Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz Tusk od kilksnastu miesięcy dokładnie mówił pisowi co trzeba zrobić żeby ta kasę odblokować
0
@RomanHoffer uszczelka miedziana "dmuchana" stosowana najczęściej w Renault i ogólnie francuzach. Ta uszczelka jest jednorazowa, nie ważne którą stroną ją zamontujesz. Podczas skręcania ona się sprasuje i uszczelni. Uszczelka była też stosowana przy aluminiowych miskach ;)
Pamiętaj, że korek powinien być dokręcony odpowiednim momentem (szczególnie istotne przy aluminiowych miskach, zevy nie uszkodzić gwintu)
2
@Przemek2323 ceny paliwa wywalą do góry w momencie gdy Tusk zostanie premierem i wtedy będzie wygodna narracja, że Tusk tak dba o obywateli
0
@farrellcurus zgadza się. Dodatkowo jeżeli koleś ma rozkminione wszystko co zostało po II Wojnie w tym lesie, to naprawdę może być trudnym przeciwnikiem.
Inna sprawa, że Policja powinna mieć też takie tereny rozpoznane, a już na pewno wojsko powinno to mieć w małym palcu, bo na wypadek ataku obcego państwa na Polskę, to takie tereny są bardzo istotne
4
@DaPidejpi ja jestem jeszcze ciekaw na jakiej zasadzie włączył się do tej akcji ten pajajc Rutkowski. Gość bez licencji i z jakimś prywatnym wojskiem
2
@DaPidejpi na naszej lokalnej stronie były relacje z zaznaczoną trasą śmigłowca i ten obszar faktycznie nie był jakiś ogromny. Pytanie czy dobrze wytypowali ten obszar. Koleś sprytnie myli tropy. Ewidentnie był na to przygotowany
4
@DaPidejpi dzięki, muszę sobie poszukac tych informacji.
Generalnie te lasy są na wzgórzach morenowych, duże różnice poziomów i teren ogromny
1
@DaPidejpi z ciekawości, gdzie wyczytałeś info, że go dwa razy namierzyli w tym lesie?
0
@Archie ja codziennie dostaje te alerty
1
@Janas11224 ja akurat lubię Audi, ale w moim odczuciu coś tam się bardzo źle dzieje ostatnimi czasy.
A8 D5, A6 C8 i ogólnie ta generacja aut w ogóle do mnie trafia... Poszło to w złym kierunku (a trochę się na tym znam) ;)
1
@Amigo_Blanco bo jak ktoś ogarnia prowadzenie działalności i chociaż w małym stopniu makroekonomie, to wie że ich program gospodarczy to utopia, albo jak przyznal Mentzen, żart
0
@Dankho94isback raczej policja musi mieć dość wiarygodne informacje, że nadal jest w tych lasach, bo ogromne siły są w to zaangażowane. Trójmiejsji park krajobrazowy to naprawdę przeogromny teren i jeżeli facet naprawdę jest taki dobry w survivalu to trochę się go naszukaja
0
@Kidd żona jechała o 6:30, zjeżdżała na Witominie i sprawdzali kto siedzi w aucie, łącznie z bagażnikiem
1
@gumaz chyba wciąż szukają. Moja żona pracuje w Gdyni i dzisiaj rano przy zjazdach z obwodnicy przeszukiwali wszystkie auta
1
@Waniliowy mam nadzieję że szybko gnoja znajdziecie. Trzymam kciuki
3
@Pazuzu na samym początku PO wybuchł wielki kryzys światowy i czym mało kto pamięta. To dzięki dość sprytnym ruchom uwczesnej władzy nikt w Polsce tego w ogóle nie odczuł
1
@Kinginiesta dlatego prezesem powinien być Marek Koźmiński
0
@kaamil1910 przypominam, że KO nie wygrala tych wyborów, tylko formalnie wygrał je PiS. Jestem przekonany, że jak przejdziemy tą całą szopkę z próbą tworzenia rządu przez PiS, to Tusk faktycznie szybko odblokuje te środki
3
@bartekvisca to tylko dowodzi tego, że średnia wieku na tej stronie to jest 13 lat ;)
0
@michal26 jest trzeci pod względem liczby głosów
0
@Amigo_Blanco w Gdańsku od rana leje deszcz niestety :(
1
@bartas97 zgadza się... Oraz podobną bramkę zaliczyli Realowi w meczu z Getafe na wagę 3pkt. Jest tu niekonsekwencja sędziow po prostu
0
I to było przyjęcie na 3m :)
0
@ludnek pokaz mi dokładnie ten moment kiedy wrabal mu się w nogi. Tam nawet nie było kontaktu z nogami. Kounde złapał go za koszulkę, a tamten podwinął nogi i upadł
0
@michal26 cała trasa marszu miała 4,2km. Tam są po trzy pasy ruchu w każdą stronę po środku jeszcze pas zieleni, i po bokach szerokie chodniki. Wszystko było szczelnie zapełnione. Godzina 13:49 to jest mniej więcej jak czoło marszu doszło do mety. Szczyt ciężko określić, bo po przemówieniach na starcie sporo osób wyszło tylnymi ulicami, z kolei na trasie sporo ludzi dołączało (ciężko określić czy to ci sami ludzie i po prostu obeszli innymi ulicami)
0
@hayek a ja byłem na tym marszu i najwidoczniej to kamery tvp musiały tak na niektórych działać, bo ja osobiście widziałem pełno serdecznych sobie ludzi i co najważniejsze nie było żadnego hejtu i namawiania do nienawiści ze sceny...
A to, że w dużej grupie znajdą się odklejone jednostki to bedzie zawsze
1
@gumaz dobrze odklejony. Ludzi było pełno
0
Chyba było na praktykach w TVP.
Czyżby Rachon i te drugi pajac dostali staż w Real Madrid TV?
9
@FCB_dimiC zestawienie Barcelony z PiS jest co najmniej nietaktowne ;)
0
Właśnie po to potrzebni są doświadczeni gracze... Żeby dźwigać drużynę w ciężkich momentach i dawać ten słynny mental