0

Jest w ogóle jakieś video z losowaniem, czy pozostaje tylko relacja z odświeżaniem?

0

jakie były kursy?

0

Bardziej odnosiłem się do tego, że chce postawić na rywali Realu.

0

Każdy tak mówi przed meczem z Realem, czy Barcą a potem się kończy piątką w plecy.

0

Zgadzam się, że momentami film się dłużył, ale ogólnie solidny.

17

Jest jakiś skrót klawiszowy, którym można wyłączyć wyświetlanie wrzucanych tutaj hipotetycznych par 1/8 Ligi Mistrzów (poza alt+F4)?

4

I bardzo dobrze, uciszą śmieszków na jakiś czas, bo
1. coś tam
2. coś tam
3. coś tam
4. Arsenal
przestało być śmieszne zanim wyginęły dinozaury.

0

Pierwszym, który latał na takim wychyleniu był Funaki

13

Ja uważam, że Shakira jest złodziejką, bo skradła serce Pique.

2

Polecam "Przełęcz Ocalonych", dla mnie jeden z lepszych filmów wojennych ostatnich lat. Oprócz tego ciekawy jest również Zwierzogród, niby bajka, ale pełna świetnych animacji i warto ją zobaczyć.

0

W większości przypadków na 5, 6 meczów jeden mecz wtapiał.

Może faktycznie trzeba zacząć stawiać stówę na 2,3 pewniaki, choć już nie raz pewniaki mi wtapiały. Nie ma reguły.

1

Istnieją hipotezy, że rysunki to mogły zostać stworzone przez istoty pozaziemskie. Może o tym świadczyć fakt, że dopiero z powietrza można dostrzec zadziwiającą symetrię kształtów. Mimo wszystko nie jestem do końca przekonany co do słuszności tych teorii.

1

Braga z Szachtarem. Myślałem, że Szachtar odpuści bo już zapewnione 1 miejsce, a Braga grała u siebie a tu klops...
Grałem za jakieś grosze żeby się odbić a tylko wyczyściłem konto.

39

Po czternastym wtopionym kuponie z rzędu stwierdzam, że naprawdę trzeba przestać się w to bawić.

1

Nic nowego, sprawdź sobie jakie są marże na artykułach tekstylnych to się przeżegnasz.

1

Po to żeby nie odpaść z jakimś Bayernem albo PSG już w 1/8 bo z taką formą jaką obecnie prezentuje Barcelona to bałbym się meczu z tymi przeciwnikami.

0

Porto, wydaje mi się najsłabszym z możliwych do wylosowania rywali.

0

Z tego co mi wiadomo to raczej wszyscy ciszą się z awansu Legii do LE, bo to szansa dla całej polskiej tzw. ekstraklasy na wydostanie się z bagna eliminacji.

2

Mi to wygląda na żart, ale jest 8:14 i mogę się mylić.

6

Legia w Lidze Europejskiej z bilansem -15 - niewiarygodne.

5

Dla innych, czyli dla kibiców Realu?

0

Traore nadal w Aston Villi?

2

Mistrz!

0

Fajny komentarz dałeś na stronie Realu pod dzisiejszą prasówką.

Co do Vidala to zaskoczyło mnie jak dobrze zagrał w kontekście tak długiej przerwy i braku rytmu meczowego. Wiadomo, że zarówno stawka jak i rywal nie wiązały nóg, ale i tak mimo wszystko to był naprawdę dobry występ okraszony asystą. Jestem ciekaw, co na to Enrique, czy da mu jakieś minuty z Espanyolem, czy znowu skaże go na banicję.

2

To by była ciekawa opcja, niestety wątpię żeby LE się na coś takiego zdecydował.

0

Niestety tak jest.

30

I stało się tak jak sądziłem, Arda zagrał na swojej nominalnej pozycji i od razu widać efekty. Kapitalny występ Turka, mam nadzieję, że częściej będziemy go widywać na tej pozycji.

0

Niestety tym razem się przeliczyłem, weszło mi wszystko poza Barcą właśnie. Na osłodę pozostaje dobre wrażenie po grze naszych zawodników.

0

Potwierdzam, super film.

0

Serio dałeś Bayern? Tam każdy wynik może paść, jak dla mnie czysta loteria.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?