0

Piękne zdjęcie, szkoda że Carlesowi nie było dane zagrać w jednej drużynie z Xavim.

10

Pomijając kwestię odszkodowania, na Twoim miejscu poszedłbym jeszcze do innego lekarza żeby potwierdzić diagnozę.

1

Lepsze teksty pisałem w drugiej klasie podstawówki w zeszycie w linie.

44

Wywalić Enrique!

0

Niektórzy jak przeżywają ten mecz, hehe :)

0

Wchodzi Magik Andres

1

Ależ to zrobił Rafinha :)

0

Odczarował :)

0

Jestem ciekaw tego Abulrahmana, bo swego czasu był jednym z najbardziej obiecujących młodych piłkarzy w Azji, ciekawe co pokaże.

2

To jest niesamowite, że nawet na tle tych katarskich pionków Gomes nie wyróżnia się niczym szczególnym, a do tego notuje stratę za stratą.

0

Żart z tym Evertonem? Arsenal ostatnio jest w świetnej formie, a Everton cieniuje, więc jeśli miałbym obstawiać to dałbym Arsenal, ewentualnie z podpórką.

19

Nikt tam tego nie przeczyta, bo większość tamtejszych użytkowników ma problemy z rozumieniem tekstu.

1

Bo Pepe nie strzelił 50 goli w sezonie.

2

Skoro taki Kanoute sobie radził i to z powodzeniem to być może Teodorczyk też by sobie poradził. Choć myślę, ze to jeszcze nie ta półka co Malijczyk za najlepszych czasów.

0

Racja, karygodne niedopatrzenie z mojej strony, edytowałem.

3

To już się nudne robi z tym płaczem nad ZP. Na pewno dziwić może przewaga CR nad Messim w tym plebiscycie, ale już chyba wystarczająco dużo łez zostało tutaj przelanych nad porażką la Pulgi. Zapewne jest to ostatnie takie wyróżnienie dla Jordana futbolu i myślę, że za rok to Leo zatryumfuje i dołączy szóstą złotą piłkę do swojej kolekcji. Otrzyjcie więc łzy i cieszcie się, że dane wam jest cieszyć się grą Messiego, bo nie prędko zobaczymy takiego geniusza na zielonych boiskach.

0

Bo dawno nic nie pisał...

0

Don ma perma?

0

Ale przecież Real zdobył LM w zeszłym sezonie. Nie rozumiem...

1

Na pewno wyzwisk tu jest mniej, z tym się zgodzę.

3

Z poziomem redakcji i moderacji to się zgodzę... co do poziomu komentarzy to jedno i to samo. Setki komentarzy z płaczem, że Ronaldo wygrał itp.

8

A tutaj jest lepiej?

2

A co napisał?

0

Był ktoś może w kinie na "Księgowym" ? Jak opinie?

0

Polecam "Sen o dolinie" Budki Suflera.

13

Szlak, powiadasz...

Mnie szlak trafia jak turyści schodzą w górach ze szlagów i potem TOPR musi ich ściągać za nasze pieniądze.

0

Weź L4 ;)

0

Zobaczymy w jakiej formie będzie Napoli.

4

Real rewanż na Stadio San Paolo - będzie ogień ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?