega afera wiatrakowa i przy okazji przypomnieć jak wygląda procedowanie ustaw w Polsce?
Bo Wy podlapujecie jakieś haselka i totalnie nie rozumiecie co klepiecie dalej

3

@DaPidejpi pewnie, nie ma tematu... Przecież nic się nie stało. To jak najbardziej normalne latać z gaśnicą po Sejmie RP. W ogóle to posłowie w pakiecie startowym powinni dostać po gaśnicy i w wolnych chwilach mogliby się napierdzielać na korytarzach sejmowych.

Ile Wy macie lat?

13

@reloaded to jest w takim razie przerażające w jakim kraju ja żyje

0

@Scyzor97 możliwości są dwie :
1. Ten facet nie powinien sam chodzić po ulicach i jest to naprawdę przypadek kliniczny
2. O to właśnie chodziło, żeby spróbować odwlec w czasie zaprzysiezenie nowego rządu... A w czyim interesie to jest, to chyba mówić nie muszę ;)

14

Braun w Sejmie parę lat już jest. Świeczki odpalane też są już od 17 lat... Co się zadziało w jego głowie, że właśnie wczoraj mu to tak zaczęło przeszkadzać? I jeszcze on jako podobno katolik zaczął mówić o żydowskim święcie jako satanistycznych obrzędach. Według jego religii Jezus był przecież Żydem.

Kompletnie zero logiki w tym wszystkim

0

@Worny chyba bardziej ktoś sobie znalazł sposób na zarobek na tępych ludziach. Założyciel tej zrzutki weźmie potem kasę dla siebie i już

0

@tristan87 powiedział, że Hołownia ponosi odpowiedzialność za to co zrobił Braun

0

@Cochise dał mu wejść na mownice i pozwolił mówić o szatanach :p

1

@Rl9k1nG to samo co katolickie krzyże

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?