JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
albo Kreskówki
0
Aaa ok, myślałem że jest '94, a jednak '93.
0
Czy we Włoszech grał Belotti?
10
I dobrze, przynajmniej cały szrot wędruje na La Ramblę, a pod newsami można przeczytać więcej ciekawych komentarzy.
0
To chyba Ty czegoś nie zrozumiałeś. Piszesz, że od kilku lat okazuje się, że koszulki na piłkarzach wyglądają świetnie, a moim skromnym zdaniem koszulki w poziome pasy, w jakich graliśmy w ubiegłym roku wyglądały jak gówno, dlatego zapytałem Cię, czy poziome pasy też według Ciebie wyglądały świetnie.
1
Camara aktualnie gra dla Girony, a reszta wciąż w Barcie B.
0
Jak dobrze, że zdążyłem kupić koszulkę z obecnego sezonu kiedy nie było jeszcze sponsora, bo zapowiada się, ze następną kupię nie prędzej niż w 2018 roku.
0
Poziome pasy też według Ciebie wyglądały świetnie?
0
Kod kreskowy, ohyda.
0
Mateusz Klich i eksplozja talentu - jakoś mi to nie pasuje.
0
Wiem, dlatego jestem spokojny, że nie zobaczymy go w barwach Blaugrany.
0
Mahrez? Po co nam kolejny wolny zawodnik?
0
Ibra był lepszy, ale z 5 lat temu, Sanchez to bardziej skrzydłowy, Aguero w tym sezonie nie gra nic wielkiego, Lukaku i Costa na porównywalnym poziomie, Jesusa pominę milczeniem, bo to jest jak na razie wielka niewiadoma i nie do końca rozumiem co robi wśród wymienionych przez Ciebie piłkarzy.
Jakoś Costa i Lukaku też nie są napastnikami, którzy sami sobie kreują okazje, a jednak ich wymieniłeś, ciekawe.
3
Jak idzie szukanie?
0
No to w sumie dość często. Widziałem kiedyś jakiegoś fajnego barberskiego vloga na youtube, jak znajdę to Ci podeślę może się przyda.
0
Łe to nie jest źle, a jak często chodzisz?
8
To wymień pięciu lepszych od niego w lidze angielskiej, czas start.
0
A ile płacisz u barbera?
0
Czy Messi ujawnił jak zamierza ustawić tych zawodników w swoim zespole?
26
Ja na to, że było jakieś 20 razy w ciągu ostatnich dwóch godzin.
0
Tylko sześciu ofensywnych zawodników?
13
Po to żeby prowadzić normalne dyskusje, a nie zamieszczać postów o zerowej wartości merytorycznej, pełnych wulgaryzmów i wycieczek osobistych.
13
10 EUR dla Niemca to tak jak 10 PLN w Polsce.
0
Może być "have" jeśli podmiot jest jakąś większą zbiorowością (np. drużyna piłkarska). Przykład: http://www.dw.com/en/bastian-schweinsteiger-to-join-chicago-fire/a-38039775
3
Wieku nie oszukasz, ciężko żeby zawodnik mający 32 lata przyspieszał i dryblował jak młody.
2
Przydałby się grajek pokroju Mertensa, który po wejściu z ławki rezerwowych nie spowodowałby drastycznego spadku jakości w ataku tak jak ma to miejsce, gdy na boisku jest PA17
0
Według kogo?
0
Patrząc na jakość, obłożenie i temperaturę wody to żadne.
27
A gdzie bożyszcze tutejszych użytkowników, czołowy obrońca świata, Hector Bellerin?
Swoją droga, dziwi brak Alonso, który kapitalnie wprowadził się do Chelsea.
1
To nie był mój argument, musisz zapytać Barceloonki co miała na myśli :)