0

Powinno wejść, chociaż Atleti nie będzie miało łatwo w rosyjskim mrozie.

0

na bwinie jest ponad 60

1

Sama LM może siądzie.

2

po pierwsze za dużo meczów, po drugie PAOK i Szachtar pewnie wtopią

0

Podeśle ktoś na priv linka do meczu Liv - Utd bo u mnie niestety tnie transmisja...

6

Przypuszczam, że organy ścigania mogłyby się dopatrzyć w takim działaniu znamion korupcji.

0

Powinno wejść

1

Może jeszcze Maldini do tego?

0

Zapewne za Lichsteinera.

0

A ja mam nadzieję na 2:1 dla Liverpoolu i honorowe trafienie Pogby bo mam go w Fantasy Premier League ;)

0

Kojarzy ktoś może gifa z grubą kobietą jedzącą coś rozmawiającą przez telefon i pokazującą okejkę?

1

A jak ma wyglądać stadion w Łodzi jak nie smutno?

3

Hehe, no to było dobre :)

3

Paco miał totalnego pecha, jeszcze nie widziałem chyba żeby ktoś miał tak pechowy występ jak on, mógł strzelić spokojnie 3 bramki.

0

Nie jestem przekonany, że chodzi o to samo, tym bardziej że ponoć jeden z mniej doświadczonych kadrowiczów wymiotował w nocy, chyba że to plotki.

3

A wiesz, że pomiędzy piciem do późna a pójściem spać po dobranocce (która de facto już od dłuższego nie jest emitowana) jest jeszcze np. umiarkowane spożywanie alkoholu i pójście spać o przyzwoitej porze?

1

Albo grasz albo chlasz, proste.

Nawiasem mówiąc, podobno nie tylko piwko było grane.

2

Transfermarkt

1

Dzięki :)

19

A Leonidas był jeszcze lepszy bo grał bez butów, o!

0

No właśnie często tak jest, że na ekranie tego nie widać.

2

Gwoli ścisłości, Neymar ma 175 cm wzrostu, tak więc różnica jest dość wyraźna :)

2

Każda prasa sportowa w Hiszpanii to brukowiec, swoją drogą.

1

Komentarz usunięty

1

No rzeczywiście, bo Suarez w Barcelonie zawodzi.

3

Socjopacie zrobiło się przykro, świat się kończy ;)

0

No zobaczymy, ja z kolei czuję wygraną Anglii ;)

0

ja bym jeszcze Anglię dał bo dobry kurs jest i Norwegię (jedna drużyna strzeli)

2

No to robi się ciekawie, w tym roku czeka mnie jeszcze The Cure, w przyszłym DM i może Metallica - zobaczymy kto jeszcze zagra ;)

0

A dlaczego tylko być może? To znaczy, że występ w Krakowie to jeszcze nic pewnego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?