JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bałbym się o Barcę i arsenal i teoretycznie o PSG bo wszystkie te kluby mają już zapewniony awans.
3
Polecam film Lion - droga do domu. Poruszający dramat oparty na faktach. Przyznam szczerze, że pod koniec lekko zaczęły mi się pocić oczy, a to nieczęsto się zdarza.
2
Nie mam czasu grać w gry.
W Barcelonie na palcach jednej ręki można policzyć piłkarzy potrafiących zrobić różnicę dryblingiem i nie widzę sensu w sprowadzaniu kolejnego zawodnika, który jest słaby w tym elemencie gry.
I nie wiem skąd porównanie do Messiego, bo w ogóle o nim nie wspomniałem.
2
Jakby Ci kazali oddawać prawie 50% swoich zarobków to też byś tak kombinował :P
0
Dokładnie, lewy atak to jest optymalna pozycja dla Ardy i liczę na jego dobry występ z bramką lub asystą.
7
Po co nam kolejny wolny pomocnik, który w dodatku nic nie gra w obronie i nie ma dryblingu?
10
Wątpię żeby Barca w ogóle wygrała ten mecz, najlepiej zagrać under 3,5.
2
Może jednak Mikołaj go odwiedził.
9
Był w finale LM, ale raczej tylko ciałem, a nie duchem.
0
Ja akurat parę kawałków z Chinese Democracy lubię, ale całość raczej średnio.
0
Ja jeszcze nie słuchałem, ale słyszałem, że opinie nie są zbyt przychylne dlatego zwlekam z odsłuchaniem.
2
Szerokiej drogi.
10
Co ma do tego wyobraźnia? Przecież gołym okiem widać, że układ pasków na koszulce przypomina kod kreskowy i na chwilę obecną nie ma żadnego dowodu, ze na strojach będzie inaczej.
0
Przyda mu się przerwa.
18
Jeśli ktoś ma inne zdanie od Ciebie to znaczy, że jest płaczkiem? Nie wszyscy są wielbicielami kodów kreskowych.
0
Barca zagra rezerwowym składem i bez wielkiego zaangażowania.
Polecam under 3,5 albo under 2,5
0
No i to już byłoby znacznie ciekawsze niż to co teraz tutaj zaprezentowali.
9
Co to za kod kreskowy? Znowu jakiś żenujący kombinowany projekt... Jak nie poprzeczne pasy to inne dziadostwo.
0
Dobrze widzę, że Douglas strzelił bramkę dla Gijon?
0
Donnarumma
3
Strasznie mnie zdenerwował ten wynik, bo Real w ogóle nie zasłużył na remis moim zdaniem.
7
Na wstępie chciałem powiedzieć, że cieszę się, że Neymar nie zagra w następnym meczu.
Wczoraj byliśmy świadkami kolejnego meczu w wykonaniu Barcelony, w którym zemściło się debilne kunktatorstwo i brak konsekwencji (pomijam fakt wystawienia Gomesa w podstawie bo to było jak handicap na korzyść Realu). Jak można bronić się przez większość drugiej połowy z zaliczką w postaci zaledwie jednej bramki.
Inna sprawa, że gdyby Neymar wykorzystał setkę to sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej. Nie wiem co się z nim dzieje, ale wygląda, że dziecinnieje zamiast dojrzewać i to niestety negatywnie odbija się na jego grze. Wdawanie się w bezsensowne przepychanki, prowokacje, itp. Ktoś (LE?) powinien mu wylać kubeł zimnej wody na głowę żeby się wreszcie ogarnął. Wiadomo - była asysta - super, ale mając taką okazję w meczu z Realem po prostu trzeba to wykończyć i tyle.
Zbliża się ciężki moment dla realu, myślę, że napięty terminarz przyczyni się do utraty punktów i trochę to nadgonimy bo widać mimo wszystko poprawę w naszej grze, lepszy mecz Busiego no i powrót Iniesty.
0
No to machniesz referat i po sprawie, priorytety muszą być ;)
15
Są drugie terminy, zawsze trzymałem się tej złotej reguły.
4
Nie mierz innych swoją miarą.
0
Wielki plus za Jefferson Airplane i The Clash :)
Za chwilę zabieram się do czytania :)
2
Mi się nie podoba żenująca postawa jej kibiców, którzy po kilku nieudanych meczach chcą wyprzedawać połowę składu. Idąc tym tropem, większość z nich po uzyskaniu dwóch czy trzech jedynek z Przyrody powinno z hukiem wylecieć z podstawówki albo przynajmniej powtarzać klasę.
24
To byłoby coś pięknego, nie chodzi tylko o grę Riquelme i Ronaldinho w jednym zespole, ale przede wszystkim o wspaniały gest tych dwóch wielkich zawodników.
1
Niestety, Paco to nie jest zawodnik w stylu Messiego, czy Neymara, który potrafi sam sobie wypracować okazję, dlatego tak jak wcześniej pisałeś, potrzeba dobrej gry pomocy, która będzie go obsługiwała prostopadłymi podaniami.
0
Ja jestem daleki od krytyki pod jego adresem, jako zawodnika. Bardziej drażni mnie jego indolencja strzelecka zwłaszcza w jednym z meczów, gdzie miał z trzy blisko stuprocentowe sytuacje. Oczywiście, nie można się spodziewać cudów po grze śladowej ilości minut w większości spotkań, ale takie sytuacje po prostu trzeba wykańczać.
Z drugiej strony, rzeczywiście na tę niemoc strzelecką wpływać może słaba gra pomocy.