3

Finał męzczyczn na 1500m, 3x biały na podium

0

@Rust_Cohle tylko ze farmaceuta za granicą to taki odpowiednik lekarza rodzinnego w PL
Do apteki sie przychodzi i farmaceuta robi wywiad z 10min z pacjentem i mu daje leki, jak jest cos powazniejszego to dopiero wysyła do lekarza.
Obecnie jak pracuje w Niemczech to też coś tam sprzedaje itd to troche ogarniam po niemiecku, ale jako farmaceuta to bym musial gadac i rozumiec idealnie wszystko, a jakby poszło coś nie tak to mi mogą nawet zabrać prawo do wykonywania zawodu - przykładowo zalece komus lek na który ktoś ma alergie czy cos...

3

@MesQueUnClub96 finał ligi mistrzów piłkarzy ręcznych Vive Kielce vs Veszprem 2016

1

@MesQueUnClub96 ja przykładowo koncze farmcje gdzie pracujac w aptece w PL dostanę na ręke 6-7k a pracujac w Szwajcarii dostane 6-7k ale franków.
Ale kompletnie nie widzę tego pod wzgledem językowym. Języki obce dla mnie to dramat, teoretycznie jakbym sie wziął to w 3-5lat mógłbym niemiecki doszlifować na tyle zeby ogarniać ale jednak kompletnie tego nie widzę.

Dla mnie język to jedyna bariera przed wyjazdem na zachód, gdyby nie język to pewnie bym pojechał.

1

Widze kursy na sts na złotą piłke
Messi 1.15
Halland 5.0

Hmm, chyba nie ma o czym gadać

0

@gumaz patrząc na to ze życiówka to 49.48 to może być ciężko.
Finał MŚ dla niej to też moze być stres, nie wiadomo czy bieg jej sie uda, a powietrze w budapeszczie też podobno niezbyt fajne, niezbyt sprzyja do mega szybkich biegów.

Z drugiej strony patrząc na to co pobiegła w półfinale to wydaje mi sie ze zarówno na finiszu mogła dać jeszcze kilka % wiecej mocy, a do tego na ostatnim łuku pobiegła w porównaniu do rywalki całkiem średnio.

Potencjał jest ale czy sie uda? Obstawiam takie 49,30-49,40

2

@kcule14 musi boleć inaczej by to znaczyło ze nie traktowałes tego roku poważnie, trzeba pocierpieć a przejdzie zapewne wtedy gdy sie zainteresujesz nową osobą, wtedy zaczniesz nowy rozdział, a z czasem to co teraz boli w przyszłości będzie tylko zwykłym wspomnieniem - bez emocji.

0

@Joe_Barbaro @bartekvisca sprawdziłem dokładnie w googlach po niemiecku i znalazłem oficjalny taryfikator i jednak racja -180euro słuszne

0

Przyszła mi pamiątka z wakacji w Niemczech - mandat za przekorczenie prędkości według pomiarów o 26km/h w terenie zabudowanym.

I teraz tak przyszło mi 180euro mandatu, a w internetach pisze ze powinno być mniej, internety sie mylą czy chcą mnie wyru888ać?

8

,, jestem 6 kobietą świata i do tego białą'' xdd

0

@gontex bo dodali ją do finału jako 9tą uczestniczkę ponieważ wejscie do top8 przegrała o 0,001 sekundy

0

@FutbolFan ciekawe właśnie jak jej sie uda ogarnąć na ten finał, wszystko jest możliwe

0

Jest finał EWY

0

@mekston ogólnie jak sie wypowiadamy o tych turniejach to też Copa2016, jakby wygrali karne to bankowo by miał MVP, juz nawet nie chodzi o te statuetki, ale bardziej o sam fakt ile wspaniałych turniejów zagrał Leo

1

Kurde ta 0,001 to ten wiatr....

1

Prawda jest taka, szanse na wejście z czasem do finału są, ale w finale to będzie końcowka stawki

3

@Rust_Cohle XDDDDDDDDDDDD

0

Szkoda trochę bo te 10,98 było do pokonania

0

@mekston gdzieś tam wyczytałem ze FIFA uznała Messiego za najlepszego gracza turnieju czy coś takiego w swoim prywatnym rankingu, ale jakby organizatorzy takiego tytułu nie przyznawali

2

@Comentateiro i jeszcze MVP igrzysk 2008

1

@eckov szkoda by było, myśle ze po mundialu za 3 lata to będzie bardziej właściwy moment

0

@MarioVeB! kase którą normalnie by mu musieli zapłacić za 2lata to rozłozyli na te 3+1

7

Hmm znowu idziemy na rekord czystych kont i te sprawy

2

@SuperPatsonFCB najbardziej boli to ze juz tyle razy Gavi dostał kartke za jakies takie rzeczy ze sędzia sobie umysłał i dał, a np za faul na Gundo kartki nie dają.
ogólnie jak patrze na tych sedziow to serio sk******* j*****

0

Balde potrzebuje skrzydłowego przed sobą, w obecnym ustawieniu jest dramat.

0

a potem ludzie wyliczają Pedriemu ze nie ma asyst...

0

@Danyys jak nie działa?

3

Toż to karny

0

Fajdek mówi ze rzucał ze skręconą kostką - jeśli to prawda to serio 6ste złote z kolei było w zasięgu.

0

@kulek22 4x powyżej 80m rzucił Kanadyjczyk, raz niewiele brakło do 80m a ten spalony rzut też był na granicy 80m.
Troche zaskoczenie ale bez nie ma wątpliwości - on był dziś najlepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?