JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Oby mu tylko nie odbiło to będą z niego ludzie :)
0
Wiadomo kiedy rusza sprzedaż biletów?
4
Wtedy akurat nie wchodzę zarówno na FCB jak i na RM.pl bo czasie meczów ze świecą szukać sensownych komentarzy ;)
0
Ani razu nie widziałem żeby ktoś tam na niego najeżdżał a regularnie odwiedzam stronę Realu.
0
Tak.
2
Czechy wygrają.
0
Nie ma Ozila?
0
Akurat ta reklama pojawia się regularnie we wszystkich hiszpańskich sportowych gazetach.
9
Zdecydowanie "hehe" węgrzyn.
0
No to mam kolejnego kandydata do wyboru, dzięki :)
0
Dzięki, w takim razie skupię się na Toshibie i Seagate,
0
Cały świat też o tym trąbił później, że powinien się przyznać itp.
0
Czy ktoś mógłby polecić jakiś dobry dysk zewnętrzny o pojemności 1 lub 2 Tb? Nie znam się na tych sprawach za bardzo, ale zależy mi żeby był trwały i dobrze wykonany.
0
Był już podobny przypadek z zagraniem Henrego ręką w meczu z Irlandią.
0
Manolas jest prawo czy lewonożny?
11
A kto powiedział, że jest idealny? Nikt tutaj nie płacze jak panienka ani się nie spuszcza nad nim tylko nie widzę potrzeby wywalania na niego wiadra pomyj tylko dlatego, że na przestrzeni 50 meczów zdarzyło mu się parę błędów. Mnie natomiast śmieszą tacy ludzie jak Ty, którzy tylko szukają pretekstu żeby się do kogoś doczepić tylko dlatego, że kogoś nie lubią.
17
Lepsze to niż plucie jadem.
12
To mało widzisz jeśli dostrzegasz tylko jego błędy. Nie spodziewam się, że ktokolwiek obrzuci ter Stegena błotem ale wystarczyłoby żeby Neuer w ogóle o tym nie wspomniał a on mimo wszystko powiedział samą prawdę.
20
No wolę jednak wierzyć w słowa jednego z największych specjalistów w swoim fachu niż w komentarze domorosłych internetowych specjalistów.
12
Dobra wiadomość dla nas, nie będzie ryzyka kontuzji i będzie więcej czasu na regenerację.
13
Jak to? Przecież spece z la Rambli twierdzą inaczej! Komu tu teraz wierzyć...
4
Grunt to konstruktywny komentarz.
Nawiązując do ter Stegena, moim zdaniem to właściwy człowiek na właściwym miejscu, brakuje mu trochę doświadczenia, ale z meczu na mecz będzie stawał się lepszy.
0
chyba z prawej, z zejściem na lewą nogę.
4
Czy jest znany jakiś przypadek, w którym piłkarz swoim skomleniem wymusił zmianę decyzji na sędzi? Żałosne są te obrazki, kiedy arbiter jest otoczony wianuszkiem piłkarzy, którzy chcą wymóc na nim zmianę decyzji i nie dziwię się, że pokazuje się za to żółte kartki.
0
Ooo, super dzięki!
0
Czy mecz Włochy - Hiszpania będzie transmitowany w otwartej telewizji, czy trzeba oglądać w internecie?
0
Wchodzisz przez telefon czy przez komputer?
1
Mnie się podobał, ciekawy i do końca trzymający w napięciu do tego fajna ścieżka dźwiękowa.
0
Tajemnice Manhattanu
19
Biedny ten Llorente, nie dość że nie chcieli go w Realu to jeszcze ma powódź w domu...