Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ranger3120 jakie 12?
Dziwnie wymawiasz słowo 4
1
Jestem ciekaw ile kontaktów z piłką miał w tym meczu Vitor Roque
1
No i to co Cancelo i młody zjebali w pierwszej połowie właśnie się zemscilo
33
Jeżeli my tego meczu nie wygramy to Cancelo i Yamal powinni pchać autokar aż do Barcelony
0
Roberto Lewandinho
1
@zadafcb chociażby za dofinansowanie budżetu państwa ze środków NBP co jest niezgodne z Konstytucją
0
Roque bardzo mi przypomina Puiga.
1. Ulubieniec La Rambli
2. Biega jak kurczak ze ścięta głową
3. Kompletnie nie rozumie taktyki
4. Cechuje się mitycznym geniuszem który trudno dostrzec (przynajmniej na razie)
8
Lewy dał lekcje Ferminowi jak powinien dogrywać piłki w pole karne
3
Auba by to strzelił nawet kością ogonową ;)
1
Fermin masakra dzisiaj...
2
Ktoś tam wcześniej pytał czy Lewy gra...
No to najpierw ciasteczko do Raphinii, a teraz asysta. Wystarczy mu dostarczyć piłkę bliżej pola karnego
0
Fermin fatalnie. Drugi raz świetnie dostaje półkę w środku i ma dużo wolnej przestrzeni, po czym traci przez błędy techniczne
4
@Pawel13sz nie były, ale nikt tego nie pilnował wtedy.
Tak samo jak przy słynnym karnym Kuby :p
6
@kuz tak pieprzycie jakby jakakolwiek drużyna gniotla rywali od pierwszej do ostatniej minuty
6
Widać, że Xavi jest pod wrażeniem rozegrania i bystrosci Oriola
1
@Comentateiro Raphinia by sam strzelał, albo podałaby za plecy :p
0
@Matt_i1992 jak już to nie za Lewego, tylko obok Lewego. To jak Robert dzisiaj ściąga obrońców to poezja
1
@MESSIah16 Roberto Bonano
0
@ViscaelBarca2007 tym bardziej że póki co Roque wygląda jak syn Gepetto i w dodatku w każdym meczu zrobi jakiś nieprzemyślany wślizg na żółtą
0
@syzje póki co to Robert jest jednym z najlepszych piłkarzy w ostatnich meczach
0
@Ojciec5tkidzieci niezupełnie. To fejk. Był w wojsku i w stanie wojennym był pod tvp
1
@Aragorn33 bo rolnicy są tak zróżnicowani poglądowo, że nie zapanujesz nad tym. Wystarczy popetrzec ilu przedstawicieli środowisk rolniczych było na spotkaniu z premierem. Dzisiejsza Solidarnośc to nic innego jak przybudowka PiS, a jeszcze w tej narracji dzielnie pomaga im Konfederacja
0
@MadafakinGuy powodzenia i spokojnie, to nic strasznego :)
2
@Emhyr są ograniczone ruchy kolana oraz ból pod obciążeniem, np przy wchodzeniu po schodach
1
@Saviola88 przecież zanim zaczęli pryskać to czymś w nich rzucali
0
@MarioVeB! No... A dzięki komu tą kasę trzepią?
0
Serwery Facebooka nie udzwignely mojego nowego profilowego...
2
@MESSIah16
Iniesta
Zidane
Xavi
Dla mnie Iniesta to jeden z najwybitniejszych piłkarzy jaki biegał po boiskach. Tam się wszystko zgadza... Inteligencja boiskowa, kultura pozaboiskowa, przegląd pola, bajeczna technika i niesamowita elegancja w grze... Poza tym Iniesta nie tracił piłek.
1
@barcelonaLM te gadania o wyjściu z koalicji to pod publiczkę, żeby jak najlepszy wynik w wyborach samorządowych uzyskać. Muszą zaznaczyć jakoś czym się odróżniają od KO, bo inaczej przepadną w dwóch wyborach pod rząd. Ja bym tego gadania w tej chwili nie traktował poważnie
0
@Destroyer_of_Worlds a co Ty od niego chcesz? To co dostaję piłki to je rozprowadza