Jarema2000
Dołączył/a: styczeń 2015
Kielce, Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kto wie czy Michał Kwiatkowski dziś nie powalczy o zwycięstwo etapowe
0
Komentator jaki pewny, ,,to jest jedyna porażka od stano 2:0 (...) do dziś'' czyli dziś bedzie druga :D
0
Hubert przełamał Novaka po raz 1wszy w tym meczu.
Novak nie przełamał Huberta ani razu :D
0
@FcPortoFan1999 chyba 6-3...
2
@TheNekro94 z drugiej strony to były chyba najsłabsze dwa tie-breaki Novaka od nwm kiedy...
Tyle ile Hubert zmarnował szans w tych tie-breakach, ile popełnił prostych błędów, a Novak podawał mu pomocną dłoń, jak nie podwójny, to słaby pierwszy serwis Novaka, drugi serwis w grze i Hubert z forhendu metr w aut, a nawet jakby trafił to nie była piłka na zasadzie ,,a pier88dolne sobie'' może się uda, tylko to nawet nie był atak a był metr outu....
0
o, wreszcie mi sie Hubert podobał...
0
Nie no nie...
XD
1
Nie no serio, fatalny ma ten forhend
1
Przyznam się ze mało oglądam Huberta, on serio ma aż tak fatalny forhend ?
3
Z 6:3 na 6:8 psując 3-4 forhendy bez żadnej presjii i to nie minimalnie tylko wielbłądy...
Dojoko dawno tak słabo nie serwował w tie-breaku...
Obym się mylił ale takiej szansy już nie będzie, a najgorsze jest to ze to nie Djoko zagrał coś niezwykłego, tylko Hubert po za serwisem w tie-breaku nie pokazał kompletnie nic...
0
Dawno, bardzo dawno nie widziałem zeby w jakims gemie Djoko tak słabo serwował, jak Hubi tego nie wygra to nwm...
0
@Jarema2000 miał 2 piłki w grze po serwisie Novaka... możliwe ze przez cały tie-break nie będzie tyle miał...
0
ależ się Hubert podpalił xd
1
@Janas11224 też mnie to zastanawia, co prawda 5setów to by mogło być za dużo, ale taką opcje ze ewentualny 5ty set to taki dodatkowy tie-break, powiedzmy do 10pkt to by była fajna sprawa.
0
@MesQueUnClub96 i cyk przełamanie w pierwszym gemie xD
0
Może Iga specjalnie tak, aby mecz Huberta sie zaczął jak najpóźniej i zeby był 2dniowy :D
1
@MesQueUnClub96 a na mecie jednak nie :D
0
UAE mega mocno się trzyma, sporo ich dalej.
Edit: a jednak nie ;D
2
@KrychaFCB można mówić wiele, ale Hamiltonowi samochód bezpieczeństwa zabrał tytuł MŚ, więc nie wazne ile Luis przyfarci do końca świata na takich sytuacjach jak dziś, i tak sume szczęścia będzie miał na minusie.
1
Jak Albon skończy przed Ferrari xD
0
To jak będą dziś emocje na TdF?
0
Wawrinka to trafił chociaż 1pierwszy serwis w tym gemie?
Edit trafił 1 serwis z 9 skuteczność 11% xD
5
Ahh gdyby Andy wtedy w tym 4tym secie sprawdził tą dobrą piłkę i by było 40:15 2breaki...
0
@Krzychu1010 zależy do czego konkretnie jest Ci potrzebny ten smartwatch, co dokładnie byś od niego chciał.
Taki Galaxy watch4 jest do kupienia za 600-650zł, do moich potrzeb byłby najlepszym zegarkiem w tym budzecie, ale moze jednak chcesz urządzenie które będzie trzymać na baterii dłuzej niz 20h, a będzie miało troche mniej innych funkcji, może dla Ciebie np odczytywanie PDF z zegarka jest zbędne.
1
@michaleu po meczu Murray vs Tsitsipas, jeszcze z godzinkę, pewnie z półtorej do startu meczu Igi
0
@Gall sorry, masz racje, co nie zmienia faktu ze uczniowie techników zaniżali zdawalnośc w przypadku matury 2015
0
Ogólnie ktoś podawał niżej wyniki matur i porównanie formuła 2015 vs fomuła 2023
Mój kuzyn pisał teraz formułe 2023.
I jego argumentacja mnie mocno przekonuje ze 2023 była cięższa niż 2015.
Mianowicie:
W tym roku formułe 2023 pisali TYLKO uczniowie liceum.
formułe 2015 pisali zarówno uczniowie liceum+technikum+zawodówek.
Te wyniki ze zdawalnosc lepsza jest w 2023 mówią o tym ze wiecej osob z formuły 2023 napisalo na minimum 30% matme,polski,ang, a zeby tego nie osiągnać to naprawde trzeba byc mega leniem, dlatego w liceum zdarza sie to rzadko (stąd taka dobra zdawalność) a takie zawodówki mocno zaniżają wyniki tych z formuły 2015.
A rozszerzenia czy zeby napisac polski, matme po 90%+ to serio poziom był porównywalny.
1
@Kuba_1 jestem pewien ze Leo zagra mega dobry turniej, o jego formę fizyczną sie nie martwię, a nawet jeśli by odbiegała lekko od obecnego stanu to Leo i tak bazuje na takich atutach teraz na boisku ze choćby delikatnie odstawał fizycznie to i tak nie będzie to decydujące.
Psychicznie Leo będzie mega gotowy, a myśle że od jego nastawienia zalezy najwiecej czy bedzie w znakomitej formie.
A kto wie czy Leo w styczniu nie wróci do Europy na pół roku, przerwa miedzy sezonami w USA jest od listopada do marca, jakos nie potrafię sobie wyobrazić ze wtedy nic nie pogra.
2
@Kuba_1 Messi grając dla Miami i tak zagra na Copa America jako kluczowy piłkarz, gdyby Di Maria tam poszedl to kto wie czy by go Scaloni powołał.
A teraz sytuacja jest prosta, jak Di Maria będzie gwiazdą Benfici to jedzie jako piłkarz podstawowego składu na Copa.
72
Hmm Pep był trenerem Bayernu od 1lipca 2013 do 31czerwca 2016
Czyli w trakcie jego kadencji Niemcy wygrały mundial 2014 i weszły do półfinału euro 2016.
Czyli to są wyniki lepsze niż przed przyjściem Pepa - lata 2010-2012 dla reprezentacji Niemiec.
Do tego w latach kadencji Pepa w Barcelonie Hiszpania osiągneła najwieksze sukcesy 2008-2012 a ani wczesniej ani pozniej do tych wyników nie dorównała.
Od momentu przyjscia do City nagle nawet Anglicy zaczeli odnosic jakies sukcesy reprezentacyjne, genialny jest ten Pep