1

A o którego gola chodzi?

2

"Lieja" to Standard Liege ;)

0

Najgorsze, że z tego co widziałem na Futbol24 nie uznano im (City) aż dwóch bramek (nie wiem czy słusznie czy nie słusznie), a przez długi czas grali z przewagą jednego zawodnika...

1

City to jest jednak porażka... Jako jedyny zespół wtopili mi kupon. Chyba czas dać sobie spokój z obstawianiem.

12

*Afellay. Kto jak kto, ale Ty powinnaś dobrze znać nazwiska zawodników Stoke ;)

0

Wczoraj wszedł Real, BvB i Leicester - dzisiaj jeszcze tylko Barca i City

1

Bayern minimum dwoma bramkami z Rostowem w Rosji? Powodzenia.

0

Nie musi strzelać głową, i tak jest geniuszem.

0

Jaki skład ma grać?

1

Mówiłem, że wtopi. Mroźna Rosja to nigdy nie jest łatwy i przyjemny wyjazd.

0

Ładne kursy powychodziły;)

1

Spoko, śmiesznie wyszło :)

2

A ile było bezczelnych? ;)

0

Kiedyś na dysleksję, dysgrafię i dysortografię mówiło się po prostu głupota i niedouczenie tak samo jak kiedyś nie było adhd czy innych bzdur wymyślonych na potrzeby zbijania kokosów przez lobby psychologiczne, ale to już temat na inną dyskusję. Problemem jest moim zdaniem zbyt mały nacisk położony jest na poprawność językową w okresie podstawówki i gimnazjum.

0

Pozwolę sobie wtrącić mój trzy grosze: nic nie drażni mnie tak jak używanie końcówek ę i ą zamiast em i om "Tym meczę Real pokazał obrońcą Ateltico, że ich gra nie stoi na wysokim poziomie".

I niestety muszę się zgodzić z prokofiewem, że postępująca liberalizacja zasad językowych już niedługo doprowadzi do takich kwiatków jak przedstawił powyżej.

1

CSKA wtopi

0

Nie bez powodu przeceniają. Mecz z Realem dał im ku temu dobre powody ;) jaki masz łączny kurs i jaka stawka? U mnie to wygląda tak:

Borussia Dortmund - Legia Warszawa (Handicap 0:2) 1
Sporting Lizbona - Real Madryt (1X2) 2
Leicester City - Club Brugge (1X2) 1
Borussia Monchengladbach - Manchester City (1X2) 2
Celtic - FC Barcelona (1X2) 2

Kurs 9,15

0

Z tym handi to Cię chyba trochę poniosło, niemniej życzę wygranej, ja dałem -2 ;)

1

Już w międzyczasie przeczytałem, dzięki;)

1

Ale o co chodzi?

2

Trzeba było zrobić miejsce dla bramki Robsona-Kanu.

2

Ciężki wybór między Finem a Malezyjczykiem, ale jednak wybrałem bramkę zdobytą przez tego drugiego. Niesamowita rotacja przywodząca na myśl bramki Roberto Carlosa.

Swoją drogą nie wiem co tam robi bramka Robsona-Kanu.

23

Nie warto tego oglądać.

0

Stuprocentowej pewności nie mam, ale na 80% tam nie było wokalu.

0

Yazoo jest fajne ale to nie to.

0

Gdyby to był Pink Floyd to bym nie pytał ;)

@nioton

Candy Dulfier jest saksofonistką, która grała właśnie Lily Was Here.

1

Nie, to znam (dobrze napisałeś;)

Ani Baker Street, ani Careless Whisper ani Lily Was Here.

Chyba muszę maila do nich napisać.

0

Mam pytanie do starszych użytkowników strony - czy kojarzycie może instrumentalny utwór saksofonowy, który często leciał w radiowej Trójce w latach 90., bo od dłuższego czasu chodzi mi po głowie a nie mogę go w żaden sposób odnaleźć

0

Ale to właśnie od gracza takiego formatu wymaga się, że ciągnął swój zespół w kryzysowych momentach.

1

Żarty, żartami ale w zeszłym sezonie grał totalne dno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?