Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bari_94 lata 90. pełną gębą
8
Ostatni raz widziałem taki poziom zarządzania i konferencji prasowych jak prezesem był Lato, a trenerem Dyzma... Przepraszam, Smuda
0
@Firestone taaaa, może wyprodukować Tobie jakiś hit disco polo... Fani tej muzyki mówią, że to prosta muzyka, a widać że produkuje ja bardzo prosty człowiek
0
Kurde, co za bełkot....
0
@Katalonbar skoczyłbym z mostu
4
@Tom0VeB przede wszystkim to stan publicznej telewizji... Korea Polnocna mogłaby być dumna
2
Jeżeli kogoś interesuje to właśnie jeden z największych szczekaczy tvp, czyli Rachon, wbił na konferencję Tuska i robi zadymę
3
@KilkaSlowPrawdy myślę, że nie trzeba siedzieć w okopie z bronią, żeby pomagać rodakom na wojnie. Jeżeli gość tutaj organizuje potrzebny sprzęt i wysyła go na front, to sporo roboty robi
2
@mrboom musi w ciągu 30 dni zgłosić nabycie pojazdu (a sorxedajacy zbycie pojazdu) do wydziału komunikacji oraz zgłosić do ubezpieczalni zmianę właściciela.
Przerejestrowywac nie musi.
Nie wiem tylko jak wytłumaczy się potem przed ubezpieczycielem, bo jak nie opłaci kolejnej polisy to będzie go bardzo bolało, a żeby zaprzestać opłacania OC to trzeba wyrejestrować pojazd, a do tego potrzebny jest kwit ze stacji demontażu pojazdów.... Ruskie kacapy raczej mu takiego kwita nie wystawią jak załadują w to auo czołgiem :p
0
@KmN sprawdź sobie baltic cars
0
@barejant gdybym mógł to dałbym dwa lajki za ten komentarz
0
@Gwyn to coś mi się w aplikacji musiało popierniczyć
0
@spacer mam konto maklerskie w pko bp i jest spoko :)
0
Czy ktoś się orientuję dlaczego na viaplay nie ma polskiego komentarza w F1?
0
@VegetaPolska mysle, że wróci polska myśl szkoleniowa niestety...
A jak już koniecznie musi być Polak, to:
1. Skorża
2. Papszun
Innych niestety nie widzę...
Chociaż z drugiej strony szkoda by mi ich było, bo nie wierzę w sukces z Kuleszą jako prezesem.
Prezesem powinien być Marek Koźmiński
7
Z utęsknieniem czekam aż Kulesza wróci produkować sobie disco polo, czy co on tam robi, przyjdą czasy kiedy wybory prezesa PZPN będą miały charakter poważny, a nie spotkania przy wódeczce.
Mam nadzieję, że rządy Kuleszy szybko się skończą, a rządy Marka Koźmińskiego szybko zaczną.
To nie jest przypadek, że w piłce reprezentacyjnej za mojego życia dobrze się działo tylko wtedy, kiedy prezesem PZPN był profesjonalista, a nie wiejskie chłopki od wódeczki.
Myślałem, że ciężko będzie przebić Lato, ale Kulesza zrobił to w dwa lata i przypomniał mi wesołe lata 90.... Listkiewiczowi też można było bardzo dużo zarzucić, ale przy Lato i Kuleszy to był Pan Prezes
12
@Deviler to nie Santos powinien polecieć, tylko Kulesza.
1
@Messibestplayerintheworld na jego mecze czekałem jak na jakiś pokaz magiczny. Nigdy nie zapomnę tego czarodzieja
1
@Joe_Barbaro hmmmm, Polska - Szwajcaria na Euro 2016, Polska Portugalia za Leo...
Pewnie jeszcze mecz z Niemcami
0
@Colin94 Opel Omega... Potem miałem jeszcze dwie omegi i jedna jest do dzisiaj, w pakiecie Irmscher. Stoi sobie i nabiera wartości xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Deviler a ja mieszkam na górze Polski i tutaj zostaje :p
2
Medycyna pracy to genialny wspomagacz do zapoznania się z całą zawartością La Rambli
0
@zibiku bo Szwedzi nas zalali
1
@Emhyr ebana mucha latająca koło ucha
1
@Jakchcesz ogólnie połączenie Gundo i Frankie jest kozackie. Obaj to świetni zawodnicy
1
@tbas a na La Rambli już zdążyli stwierdzić, że gardzą Ukraińcami :p
0
@ObiwanKenobi mam dużo więcej niż 10 lat i dokładnie pamiętam jak to było. Co więcej, przeczytałem raport udostępniony przez komisję Pana Laska i była w nim też wspolwina Rosjan za tą katastrofę i delikatnie mówiąc wyniki naszego śledztwa odbiegały od wyników śledztwa Rosjan.
Co do "oddania" śledztwa rosjanom to przepisy mówią dość jasno, że śledztwo przeprowadza kraj na którego terytorium doszło do wypadku komunikacyjnego i tylko w ich dobrej woli jest to, czy tym śledztwem się podzielą
1
@ObiwanKenobi tak z ciekawości, to kto mówił, że Rosjanie świetnie przeprowadzili śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej?
0
@szela1899 to musiałbyś zobaczyć Polaków na urlopie... Choćby w Chorwacji ;)