4

Ale w czym problem? Ter Stegen jest idealnym bramkarzem dla Barcelony, bo gra nogami jak mało kto i Wasze psioczenie tego nie zmieni. Wskażcie mi bramkarza, który na przestrzeni całej swojej kariery nie popełnił rażącego błędu kosztującego utratę gola.

Polecam nie mylić pajacowania z popełnieniem błędu, gdyż rozmawiamy tu o jednorazowej wpadce, a nie o seryjnym obdarowywaniu przeciwników prezentami. Gdyby MATS pajacował to Lucho by na niego nie stawiał - proste jak budowa cepa.

Weźcie też pod uwagę, że jak na bramkarza jest stosunkowo młody i mogą mu się przydarzać jeszcze sporadyczne błędy, które na pewno będą mu się zdarzały coraz rzadziej.

I jeszcze kilka słów na temat Bravo: może i był lepszy od Niemca, ale po pierwsze to Chilijczyk nie chciał zostać w Barcelonie, bo nie zgodził się na warunki zaproponowane przez Lucho, a po drugie patrząc na rynek transferowy to Stegen jest jednym z najbardziej wartościowych bramkarzy jeśli chodzi o stosunek umiejętności do wieku i na pewno nie uszło to uwadze Klubu, a warto też zauważyć, że jeszcze nie osiągnął idealnego dla bramkarza wieku.

Śmieszy mnie, że jedna wpadka od razu zamazuje cały obraz jego dotychczasowej gry. Widzę, że niektórzy już zapomnieli jak Niemiec nam ratował tyłki seryjnie broniąc karne.

0

Trafne porównanie.

1

Widocznie zbyt często odwiedzasz strony poświęcone Realowi.

0

Piwa produkowane przez wielkie koncerny typu SabMiller to szczyny.

2

No tak, bo Izrael należy do UEFA podobnie jak Kazachstan, chociaż trochę to naciągane moim zdaniem.

30

A dlaczego nie? Z tego co mi wiadomo Wielka Brytania nie wystąpiła z Europy tylko z Unii Europejskiej.

4

Bordowe tsunami.

5

Mathieu akurat bym najmniej winił przy tej bramce, bo gdyby zostawił tę piłkę to i tak Aspas by miał patelnię.

0

No to właśnie piszę, żeby robić rotacje - najlepiej w meczach z Realem, Atletico, Sevillą i Villareal.

0

Doprawdy świetny moment na rotowanie zespołem - jeden z najtrudniejszych wyjazdów w lidze. Proponuję podobnym składem wyjść na mecz z Realem.

0

Ale mecz z Celtą na Balaidos to nie jest moment, w którym należy wystawiać niezgranego z resztą zespołu zawodnika tylko najlepszych piłkarzy jakich się ma do dyspozycji, LE się przejechał z rotacjami i tyle.

1

Jak mamy nie narzekać na rotacje skoro zamiast Once de Gala mamy jakieś kombinowane ustawienie pomocy z Rafinhą i Gomesem.

0

O jakie zdanie chodzi?

2

Taa, i jeszcze spakował walizki Chilijczykowi i zamówił mu taksówkę na lotnisko...

1

i Sevilli :)

0

To jak to było z tym Danilo? Eibar zapłaci rachunek?

0

poratuje ktoś linkiem do meczu na priv?

2

A mnie nie dziwi brak powołania dla Vidala. Przed nami trudny mecz na Balaidos i Aleix i tak by w nim nie wystąpił. Zobaczycie, że jak przyjdzie mecz ze słabszym rywalem to LE go w końcu powoła.

1

Swego czasu wielka nadzieja Holendrów, jednak okazał się niewypałem - pograł trochę w Liverpoolu, ale bez większych sukcesów, potem poleciał na kasę do Turcji, a teraz wrócił do porządnej piłki, zobaczymy jak mu się powiedzie na el Riazor.

0

Cieszy, że wciąż tylu Barcelonistów zasila szeregi la Furia Roja :)

10

Przyznam szczerze, że ja się dałem zmylić :)

1

No właśnie ja też nie wiem co jest złego w stylu gry Arsenalu, więc chłopina się trochę skompromitował.

0

Mam pytanie do graczy: czy da się grać w Fifę 17 dwoma bądź większą ilością zawodników w jednym zespole?

1

Ale co jest złego w stylu Arsenalu?

29

Rozumiem, że nie chciałby co roku grać w fazie grupowej ligi mistrzów?

1

To też :)

17

Niska ta klauzula jak na dzisiejsze standardy.

0

Noo, była nerwówka do samego końca, ale dali radę ;)

1

Polecam również futbol24 - w dodatku jest to polska strona :)

1

Dzięki za namiar na PAOK, przydało się ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?