JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękne zdjęcie, szkoda że Carlesowi nie było dane zagrać w jednej drużynie z Xavim.
10
Pomijając kwestię odszkodowania, na Twoim miejscu poszedłbym jeszcze do innego lekarza żeby potwierdzić diagnozę.
1
Lepsze teksty pisałem w drugiej klasie podstawówki w zeszycie w linie.
44
Wywalić Enrique!
0
Niektórzy jak przeżywają ten mecz, hehe :)
0
Wchodzi Magik Andres
1
Ależ to zrobił Rafinha :)
0
Odczarował :)
0
Jestem ciekaw tego Abulrahmana, bo swego czasu był jednym z najbardziej obiecujących młodych piłkarzy w Azji, ciekawe co pokaże.
2
To jest niesamowite, że nawet na tle tych katarskich pionków Gomes nie wyróżnia się niczym szczególnym, a do tego notuje stratę za stratą.
0
Żart z tym Evertonem? Arsenal ostatnio jest w świetnej formie, a Everton cieniuje, więc jeśli miałbym obstawiać to dałbym Arsenal, ewentualnie z podpórką.
19
Nikt tam tego nie przeczyta, bo większość tamtejszych użytkowników ma problemy z rozumieniem tekstu.
1
Bo Pepe nie strzelił 50 goli w sezonie.
2
Skoro taki Kanoute sobie radził i to z powodzeniem to być może Teodorczyk też by sobie poradził. Choć myślę, ze to jeszcze nie ta półka co Malijczyk za najlepszych czasów.
0
Racja, karygodne niedopatrzenie z mojej strony, edytowałem.
3
To już się nudne robi z tym płaczem nad ZP. Na pewno dziwić może przewaga CR nad Messim w tym plebiscycie, ale już chyba wystarczająco dużo łez zostało tutaj przelanych nad porażką la Pulgi. Zapewne jest to ostatnie takie wyróżnienie dla Jordana futbolu i myślę, że za rok to Leo zatryumfuje i dołączy szóstą złotą piłkę do swojej kolekcji. Otrzyjcie więc łzy i cieszcie się, że dane wam jest cieszyć się grą Messiego, bo nie prędko zobaczymy takiego geniusza na zielonych boiskach.
0
Bo dawno nic nie pisał...
0
Don ma perma?
0
Ale przecież Real zdobył LM w zeszłym sezonie. Nie rozumiem...
1
Na pewno wyzwisk tu jest mniej, z tym się zgodzę.
3
Z poziomem redakcji i moderacji to się zgodzę... co do poziomu komentarzy to jedno i to samo. Setki komentarzy z płaczem, że Ronaldo wygrał itp.
8
A tutaj jest lepiej?
2
A co napisał?
0
Był ktoś może w kinie na "Księgowym" ? Jak opinie?
0
Polecam "Sen o dolinie" Budki Suflera.
13
Szlak, powiadasz...
Mnie szlak trafia jak turyści schodzą w górach ze szlagów i potem TOPR musi ich ściągać za nasze pieniądze.
0
Weź L4 ;)
0
Zobaczymy w jakiej formie będzie Napoli.
4
Real rewanż na Stadio San Paolo - będzie ogień ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika