JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tak.
5
Albo Jerzy Dudek.
0
jw.
0
Ale co ma skromność do prezentowanych umiejętności? Neymara też nazwiesz słabym, bo pajacuje w mediach społecznościach i zdarzy mu się również pajacować na boisku?
5
Widzę, że mamy tutaj specjalistę od kinezyki. Mógłbyś proszę przeanalizować też boiskowe zachowanie Denisa Suareza, bo chciałbym wiedzieć czy zagra w następnym meczu.
Wracając do meritum, bramkarz nie zapewni punktów jeżeli napastnicy grają piach, a obrońcy kupę, nie ma również postury Ryszarda Kalisza żeby pokryć całą bramkę w sytuacji sam na sam. Może oczywiście wyjść, skrócić kąt, ale wciąż przewaga jest po stronie napastnika. Takie czepianie się interwencji CZYSTO BRAMKARSKICH tylko dlatego, że przydarzały mu się błędy przy wznawianiu gry jest moim zdaniem śmieszne. Zresztą już ktoś wyżej przytoczył mecz z City, gdzie Niemiec uratował nam tyłek w LM.
22
Był jedynym dryblującym zawodnikiem oprócz Messiego i Neymara, do tego nie bał się podawać do przodu, nie notował głupich strat, bardzo dobry występ którym udowadnia, że jest obecnie jednym z najlepszych naszych pomocników.
1
Przełęcz Ocalonych - genialny film, 140 minut niesamowitych emocji.
1
Dziękuję wszystkim za odpowiedź i wyprowadzenie z błędu :)
0
O której godzinie w nocy ze środy na czwartek gra Brazylia z Argentyną i czy będzie ten mecz leciał gdzieś w TV?
8
Oczywiście, że De Gea. Wyciąga piłki nie do wyciągnięcia i nie pajacuje z wyjściami.
12
Wybór jak pomiędzy dżumą a cholerą - tu nie ma dobrego kandydata.
2
Ja preferowałbym ustawienie Busquets-Rakitić-Rafinha, ale przypuszczam, że LE zamiast Rafinhii postawi na Ardę.
1
Mi zepsuła Nicea i Villareal, chyba koniec z obstawianiem na dłuższy czas.
1
Bramka dla Interu :)
Jeszcze niech tylko Villareal odbije...
0
Niestety nie mam, ale dzięki za info :)
0
Wie ktoś może czy na otwartym kanale poleci gdzieś mecz Southampton z Interem?
2
Nieźle się Romera rozstrzelał, ciekawe czy jeszcze w tym sezonie dostanie parę minut w pierwszym zespole.
2
Ale nam się skład sypie... Na chwilę obecną optymalne ustawienie pomocy to chyba (mimo wszystko) Busquets, Rakitić i Rafinha.
2
Jest Rabiot, mam nadzieję, że DD da mu trochę pograć :)
1
Trochę sporo, chociaż ja i tak nie ukrywam, że jestem wielkim fanem jego talentu i chętnie zobaczyłbym go w Barcelonie, chociaż patrząc na ilość (niestety niekoniecznie przekładającą się na jakość) pomocników w zespole to ciężko byłoby zrobić miejsce dla Cou.
0
Napisz do użytkownika KamiQx czy jakoś tak
0
W fazie pucharowej już nie ma ogórków (przykład VFL w zeszłym sezonie)
0
Na pewnie trudniejsze niż u siebie.
2
United na bank wtopi.
0
Tylko, że w takiej sytuacji rewanż zagra na wyjeździe, więc to już nie będzie takie korzystne.
3
edytuj na "novum" bo oczy bolą ;)
2
Naprawdę uważasz, że Real wyjdzie z takim samym nastawieniem na Atleti?
11
Na to po cichu liczę ;)
5
Tylko, że wtedy zagrają rewanż na wyjeździe, co jest jednak pewną niedogodnością.
0
Nawet nie wiesz ile Cię ominęło :)