Jarema2000
Dołączył/a: styczeń 2015
Kielce, Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 oj tak, sciągneli w pewnym momencie 2najlepszych piłkarzy ręcznych w hsitorii - Hansena i Karabaticia a i tak to nic nie dało...
Dziś ich druzyna wyglada zupelnie inaczej, nie ma ogromnych gwiazd ale grupa bardzo wyrownana bardzo dobrych zawodników, i kto wie czy w tym sezonie im się nie uda.
Dokładnie tą samą drogą powinni iść w noge.
2
@adi7adi8 @tbas kluczowy kontakt zawodnika z piłką był gdy zawodnik wybił się w powietrzę - nie naruszył pola bramkowego i zablokował piłkę.
Potem gdy spadał na ziemię dotknął oczywiscie pola bramkowego ale z piłką w momencie dotkniecia parkietu raczej juz nie miał kontaktu, a jeśli miał to ten kontakt juz nie był decydujący bo blok-odbicie piłki ten najważniejszy kontakt był zgodny z przepisami.
Uważam ze decyzja sędziow zgodna z duchem gry, ale zgodzę się ze mozna było gwizdnąc tez w drugą strone ale dla mnie 80/20 ze decyzja dobra.
Ale patrząc na ostatnie 1min dogrywki to znowu sędziowie mocno pomagali Barcelonie
1
@FcPortoFan1999 dzisiejszy półfinał z PSG będzie o wiele cięższy niż ewentualny finał z Magdeburgiem.
Dziś będzie mega ciezko do tego sędziowie którzy nie raz w meczach właśnie z Paryzem wyraźnie kładli nam kłody pod nogi.
Bertus Servas mowił przed losowaniem ze Magdebrug w półfinale to bardzo zły rywal bo oni na 1 mecz się zepną ale drugi dzien później - mają za wąska kadre, a dzis po 70min rywalizacji + do tego kontuzja. Nie wiem z kim ale Magdeburg jutro przegra, Kielce vs PSG to jest FINAŁ
7
Oficjalnie, Polak wygra lige mistrzów piłkarzy ręcznych 2022/23
W finale jest juz Magdeburg którego barwy reprezentuje Piotr Chrapkowski (który wygrywał już ligę mistrzów z Vive Kielce w 2016 roku)
W drugim półfinale zmierzą się Kielce z PSG w którym gra Kamil Syprzak.
0
na 5 karnych Barca trafiła tylko...1 - pierwszego
Potem 4 pudła z rzędu xD
1
Dziś w półfinale daje Kielcom 51% szans a PSG 49%
Ale jeśli jutro Kielce bedą grali w finale to jestem pewien ze ten finał wygrają.
Ave Iskra
1
@adi7adi8 faulu w ataku nie, ale karny dla Magdeburga powinien być.
0
a więc karne
1
@FcPortoFan1999 raczej male szanse, jakiś problem z barkiem.
1
@FcPortoFan1999 Do tego Magdeburg dziś moze być mocny, ale jutro na drugi dzien gdy wyleciał im zawodnik z powodu kontuzji + do tego SMith cały mecz walczy bez zmian, jutro Magdeburg nie da rady fizycznie.
0
@FcPortoFan1999 z perspektywy kibica Kielc, oby Magdeburg :D
0
Dogrywka w meczu półfinałowym ligi mistrzów
po 60min 31:31 Barca vs Magdeburg
0
@FcPortoFan1999 @FCB24 Na drugą połowe wyszli lekko zmodyfikowanym składem Dica Mem chyba najlepszy gracz na świecie odpoczywał przez pierwsze 10min 2połowy - wszedł 1akcja i kontuzja...
0
Magdeburg 23 Barca 22 w półfinale ligi mistrzów w ręczna w 41minucie.
0
Po 1 połowie meczu półfinałowego ligi mistrzów w piłce ręcznej Barcelona prowadzi z Magdeburgiem 18:16 i to Barca rozpocznie drugą połowe z piłką w ręku.
0
@Mathew16 pod Warszawą w malej miejscowosci jest jaskinia w której znajdziesz tunel...
0
@Xxxbarca4ever
Moryto na pewno nie załaduje dużej ilości bramek.
Benoit Kounkoud - drugi z prawoskrzydłowych w Kielcach gra dużo lepiej w obronie.
Kielce na prawym rozegraniu mają tylko Alexa Dujshebaeva przez co w połowie gdy ławka rezerwowych będzie bliżej lewego rozegrnia to bardzo dużo minut dostanie Kounkoud który w grze obronnej będzie grał na pozycji numer 2 a Alex wtedy jako skrajny obrońca -zeby nie robić zmiany w poprzek boiska.
Taki manewr Tałant stosował zarówno w meczach z Płockiem jak i Veszprem.
Do tego w Kielcach jest taka tradycja że jak Moryto nie wykorzysta karnego to do kolejnego podchodzi Karcić a kolejny w kolejce jest też Alex, nie mam pewności czy Arek na pewno będzie rzucał wszystkie karne.
Patrząc na to że ilość zmian Kielc do obrony może być olbrzymią skoro Karalek ma grać tylko w obronie, Karcić wiadomo w obronie nie zagra to samo Sicko dlatego jestem pewny że Arek moryto dostanie max 30min gry + ewentualnie będzie wchodził na rzucanie karnych
Syprzak też na pewno nie zagra całego meczu ponieważ w obronie gra tak średnio, a kilka minut w ataku na pewno też dostanie Nikola Karabatic.
Syprzak rzuca karne które głównie są za faule na nim, więc albo będzie miał dużo bramek z gry albo wywalczy dużo karnych albo rozłoży się to w miarę po równo.
Do tego na środku obrony Kielce będą się starały grać płasko ponieważ bardzo dużo piłek PSG gra do syprzaka a do tego wjazdy lubi robic Steins a pod nieobecność Prandiego siła drugiej linii też jest osłabiona dlatego myślę że dadzą zawodnikom Paryża rzucać z dystansu a mocniej przypilnują syprzaka.
Barca vs Magdeburg
D.Mem może rzucic dużo bramek ale patrząc na to jakich zawodników ma Barca w drugiej linii to raczej Mem nie zagra całego meczu, szczególnie że jutro na final musi mieć dużo sił.
Pytanie ewentualne czy Kay Smith nie rzuci dużej ilości bramek jak w decydującym meczu ćwierćfinałowym z Płockiem (30:28) rzucił 14 bramek, rzuca rzuty karne ale myślę że Barca wie, że jest on największym zagrożeniem i trochę lepiej go przypilnują niż drużyna z Płocka.
W obu meczach też nie wierzę że ktoś będzie chciał grać szybko do przodu na wariata tylko raczej zaplanowane akcje, do tego w każdej drużynie są wspaniali bramkarze którzy też świetnie bronią karne dlatego uważam że typy bardzo prawdopodobne
2
Dziś półfinały ligi mistrzów w ręczną.
Barca zdecydowanym faworytem w meczu z Magdeburgiem, ale myślę ze Niemcy powalczą, grają we własnym kraju więc grupę kibiców na pewno będą mieli dość liczną i myśle ze nie braknie im dziś zaangażowania.
Co innego jutro, jutro jestem pewny ze Magdeburg nie da rady fizycznie i polegnie czy to w meczu o 3cie czy ewentualnym (sensacyjnym finale).
Mecz o 15;15
Drugi meczyk o 18;00 Kielce vs PSG
Tu dopiero będzie meczycho,
Jeśli chodzi o kontuzjowanych zawodników to wedle moich informacji
Karalek zagra -ale głównie w obronie
Olejniczak zagra - ale tylko w obronie
Karacić będzie grał
Ale dalej nie wiadomo czy po stronie PSG zagra Prandi
Z ciekawostek wczoraj na superbet był typ ze w meczu Barca vs Magdeburg żaden z zawodników nie zdobędzie 9+bramek po kursie jakos 2,30-2,40
I na meczyk Kielce vs PSG taki sam typ też w podobnym kursie.
Łączny kursik 5,50
0
@Faro laptop z tych lepszych czy z tańszych? jaka ma karte graficzną?
1
@Emhyr jakby sie to udało to jestem bardzo bardzo za
Gio to świetny piłkarz, szkoda ze przez kontuzje wypadł z mundialu ;/
1
Hmm złota piłka jest za okres 1sierpnia 2022-31lipca 2023
Czyli jak Leo dołozy pare bramek w Miami w lipcu to się będzie wliczać do statystyk za ten sezon.
Na chwilę obecną 39bramek (38 w klubie+repce + 1 w tym towarzyskim meczu z AlNassar)
I do tego 25asyst w tym okresie.
W sumie ciekawie ze na te 39bramek to 22 dla klubu a aż 17 dla repki :D
0
@Crashynski patrząc na nasze wygrane w 2006,09,11 i 15 roku to
Potrzebujemy najlepszego piłkarza na świecie w danym roku (R10,Messi)
Wpasowanego idealnie w system naszej gry.
Do tego potrzebujemy innych piłkarzy na światowym poziomie, bo te nasze druzyny z 2006,2009,11 czy 15 roku prawie nie miały słabych punktów a zdecydowana wiekszosc zawodnikow byla w top3 na swoich pozycjach na świecie.
Obecnie w top3 na swojej pozycji na świecie - tak bez dyskusji to mamy tylko bramkarza.
Do tak dobrej kadry niestety droga jest daleka, i ja jestem za głupi zeby okreslic co trzeba zrobić zeby miec takich piłkarzy :D
0
@SelloutCrowd znajomi próbowali kupić 2tyg temu to już nie było.
0
%trafionych 1wszych serwisów... Przepaść
1
@paweldunajecfcb
Kursy na chwilę obecną znalazłem na buku betfan
Messi 1,60
Haland 2,35
1
@Hartge cena która jest niższa i jest wystawiona w sklepie i pisze obok telefonu na wystawie jest ceną za telefon z wystawy.
Za nowe rzeczy to cena z netu.
Aczkolwiek mi się raz zdarzyło że w sklepie było coś za 240zl a pokazałem że na stronie mają za 180 to dostałem te 60zl rabatu
1
@FcPortoFan1999 patrząc na to co pisze w rankingu WTA live to
Sabalenka ma 8012pkt
Iga jeśli wygra najbliższy mecz czyli wejdzie do finału będzie miała
8240pkt
A jeśli wygra turniej to 8940, czyli wygrana dziś wystarczy, tak to rozumiem
0
@michal26 jeśli dziś przegra to Sabalenka liderką
@FcPortoFan1999 a mi się wydaje że finał wystarczy do utrzymania nr1
3
@Szklaner Do tego wielka piątka
Suarez,Lewy,Benzema,Aguero i wspominany Ibra
Obecne ,,9'' (po za Hallandem) są poziom nizej...
0
@Unikatowy @MesQueUnClub_87 @Ktos11111 Pierwsze 2sezony mega spoxo, 3sezon slabszy, 4sezon pierwsze 10odcinkow bez szału ale ostatnie 10odcinkow -kazdy z nich na filmwebie ma powyzej 8/10
Ostatni odcinek finałowy wyjasnia WSZYSTKIE pytania i ma ocene 8,9/10 na filmwebie.
W sumie patrze teraz na caly serial przez pryzmat ostatniego odcinka po którym mam myśli ze to arcydzieło