Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Niesamowite ile dzisiaj tutaj było bezrefleksyjnego kopiowania tweetow, że idzie 3mld na tvp, potem że fundusz kościelny najwyższy w historii... To jest naprawdę przerażające jak łatwo sterować ludźmi, bo nie potrafią nic sprawdzić u źródła.
Nic dziwnego że PiS wciąż ma takie poparcie
0
@kamiVeB no tak to nie wygląda, ale do tego trzeba coś więcej niż tępe przeklepywanie tweetow
1
@bartekvisca dokładnie to powiedział, że tvp w takiej formie nie zasługuje na żadne pieniądze z budżetu Państwa, ale niewykluczył takiej mozliwosci po uzdrowieniu sytuacji.
W budżecie tych pieniędzy dla tvp nie ma, ale w ustawie okołobudżetowej po poprawkach jest MOŻLIWOŚĆ dofinansowania tvp i polskiego radia kwotą 1,95mld zł i 1mld zł dofinansowania do dyspozycji ministra kultury.
Ludzie czytają dwuzdaniowe tweety, nie sprawdzają informacji i klepią idiotyzmy dalej
7
Teraz liczę, że przyjrzą się tym milionowym dotacjom które dostawała od Państwa świeżo założona przez Kłeczka firma... A ten odwdzięczal się szczuciem w tvp
2
@Ls0811 nieprawda. Nie odwołali ich uchwałą
5
@Taki_ktos ale oni to zrobili na podstawie prawa o spółkach handlowych
4
@MesQueUnClub_87 Mikke. Najmniej groźny
8
Hmmm czyli posłów nie ma w pracy podczas gdy powinni wykonywać obowiązki Posla RP, a w tym czasie mają spotkanie towarzyskie w siedzibie TVP.
W normalnych warunkach powinni dostać naganę i mieć zabrane uposazenie za ten dzień
0
@kiper09 w ciągu trzech lat na pewno Polska nie spełni warunków, ale docelowo oczywiście chce Euro
0
@Kgorecki2500 nie będzie głosowania o odwołanie Bosaka, bo można to zrobić dopiero na następnym posiedzeniu sejmu
2
@MarianoItalianoVero tam nie ma miejsca na szlif. Wymiana głowicy powinna pójść jak już ;)
1
@SteuerFreiMoney on już jest przytarty ;)
A na rozrząd w 3.0 V6 TDI to zapraszam do mnie w razie czego ;)
0
@partymaker nie no... Felix przy Raphinii to gra mecz życia
3
@MESSIah16 bardzo dobra informacja
1
@NeroTFP1 no i ta bramka Arsenalu padła po rzucie wolnym którego w ogóle nie powinno być. Pamiętam jaki wściekły o to byłem, ale jak wygrali to płakałem
0
@tristan87 ten pajac nie ma pojęcia o Motorsporcie
0
Od kiedy zaczęły się posiedzenia Sejmu to Hołownia był TOP na tej stronie.... Do momentu kiedy podpadł wyborców Konfederacji :p
1
@Herato za zachowanie Brauna nie powinni, ale za swoja reakcje wobec Brauna już jak najbardziej. Bosak pozwolił mu z mownicy gadać, po obejrzeniu monitoringu wstrzymał się od głosu za ukaraniem Brauna, a "kara" nałożona przez Konfederacje na Brauna to żart, bo nie można jej w żaden sposób wyegzekwowac.
Bosak i Konfederacja nie mogą odpowiadać za to, że komuś przegrzały się styki, ale za swoją reakcje już powinni....
A szkoda, bo cieszyłem się, że każdy klub ma miejsce w prezydium Sejmu
0
@Explode czy Ty to przeczytałeś? Ten projekt.
0
@Kgorecki2500 nie wszyscy podpisali się pod tym potępieniem ;)
0
@Explode doskonale rozumiem.
Został złożony projekt ustawy, który nawet nie zdążył trafic do komisji.... A teraz zagadka. Jak wygląda proces procedowania ustawy, w którym miejscu składa się poprawki?
To że projekt ustawy ma błędy i głupie zapisy jest jak najbardziej powszechne niestety. Dopiero na komisji są konsultacje i poprawki, a w razie gdyby przeszło przez komisję i Sejm, to jest jeszcze Senat, a na końcu podpis prezydenta...
Wy nazywanie afera projekt ustawy!
Na stronie sejmowej masz wiele innych projektów ustaw... Poczytaj jakie tam się buble zdarzają
2
@Explode mógłbyś mi powiedzieć na czym polega afera wiatrakowa i przy okazji przypomnieć jak wygląda procedowanie ustaw w Polsce?
Bo Wy podlapujecie jakieś haselka i totalnie nie rozumiecie co klepiecie dalej
3
@DaPidejpi pewnie, nie ma tematu... Przecież nic się nie stało. To jak najbardziej normalne latać z gaśnicą po Sejmie RP. W ogóle to posłowie w pakiecie startowym powinni dostać po gaśnicy i w wolnych chwilach mogliby się napierdzielać na korytarzach sejmowych.
Ile Wy macie lat?
13
@reloaded to jest w takim razie przerażające w jakim kraju ja żyje
0
@Scyzor97 możliwości są dwie :
1. Ten facet nie powinien sam chodzić po ulicach i jest to naprawdę przypadek kliniczny
2. O to właśnie chodziło, żeby spróbować odwlec w czasie zaprzysiezenie nowego rządu... A w czyim interesie to jest, to chyba mówić nie muszę ;)
14
Braun w Sejmie parę lat już jest. Świeczki odpalane też są już od 17 lat... Co się zadziało w jego głowie, że właśnie wczoraj mu to tak zaczęło przeszkadzać? I jeszcze on jako podobno katolik zaczął mówić o żydowskim święcie jako satanistycznych obrzędach. Według jego religii Jezus był przecież Żydem.
Kompletnie zero logiki w tym wszystkim
0
@Worny chyba bardziej ktoś sobie znalazł sposób na zarobek na tępych ludziach. Założyciel tej zrzutki weźmie potem kasę dla siebie i już
0
@tristan87 powiedział, że Hołownia ponosi odpowiedzialność za to co zrobił Braun
0
@Cochise dał mu wejść na mownice i pozwolił mówić o szatanach :p
1
@Rl9k1nG to samo co katolickie krzyże