JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinno wejść, chociaż Atleti nie będzie miało łatwo w rosyjskim mrozie.
0
na bwinie jest ponad 60
1
Sama LM może siądzie.
2
po pierwsze za dużo meczów, po drugie PAOK i Szachtar pewnie wtopią
0
Podeśle ktoś na priv linka do meczu Liv - Utd bo u mnie niestety tnie transmisja...
6
Przypuszczam, że organy ścigania mogłyby się dopatrzyć w takim działaniu znamion korupcji.
0
Powinno wejść
1
Może jeszcze Maldini do tego?
0
Zapewne za Lichsteinera.
0
A ja mam nadzieję na 2:1 dla Liverpoolu i honorowe trafienie Pogby bo mam go w Fantasy Premier League ;)
0
Kojarzy ktoś może gifa z grubą kobietą jedzącą coś rozmawiającą przez telefon i pokazującą okejkę?
1
A jak ma wyglądać stadion w Łodzi jak nie smutno?
3
Hehe, no to było dobre :)
3
Paco miał totalnego pecha, jeszcze nie widziałem chyba żeby ktoś miał tak pechowy występ jak on, mógł strzelić spokojnie 3 bramki.
0
Nie jestem przekonany, że chodzi o to samo, tym bardziej że ponoć jeden z mniej doświadczonych kadrowiczów wymiotował w nocy, chyba że to plotki.
3
A wiesz, że pomiędzy piciem do późna a pójściem spać po dobranocce (która de facto już od dłuższego nie jest emitowana) jest jeszcze np. umiarkowane spożywanie alkoholu i pójście spać o przyzwoitej porze?
1
Albo grasz albo chlasz, proste.
Nawiasem mówiąc, podobno nie tylko piwko było grane.
2
Transfermarkt
1
Dzięki :)
19
A Leonidas był jeszcze lepszy bo grał bez butów, o!
0
No właśnie często tak jest, że na ekranie tego nie widać.
2
Gwoli ścisłości, Neymar ma 175 cm wzrostu, tak więc różnica jest dość wyraźna :)
2
Każda prasa sportowa w Hiszpanii to brukowiec, swoją drogą.
1
Komentarz usunięty
1
No rzeczywiście, bo Suarez w Barcelonie zawodzi.
3
Socjopacie zrobiło się przykro, świat się kończy ;)
0
No zobaczymy, ja z kolei czuję wygraną Anglii ;)
0
ja bym jeszcze Anglię dał bo dobry kurs jest i Norwegię (jedna drużyna strzeli)
2
No to robi się ciekawie, w tym roku czeka mnie jeszcze The Cure, w przyszłym DM i może Metallica - zobaczymy kto jeszcze zagra ;)
0
A dlaczego tylko być może? To znaczy, że występ w Krakowie to jeszcze nic pewnego?