0

albo Kreskówki

0

Aaa ok, myślałem że jest '94, a jednak '93.

0

Czy we Włoszech grał Belotti?

10

I dobrze, przynajmniej cały szrot wędruje na La Ramblę, a pod newsami można przeczytać więcej ciekawych komentarzy.

0

To chyba Ty czegoś nie zrozumiałeś. Piszesz, że od kilku lat okazuje się, że koszulki na piłkarzach wyglądają świetnie, a moim skromnym zdaniem koszulki w poziome pasy, w jakich graliśmy w ubiegłym roku wyglądały jak gówno, dlatego zapytałem Cię, czy poziome pasy też według Ciebie wyglądały świetnie.

1

Camara aktualnie gra dla Girony, a reszta wciąż w Barcie B.

0

Jak dobrze, że zdążyłem kupić koszulkę z obecnego sezonu kiedy nie było jeszcze sponsora, bo zapowiada się, ze następną kupię nie prędzej niż w 2018 roku.

0

Poziome pasy też według Ciebie wyglądały świetnie?

0

Kod kreskowy, ohyda.

0

Mateusz Klich i eksplozja talentu - jakoś mi to nie pasuje.

0

Wiem, dlatego jestem spokojny, że nie zobaczymy go w barwach Blaugrany.

0

Mahrez? Po co nam kolejny wolny zawodnik?

0

Ibra był lepszy, ale z 5 lat temu, Sanchez to bardziej skrzydłowy, Aguero w tym sezonie nie gra nic wielkiego, Lukaku i Costa na porównywalnym poziomie, Jesusa pominę milczeniem, bo to jest jak na razie wielka niewiadoma i nie do końca rozumiem co robi wśród wymienionych przez Ciebie piłkarzy.

Jakoś Costa i Lukaku też nie są napastnikami, którzy sami sobie kreują okazje, a jednak ich wymieniłeś, ciekawe.

3

Jak idzie szukanie?

0

No to w sumie dość często. Widziałem kiedyś jakiegoś fajnego barberskiego vloga na youtube, jak znajdę to Ci podeślę może się przyda.

0

Łe to nie jest źle, a jak często chodzisz?

8

To wymień pięciu lepszych od niego w lidze angielskiej, czas start.

0

A ile płacisz u barbera?

0

Czy Messi ujawnił jak zamierza ustawić tych zawodników w swoim zespole?

26

Ja na to, że było jakieś 20 razy w ciągu ostatnich dwóch godzin.

0

Tylko sześciu ofensywnych zawodników?

13

Po to żeby prowadzić normalne dyskusje, a nie zamieszczać postów o zerowej wartości merytorycznej, pełnych wulgaryzmów i wycieczek osobistych.

13

10 EUR dla Niemca to tak jak 10 PLN w Polsce.

0

Może być "have" jeśli podmiot jest jakąś większą zbiorowością (np. drużyna piłkarska). Przykład: http://www.dw.com/en/bastian-schweinsteiger-to-join-chicago-fire/a-38039775

3

Wieku nie oszukasz, ciężko żeby zawodnik mający 32 lata przyspieszał i dryblował jak młody.

2

Przydałby się grajek pokroju Mertensa, który po wejściu z ławki rezerwowych nie spowodowałby drastycznego spadku jakości w ataku tak jak ma to miejsce, gdy na boisku jest PA17

0

Według kogo?

0

Patrząc na jakość, obłożenie i temperaturę wody to żadne.

27

A gdzie bożyszcze tutejszych użytkowników, czołowy obrońca świata, Hector Bellerin?

Swoją droga, dziwi brak Alonso, który kapitalnie wprowadził się do Chelsea.

1

To nie był mój argument, musisz zapytać Barceloonki co miała na myśli :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?