3

Waham się pomiędzy daniem polecenia za matmę i nie daniem za Arsenal :P

21

Postulujesz o nieobrażanie zawodników a sam wyzywasz innych od debili - gdzie tu konsekwencja...

3

Trzeba było odpuścić Gomesa i Paco, zostawić Munira i kupić Verrattiego chociaż pewnie nie było to realne. Ja tam liczę, że Andre w końcu pokaże pełnię swoich możliwości.

32

Chyba o jeden myślnik za dużo dałeś.

0

Ale to dziwne.

0

co to są daby?

1

Trochę niski kurs wychodzi skoro tylko stówa do wyjęcia, dorzuć może Juve.

1

Miałem wrażenie, że ten strzał KdB z wolnego był do wyjęcia, bo piłka nie leciała ani blisko słupka, ani z dużą szybkością.

0

Juve, Real handi 2 albo 3 i Sevilla

1

Dzięki za informację :)

3

Ponieważ nauka ortografii najczęściej kończy się w podstawówce, a w dobie telefonów, komputerów i laptopów z funkcją autokorekty mało kto przykłada jakąkolwiek wagę do poprawnej pisowni (niestety), nie zdając sobie często sprawy z tego, że jest to swego rodzaju wizytówka, która ma wpływ na to jak jesteśmy postrzegani przez innych ludzi.

5

Coś pięknego.

1

Taki z niego PO jak z Cancelo, czyli żaden.

0

Pogratulować, też myślałem, czy dać ten mecz, ale trochę się bałem.

0

Cancelo jest dobry w ataku, ale w destrukcji jest mocno przeciętny - nie potrzeba nam drugiego Vidala.

0

Spuszczeni ze smyczy

0

Wodny Świat to klasyk :) Generalnie nie przepadam za produkcjami Sci-fi, ale akurat ten film bardzo lubię :)

0

Płyta, ale ogólna, a nie GC.

1

Na Depeszów już mam bilet :)

1

Jest Florian Thauvin, który swego czasu dobrze się zapowiadał, ale z tego co widziałem to ostatnio mocno przyhamował w rozwoju.

0

Właśnie najlepiej stawiać na Real, bo jeśli wygrają to wejdzie kupon, a jak wpadnie remis albo przegrana to jest to wystarczająca rekompensata za wtopiony kupon ;)

38

A mało osiągnął?

0

już piszę co wtopi:

Milan (gra totalnie w kratkę, dopiero co mi wtopili z Genuą, obstawiam remis)
Lazio (Sassuolo jest nieprzewidywalne)
Villareal (Eibar u siebie jest mocne)
Twente (liga holenderska to jest duża loteria)

0

Nienawiść to trochę zbyt dużo powiedziane, ale widać, że Pep nie przepada za zawodnikami, którzy są indywidualistami i mają inne zdanie niż reszta.

1

Ładna bramka Nacho.

3

To nie Ibra nie umiał się u nas zaadaptować, tylko Pep stawiał go idiotycznie na skrzydle.

0

No to mam po kuponie niestety.

0

Czy ktoś wie dlaczego przerwano mecz Fiorentiny z Crotone?

Na livescore napisano, że mecz został przerwany z powodu problemów technicznych, ale czy wie ktoś dokładniej dlaczego?

1

Boże uchowaj. Trzymajmy się z dala od angielskiego drewna.

1

A nie ma Bakambu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?