JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest w ogóle jakieś video z losowaniem, czy pozostaje tylko relacja z odświeżaniem?
0
jakie były kursy?
0
Bardziej odnosiłem się do tego, że chce postawić na rywali Realu.
0
Każdy tak mówi przed meczem z Realem, czy Barcą a potem się kończy piątką w plecy.
0
Zgadzam się, że momentami film się dłużył, ale ogólnie solidny.
17
Jest jakiś skrót klawiszowy, którym można wyłączyć wyświetlanie wrzucanych tutaj hipotetycznych par 1/8 Ligi Mistrzów (poza alt+F4)?
4
I bardzo dobrze, uciszą śmieszków na jakiś czas, bo
1. coś tam
2. coś tam
3. coś tam
4. Arsenal
przestało być śmieszne zanim wyginęły dinozaury.
0
Pierwszym, który latał na takim wychyleniu był Funaki
13
Ja uważam, że Shakira jest złodziejką, bo skradła serce Pique.
2
Polecam "Przełęcz Ocalonych", dla mnie jeden z lepszych filmów wojennych ostatnich lat. Oprócz tego ciekawy jest również Zwierzogród, niby bajka, ale pełna świetnych animacji i warto ją zobaczyć.
0
W większości przypadków na 5, 6 meczów jeden mecz wtapiał.
Może faktycznie trzeba zacząć stawiać stówę na 2,3 pewniaki, choć już nie raz pewniaki mi wtapiały. Nie ma reguły.
1
Istnieją hipotezy, że rysunki to mogły zostać stworzone przez istoty pozaziemskie. Może o tym świadczyć fakt, że dopiero z powietrza można dostrzec zadziwiającą symetrię kształtów. Mimo wszystko nie jestem do końca przekonany co do słuszności tych teorii.
1
Braga z Szachtarem. Myślałem, że Szachtar odpuści bo już zapewnione 1 miejsce, a Braga grała u siebie a tu klops...
Grałem za jakieś grosze żeby się odbić a tylko wyczyściłem konto.
39
Po czternastym wtopionym kuponie z rzędu stwierdzam, że naprawdę trzeba przestać się w to bawić.
1
Nic nowego, sprawdź sobie jakie są marże na artykułach tekstylnych to się przeżegnasz.
1
Po to żeby nie odpaść z jakimś Bayernem albo PSG już w 1/8 bo z taką formą jaką obecnie prezentuje Barcelona to bałbym się meczu z tymi przeciwnikami.
0
Porto, wydaje mi się najsłabszym z możliwych do wylosowania rywali.
0
Z tego co mi wiadomo to raczej wszyscy ciszą się z awansu Legii do LE, bo to szansa dla całej polskiej tzw. ekstraklasy na wydostanie się z bagna eliminacji.
2
Mi to wygląda na żart, ale jest 8:14 i mogę się mylić.
6
Legia w Lidze Europejskiej z bilansem -15 - niewiarygodne.
5
Dla innych, czyli dla kibiców Realu?
0
Traore nadal w Aston Villi?
2
Mistrz!
0
Fajny komentarz dałeś na stronie Realu pod dzisiejszą prasówką.
Co do Vidala to zaskoczyło mnie jak dobrze zagrał w kontekście tak długiej przerwy i braku rytmu meczowego. Wiadomo, że zarówno stawka jak i rywal nie wiązały nóg, ale i tak mimo wszystko to był naprawdę dobry występ okraszony asystą. Jestem ciekaw, co na to Enrique, czy da mu jakieś minuty z Espanyolem, czy znowu skaże go na banicję.
2
To by była ciekawa opcja, niestety wątpię żeby LE się na coś takiego zdecydował.
0
Niestety tak jest.
30
I stało się tak jak sądziłem, Arda zagrał na swojej nominalnej pozycji i od razu widać efekty. Kapitalny występ Turka, mam nadzieję, że częściej będziemy go widywać na tej pozycji.
0
Niestety tym razem się przeliczyłem, weszło mi wszystko poza Barcą właśnie. Na osłodę pozostaje dobre wrażenie po grze naszych zawodników.
0
Potwierdzam, super film.
0
Serio dałeś Bayern? Tam każdy wynik może paść, jak dla mnie czysta loteria.