1

Pique powinien zejść od razu, zamiast ryzykować pogłębieniem urazu.

17

G.... a nie zaufanie. Po prostu LE nie miał pomysłu na ten mecz i zamiast coś zmienić widząc jak (nie) idzie gra to nie zrobił zupełnie nic by chociaż spróbować odmienić losy tego meczu.

0

Już chyba nie.

0

Wiedziałem, że Genua jest w dobrej formie, ale bez przesady/

7

I znowu po kuponie, brawo Juve.

6

Uff, to dobrze.

Może jednak kupon nie jest stracony

2

Nie, po prostu ciężko się przebić młodym zawodnikom.

2

Jestem fanem talentu Aleni, ale trzeba zachować trzeźwą głowę jeśli chodzi o jego występy w pierwszym zespole. Weźmy choćby przykład Gumbau, w zeszłym sezonie dostał kilka szans, a w tym sezonie nawet nie ćwiczy z pierwszym zespołem.

24

Gabigol nic nie gra, a Jesus jest zawodnikiem podstawowej 11 reprezentacji Brazylii, tak więc na chwilę obecną Jesus jest lepszy.

1

Te promocje to zwykły pic, w większości przypadków stosują obniżki rzędu marnych 10-20% a większymi obniżkami obejmowany jest jakiś szmelc, który zalega na magazynach.

5

Taki z niego obrońca jak z Cancelo.

0

Ja akurat nie stawiam przeciwko Barcelonie, bo zwyczajnie się to nie kalkuluje, ale potrafię to zrozumieć.

1

Pasuje mu ta broda, oby zdążył wykurować się na GD.

0

Ja nie myślę o Coutinho w charakterze skrzydłowego, a ofensywnego pomocnika. Zresztą Denis pomimo młodego wieku ma już jakieś doświadczenie nabyte dzięki występom w barwach Villareal, czy Sevilli i już powinien coś pokazywać, a tymczasem z jakiegoś powodu LE nie daje mu zbyt wielu szans.

1

?

2

Nie rozumiem w czym przeszkadza obstawianie meczów przeciwko Barcelonie. Można kibicować klubowi i można też obstawiać drużynę przeciwną - nie widzę w tym żadnej herezji.

0

Ponieważ na razie Denis nie pokazuje nic wielkiego i szczerze mówiąc nie jestem przekonany czy odpali.

0

Brak środka pola wynika z kilku czynników i nie rozumiem dlaczego transfer Coutinho miałby spowodować kataklizm w naszej grze, abstrahując od tego że mamy zbyt wielu pomocników w kadrze.

0

Ale po co kolejny pomocnik cofający się po piłkę? Jest Busi, Rakitić, Gomes. Poza tym mówimy o zmienniku dla Iniesty, a nie Busquetsa.

0

Ok, Tobie chodziło o Live Aid - mój błąd :)

0

Nie mogą bo (na chwilę obecną) stoją o półkę niżej od Coutinho, który od dłuższego czasu gra pierwszoplanową rolę w swoim klubie.



Zresztą od kiedy Iniesta to mediapunta? W większości przypadków schodzi bliżej lewej strony gdzie szuka gry kombinacyjnej z jednym z napastników, bądź włączającym się do akcji lewym obrońcą. Wystarczy nam pomocników, którzy cofają się do odbioru. Potrzeba kogoś kreatywnego, przebojowego z niezłym strzałem i dobrym dryblingiem i dobrym penetrującym podaniem takich jak Iniesta. Jedynym zawodnikiem o takim profilu możliwym do wyciągnięcia wydaje się obecnie Coutinho i jakoś nie widzę tych "wielu zastępców Iniesty", chyba że wiele to dla Ciebie dwóch.

1

Podczas tego koncertu George Michael (jeden z moich ulubionych solowych wokalistów) wykonał utwór "Somebody to Love", który według wielu ekspertów został zaśpiewany niż zrobił to Freddie.

4

Modrić, Silva i Payet nie są już najmłodsi i nie osiągną już wyższego poziomu tak jak Coutinho, który ma 24 lata. Vidal i Verratti to zupełnie inna pozycja, więc niezbyt mają się do zastąpienia Iniesty. Mógłbym się ewentualnie zgodzić co do de Bruyne i Thiago.

4

Wielu lepszych powiadasz... wymień chociaż trzech.

6

A kiedy jest dzień odmienności? Chętnie bym taki poświętował.

1

Milan i Inter.

0

Wow, naprawdę ładne brameczki.

0

*Trzynasty ;) Możecie mnie przyjąć na weryfikację tekstów hehe

0

Nie polecam stawiać tylu meczów z jednej ligi bo zawsze są jakieś niespodziewanki.

0

Z tego co widziałem to toczy boje z kibicami Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?