0

@Colon na którym kanale leci?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@FcPortoFan1999 powinny byc drugie przełamanie, mega szkoda tej piłki przy breaku

0

@Popitek12 z drugiej strony Jumbo dziś musiało bo strata do Hindleya była spora przed dzisiejszym etapem.
Potem jak już zaatakowali, a Pogacar dał radę się utrzymać to nie mieli za bardzo wyboru, musieli jechać.

0

@Kidd teraz to Jumbo musi w obliczu czasówki walczyć i powiększać przewagę, w sumie to Jumbo ma teraz ciężką sytuacje, muszą z jednej strony bronić koszulki i jeździć jak zespół lidera, kontrolować ucieczki itd, a z drugiej w obliczu czasówki muszą zwiększyć tą przewagę nad Tadejem czyli muszą atakować.
UAE może teraz spokojnie trzymać koło.

Widać było ze Tadej, w szczególnosci na zjazdach ma problem z nadgarstkiem, starał się go oszczędzać kiedy tylko mógł, uraz powinien się regenerować i Tadej w 3cim tygodniu powinien być jeszcze groźniejszy.
Jakbym miał teraz stawiać pieniążki na kogoś to na Tadeja.

I ostatnia sprawa, wczoraj Tadej miał defekt w pewny momencie i myśle ze gdyby miał ,,swój rower'' to nie stracił by wczoraj aż tyle do Jonasa, możliwe ze dałby rade utrzymać koło w pewnym momencie.

1

@Kidd tak jak czułem, poszli na 100%, i tak jak czułem Pogacar wczoraj pojechał mądrze, dziś to samo, i w sumie patrząc teraz na generalke to dla niego idealna sytuacja.

To Jumbo-Visma ma lidera ale strata Pogacara nie jest zbyt duża (25sekund), ale to Jumbo musi teraz kontrolowac wyścigi a nie UAE jak było na zeszłym etapie.
Pogacar jako ten atakujący będzie groźniejszy, a jeszcze czeka nas ciekawa czasówka gdzie raczej przewagę będzie miał Tadej.

2

Pogacar wygrywa, Vingegaard drugi ze stratą 24s do Słoweńca.

1

@Kidd ciekawe czy Michał nie ruszy w końcówce podjazdu, i na zjazdach spróbuje uciec, ostatni podjazd już nie jest aż tak ciężki, kto wie, oby.

1

@Kidd z drugiej strony po tym, że wczoraj sie działo, to dziś pójdą na maxa, kolejne 2dni to płaskie etapy, potem ciężka niedziela i w poniedziałek wolne, dlatego myśle ze jak ktos sie będzie czuł mocny to dziś ruszy i to mocno.

1

@Kidd @FcPortoFan1999

zobaczymy dziś może być naprawdę ciekawie.
Hindley wczoraj jednak musiał iść na maxa na ostatnim podjeździe oraz cały zjazd i końcowkę po płaskim
Jonas to samo, musiał ciągnać całą grupe na koncu po płaskim, nikt nie dawał mu zmian.

A Pogacar kto wie czy troche nie odpoczywał, z jednej strony słabosc, nawet nie próbował pojechać z Jonasem, ale jechał swoje do końca, nie dawal z siebie maksa, moze taki był plan, dzięki czemu dziś UAE nie musi kontrolować wyścigu, a w końcówce mogą zaskoczyć.

1

@Comentateiro pytanie czy wygra, jesli wygra to w jakim stylu,ile bramek asyst i wrazenie czysto artystyczne z gry, i kolejna sprawa co osiągnie Mbape i Haland w piłce klubowej, jak i na euro 2024, a może ktoś inny będzie miał mega sezon.
W każdym razie moze sie liczyc, moze nie koniecznie o top3 ale o top10 kto wie.

4

Fajny dziś etap Tour de France, Hindley za chwilę liderem generalki.

0

@Artysta9 patrząc na to ile chłop zarabia, to w naszej obecnej sytuacji każda oferta za De Jonga jest warta rozważenia.
Czysto piłkarsko oczywiście że bym go nie oddał.

1

@SkN chłop wzięty za darmo, do tego to chyba nasz jedyny lewonożny stoper - Alonso od przyszłego sezonu na stoperze nic nie pogra ze względu że będzie zmiennikiem Balde.
Zobaczymy co się stanie z nowym pomocnikiem, bo może Garcia będzie grał w pomocy w jakiś mało ważnych meczach.

1

@Piorun nigdy się nie będzie czuła tak mocno, tak dobrze jak na ziemi.

0

oł SIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

5

@MesQueUnClub96 chyba niepełnosprytny

0

@MOLESTA dokładnie, czyli ten ranking który wrzucałeś na którym jestesmy na 14miejscu z tą sama liczba pkt co 13 Borusia, do tego wyprzedzają nas Roma czy Juve które nie zagrają w lidze mistrzów.
Musielibyśmy się bardzo postarać, żeby nie awansować do top12 rankingu

1

@Destroyer_of_Worlds ,,4 zwycięzcy Ligi Mistrzów z 2021, 2022, 2023 i 2024 oraz 8 najlepszych w rankingu UEFA w okresie czteroletnim. Chelsea, Real Madryt i Manchester City są pewni udziału" to sezon 2021 będzie się liczył w tym 4letnim czy nie? Chelsea ma juz pewne miejsce czy nie?
Bo mówisz o jeszcze dwóch sezonach czyli 2024 i 2025? to 2021 będzie sie liczyło? bo to już będzie 5sezon

0

@MOLESTA hmmm a co jeśli Real/Chelsea/City wygrają lige mistrzów w tym roku? Wtedy wchodzi 9najlepszych z rankingu (nie licząc tej trójki) czy ewentualny finalista tegoroczny czyli załóżmy Raków Częstochowa? A co jeśli w finale bedzie City vs Chelsea a w półfinałach odpadną Real i Raków, to wtedy wejdzie Raków czy nie wejdzie?

Ogólnie nie wygląda to najgorzej, skoro wchodzi 12drużyn 4zwyciezców+8najlepszych z rankingu nie licząc tych 4, czyli w sumie wchodzi top12 rankingu

Na chwilę obecną jestesmy na 14miejscu ale na 13- i ma tyle samo pkt jest Borusia - która będzie gorzej rozstawiona od nas w losowaniu fazy grupowej.
Wyżej od nas jest tez Roma i Juve które nawet nie zagrają w Lidze Mistrzów.
Awans jest prawie pewny.

1

@mkord w przyszłym sezonie na pewno będzie się liczyć Barcelona (mimo osłabień względem obecnego sezonu) Veszprem (chyba najlepsza kadra na najbliższy sezon) PSG, Kielce i dwie drużyny z Niemiec.
Wiadomo Aalborg będzie mocniejszy, Seged na pewno pokaze wiecej niz w zeszłym roku, ale jeśli ktos spoza tej 6 wejdzie do final four to się mega zdziwie.

O sytuacji Kielc masz więcej tutaj.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13259407#comment-13259422


3

@FcPortoFan1999 ale należy pamiętać, że w 2016roku w finale wygrali z Veszprem po karnych
Gdzie w 46min i 30sec przegrywali 9bramkami 28:19
Doszli na remis 28:28 w 56min i 3sekundzie czyli odrobili w 9min 30sec 9bramek, rzucajac 9bramek tracąc 0.

Przy stanie 28:28 zmarnowali rzut karny (57min 40sec)
Veszprem rzuciło na 29:28 i Kielce potem miały kolejny rzut karny w 58min 50sec - znowu pudło - Veszprem miało bramke więcej i piłkę w ręku.
Kielce akcje wybroniły i Krzysiek Lijewski 3sec przed koncem meczu doprowadził do remisu.
Gdyby te 2karne były rzucone w końcówce...
Potem dogrywka równie pasjonująca - Veszprem 2sec przed końcem rzuca bramkę która daje remis w dogrywce - i znowu te rzuty karne.
I tam lepsi zawodnicy z Kielc którzy jako pierwsi się jednak pomylili w tej serii :D

Tu link do całego meczu:



@Tomo1989

1

@Tomo1989 były w zeszłym roku ;D

1

@FcPortoFan1999 przynajmniej wiemy co stawiać :D

Wielka drużyna to ta która po porażce wraca w to samo miejsce i dalej próbuje, oby w tym roku się udało.

2

Najlepsze z możliwych losowań dla Kielc w fazie grupowej ligi mistrzów piłkarzy ręcznych.
Nie dało się lepiej.

2

@Tomo1989 jest różnica, losowanie uwazam za udane
Wygranie grupy z PSG i THW Kiel jest absolutnie w zasięgu, Barca i Veszprem są mocniejsze od PSG i THW do tego w tej drugiej grupie jest Magdeburg czyli 3 z 4 uczestników ostatniego final four.

Jesli Kielce wygrają swoją grupę to w ćwierćfinale unikną wszystkich drużyn:

Barca,Veszprem,PSG,THW Kiel,Magdeburg

a na pewno bedą 2 pary gdzie dwóch z tych 6-sciu faworytów nie wejdzie do final four.

2

Już za chwilkę losowanie fazy grupowej ligi mistrzów piłkarzy ręcznych.

Właśnie kończy się losowanie pań, Zagłębie Lubin mogło trafić lepiej (do grupy A) ale właściwie stawka jest wyrównana.

Transmisja Eurosport Player.

1

@FcPortoFan1999 ja wolałbym uniknąć Porto z trzeciego koszyka, moim zdaniem zdecydowanie najmocniejszy rywal, u siebie Porto może urwać punkty każdemu.

@bodzio10 odchodzi 3 zawodników bramkarz Kornecki, obrotowy Domagała (który przez ostatnie 2lata więcej się leczył niż grał) oraz obrońca Sanchez-Migallon. Cała reszta zostaje.

Do klubu na pewno przychodzi Sandro Mestrić - będzie pełnil rolę 2giego bramkarza.
Przychodzi Hassan Kaddah - ale możliwe ze odejdzie na wypożyczenie.
Po kontuzjach wrócą zawodnicy którzy w zeszłym roku niestety cały rok nie grali.
Eliot Stenmalm, i Thrastarson - ale też możliwe ze którys z nich pójdzie na wypożyczenie.

Na pewno będzie transfer do klubu jakiegos obrońcy aby zastąpić Migallona i ktoś na prawe rozegranie bo po odejsciu w polowie zeszłego sezonu Remiliego dalej jest brak na tej pozycji.

Tu więcej o sytuacji kadrowej w artykule zmarłego ostatnio Pawła Kotwicy.

https://echodnia.eu/swietokrzyskie/barlinek-industria-kielce-beda-zmiany-w-ekipie-pilkarzy-recznych-duzo-zalezy-od-budzetu-na-nowy-sezon/ar/c2-17474659

0

Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych 2023/24
We wtorek zostaną rozlosowane drużyny do dwóch grup po 8 zespołów.
Każda drużyna w fazie grupowej rozegra 14meczy - z każdym rywalem po 2 mecze - u siebie i na wyjeździe.
Drużyny które zajmą 2pierwsze miejsca w grupie wychodzą bezpośrednio do ćwierćfinałow, a drużyny z miejsc 3-6 będą grały ,,baraże'' o pozostałe miejsca w ćwierćfinale.
Następnie dwumecz w cwierćfinale i final four w Kolonii.
Czyli system rozgrywek jak w zeszłym sezonie.

Skupmy się na losowaniu bo tu robi się ciekawie.
Podział na 3koszyki

1Koszyk - znajduję się w nim 6 drużyn

Barcelona, Kielce, PSG, Veszprem, THW Kiel, oraz GOG

W 1 fazie losowania te 6 drużyn zostanie rozlosowanych do dwóch grup - po 3 drużyny.
W 2 fazie losowania 5drużyn z drugiego koszyka zostanie automatycznie dodanych do dwóch grup na zasadzie ze w jednej grupie nie mogą się znaleźć 2 drużyny z jednego kraju.

2Koszyk - 5drużyn:
Płock, Montpellier, Seged, Magdeburg, oraz Aalborg.

W 3fazie losowania 5drużyn z trzeciego koszyka zostanie rozlosowane na pozostałe miejsca.
3Koszyk - 5drużyn:
Fc Porto, Kolstad, Celje, EurofarmPelister oraz Zagrzeb.


Losowanie będzie miało mega znaczenie.
Patrząc z punktu widzenia Kielc (wszystkich drużyn pierwszego koszyka)
Wylosowanie Barcelony - to jest dramat, nie dość ze Barca jest chyba najbardziej stabilną drużyną w całej stawce - przez ostatnie lata przegrali tylko kilka meczów w każdej fazie, to jeśli masz Barcelonę w grupie to masz pewność ze z drugiego koszyka w Twojej grupie będą 3 a nie 2 drużyny.
Każdy oczywiście chce trafić na GOG - po 1 najsłabszy z 1wszego koszyka a po drugie unikamy wtedy Aalborg z drugiego który w przyszłym roku będzie mocniejszy niż w tym.
Z pierwszego fajnie byłoby też wylosować THW Kiel - unikamy wtedy Magdeburg z drugiego koszyka, czyli zdecydowanie najmocniejszą drużynę.

Ogólnie w tym roku mamy 6 bardzo mocnych drużyn które powinny liczyć się do końca
Kielce,Barcelona,PSG,Veszprem,THW Kiel, Magdeburg.
Zdziwię się jeśli ktoś spoza tej 6 wejdzie do final four.
JEŚLI W LOSOWANIU
THW Kiel trafi na GOG to w tej grupie będzie tylko 2 z 6 wyżej wymienionych faworytów (czyli THW KIel+jeszcze jedna drużyna z pierwszego koszyka, np. Kielce)
A to oznacza ze w drugiej grupie będzie aż 4 gigantów + kilka drużyn które będą mogły urwać punkty każdemu np. Aalborg, Porto, + Płock lub Seged lub Montpellier.

Oj obejrzało by się taką grupę śmierci.

3

I cyk porażka Sabalenki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?