JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pique powinien zejść od razu, zamiast ryzykować pogłębieniem urazu.
17
G.... a nie zaufanie. Po prostu LE nie miał pomysłu na ten mecz i zamiast coś zmienić widząc jak (nie) idzie gra to nie zrobił zupełnie nic by chociaż spróbować odmienić losy tego meczu.
0
Już chyba nie.
0
Wiedziałem, że Genua jest w dobrej formie, ale bez przesady/
7
I znowu po kuponie, brawo Juve.
6
Uff, to dobrze.
Może jednak kupon nie jest stracony
2
Nie, po prostu ciężko się przebić młodym zawodnikom.
2
Jestem fanem talentu Aleni, ale trzeba zachować trzeźwą głowę jeśli chodzi o jego występy w pierwszym zespole. Weźmy choćby przykład Gumbau, w zeszłym sezonie dostał kilka szans, a w tym sezonie nawet nie ćwiczy z pierwszym zespołem.
24
Gabigol nic nie gra, a Jesus jest zawodnikiem podstawowej 11 reprezentacji Brazylii, tak więc na chwilę obecną Jesus jest lepszy.
1
Te promocje to zwykły pic, w większości przypadków stosują obniżki rzędu marnych 10-20% a większymi obniżkami obejmowany jest jakiś szmelc, który zalega na magazynach.
5
Taki z niego obrońca jak z Cancelo.
0
Ja akurat nie stawiam przeciwko Barcelonie, bo zwyczajnie się to nie kalkuluje, ale potrafię to zrozumieć.
1
Pasuje mu ta broda, oby zdążył wykurować się na GD.
0
Ja nie myślę o Coutinho w charakterze skrzydłowego, a ofensywnego pomocnika. Zresztą Denis pomimo młodego wieku ma już jakieś doświadczenie nabyte dzięki występom w barwach Villareal, czy Sevilli i już powinien coś pokazywać, a tymczasem z jakiegoś powodu LE nie daje mu zbyt wielu szans.
1
?
2
Nie rozumiem w czym przeszkadza obstawianie meczów przeciwko Barcelonie. Można kibicować klubowi i można też obstawiać drużynę przeciwną - nie widzę w tym żadnej herezji.
0
Ponieważ na razie Denis nie pokazuje nic wielkiego i szczerze mówiąc nie jestem przekonany czy odpali.
0
Brak środka pola wynika z kilku czynników i nie rozumiem dlaczego transfer Coutinho miałby spowodować kataklizm w naszej grze, abstrahując od tego że mamy zbyt wielu pomocników w kadrze.
0
Ale po co kolejny pomocnik cofający się po piłkę? Jest Busi, Rakitić, Gomes. Poza tym mówimy o zmienniku dla Iniesty, a nie Busquetsa.
0
Ok, Tobie chodziło o Live Aid - mój błąd :)
0
Nie mogą bo (na chwilę obecną) stoją o półkę niżej od Coutinho, który od dłuższego czasu gra pierwszoplanową rolę w swoim klubie.
Zresztą od kiedy Iniesta to mediapunta? W większości przypadków schodzi bliżej lewej strony gdzie szuka gry kombinacyjnej z jednym z napastników, bądź włączającym się do akcji lewym obrońcą. Wystarczy nam pomocników, którzy cofają się do odbioru. Potrzeba kogoś kreatywnego, przebojowego z niezłym strzałem i dobrym dryblingiem i dobrym penetrującym podaniem takich jak Iniesta. Jedynym zawodnikiem o takim profilu możliwym do wyciągnięcia wydaje się obecnie Coutinho i jakoś nie widzę tych "wielu zastępców Iniesty", chyba że wiele to dla Ciebie dwóch.
1
Podczas tego koncertu George Michael (jeden z moich ulubionych solowych wokalistów) wykonał utwór "Somebody to Love", który według wielu ekspertów został zaśpiewany niż zrobił to Freddie.
4
Modrić, Silva i Payet nie są już najmłodsi i nie osiągną już wyższego poziomu tak jak Coutinho, który ma 24 lata. Vidal i Verratti to zupełnie inna pozycja, więc niezbyt mają się do zastąpienia Iniesty. Mógłbym się ewentualnie zgodzić co do de Bruyne i Thiago.
4
Wielu lepszych powiadasz... wymień chociaż trzech.
6
A kiedy jest dzień odmienności? Chętnie bym taki poświętował.
1
Milan i Inter.
0
Wow, naprawdę ładne brameczki.
0
*Trzynasty ;) Możecie mnie przyjąć na weryfikację tekstów hehe
0
Nie polecam stawiać tylu meczów z jednej ligi bo zawsze są jakieś niespodziewanki.
0
Z tego co widziałem to toczy boje z kibicami Realu.