JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Waham się pomiędzy daniem polecenia za matmę i nie daniem za Arsenal :P
21
Postulujesz o nieobrażanie zawodników a sam wyzywasz innych od debili - gdzie tu konsekwencja...
3
Trzeba było odpuścić Gomesa i Paco, zostawić Munira i kupić Verrattiego chociaż pewnie nie było to realne. Ja tam liczę, że Andre w końcu pokaże pełnię swoich możliwości.
32
Chyba o jeden myślnik za dużo dałeś.
0
Ale to dziwne.
0
co to są daby?
1
Trochę niski kurs wychodzi skoro tylko stówa do wyjęcia, dorzuć może Juve.
1
Miałem wrażenie, że ten strzał KdB z wolnego był do wyjęcia, bo piłka nie leciała ani blisko słupka, ani z dużą szybkością.
0
Juve, Real handi 2 albo 3 i Sevilla
1
Dzięki za informację :)
3
Ponieważ nauka ortografii najczęściej kończy się w podstawówce, a w dobie telefonów, komputerów i laptopów z funkcją autokorekty mało kto przykłada jakąkolwiek wagę do poprawnej pisowni (niestety), nie zdając sobie często sprawy z tego, że jest to swego rodzaju wizytówka, która ma wpływ na to jak jesteśmy postrzegani przez innych ludzi.
5
Coś pięknego.
1
Taki z niego PO jak z Cancelo, czyli żaden.
0
Pogratulować, też myślałem, czy dać ten mecz, ale trochę się bałem.
0
Cancelo jest dobry w ataku, ale w destrukcji jest mocno przeciętny - nie potrzeba nam drugiego Vidala.
0
Spuszczeni ze smyczy
0
Wodny Świat to klasyk :) Generalnie nie przepadam za produkcjami Sci-fi, ale akurat ten film bardzo lubię :)
0
Płyta, ale ogólna, a nie GC.
1
Na Depeszów już mam bilet :)
1
Jest Florian Thauvin, który swego czasu dobrze się zapowiadał, ale z tego co widziałem to ostatnio mocno przyhamował w rozwoju.
0
Właśnie najlepiej stawiać na Real, bo jeśli wygrają to wejdzie kupon, a jak wpadnie remis albo przegrana to jest to wystarczająca rekompensata za wtopiony kupon ;)
38
A mało osiągnął?
0
już piszę co wtopi:
Milan (gra totalnie w kratkę, dopiero co mi wtopili z Genuą, obstawiam remis)
Lazio (Sassuolo jest nieprzewidywalne)
Villareal (Eibar u siebie jest mocne)
Twente (liga holenderska to jest duża loteria)
0
Nienawiść to trochę zbyt dużo powiedziane, ale widać, że Pep nie przepada za zawodnikami, którzy są indywidualistami i mają inne zdanie niż reszta.
1
Ładna bramka Nacho.
3
To nie Ibra nie umiał się u nas zaadaptować, tylko Pep stawiał go idiotycznie na skrzydle.
0
No to mam po kuponie niestety.
0
Czy ktoś wie dlaczego przerwano mecz Fiorentiny z Crotone?
Na livescore napisano, że mecz został przerwany z powodu problemów technicznych, ale czy wie ktoś dokładniej dlaczego?
1
Boże uchowaj. Trzymajmy się z dala od angielskiego drewna.
1
A nie ma Bakambu?