JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Super, dajmy zginąć kilkuset tysiącom ludzi, dajmy zrównać miasto z ziemią, ale co tam - ważne żeby inni wiedzieli jacy jesteśmy waleczni. Swoją drogą, pójście na rzeź nie licząc się z możliwymi konsekwencjami nie ma nic wspólnego z walecznością, a z głupotą. Zgadzam się, że powstańcy jako pojedyncze jednostki byli bohaterscy itp., ale sama idea powstania była po prostu zła - i tu nawet nie chodzi o ewentualne wsparcie jakie mieli nam zapewnić ruscy, ale o wzięcie pod uwagę możliwości, że Niemcy nie będą się pierdzielić i że z Warszawy nie zostanie kamień na kamieniu.
2
i w 36 meczach strzelił 7 bramek (źródło: Transfermarkt)
4
Gra w Realu Saragossa.
0
Super filmik, coś pięknego.
2
Ja to rozumiem, pochwalam podwyżki dla zawodników, którzy na to zasługują, ale czasem są przypadki, kiedy zawodnik dostaje podwyżkę z automatu, niezależnie od dyspozycji i to mi przeszkadza.
0
nie, nie prowadzę. Po prostu jeszcze nigdy nie spotkałem się z sytuacją, w której kontrakt jest przedłużany na istniejących warunkach.
0
Dzięki!
0
Ma ktoś jakiś dobry link do meczu?
10
Nie płaczę, po prostu to jest głupota, że każde przedłużenie kontraktu musi się wiązać z podwyżką.
4
Nie, ale klub, któremu kibicuję, z którym się utożsamiam i na którego dobru mi zależy.
3
I znowu będą podwyżki, te wynagrodzenia nas zjedzą...
2
Mandzukicia też bym nie chciał, ale nad Gomezem bym się zastanowił, w końcu byłby jakiś wyższy napastnik.
2
Tylko, że ciężko będzie znaleźć młodego, który pogodzi się z rolą czwartego napastnika.
1
Chyba najbardziej skłaniałbym się ku Perezowi, aczkolwiek bardziej perspektywiczny byłby Gabigol. no zobaczymy jak to będzie.
2
11-stki akurat od paru dni nie było, co do seriali to się zgodzę, że często się przewijają, ale jest okres wakacyjny, wielu młodych użytkowników ma wakacje i po prostu starają się znaleźć sposób na zagospodarowanie wolnego czasu, przyjdzie wrzesień, później październik i te tematy ucichną.
0
Już jakieś 2 tygodnie temu Barcelona zdementowała plotki o tym, że interesuje się Limą.
0
Od tego jest la Rambla. po to została stworzona żeby nie spamować w innych artykułach.
1
No to zostaje Lucas Perez, Gomez i... Gabigol?
2
Ja też się cieszyłem, ale niestety chyba nie będzie mu dane grać w Liverpoolu, bo z tego co kojarzę The Reds sprowadzili już kogoś kto gra na jego pozycji.
7
To nie on wybrzydzał i naciskał tylko władze Udinese, które były pazerne na kasę i ciągle podbijały cenę za Zielińskiego, przez co chłopak został niestety na lodzie.
2
Samper pewnie pójdzie na wypożyczenie, więc zostanie 7 (Busquets, Iniesta, Rakitić, Gomes, Arda, Denis, Rafinha) i tą siódemką LE będzie rotował. Być może jest o jednego pomocnika za dużo, ale trzeba pamiętać, że sezon jest długi, a ławka rezerwowych od dłuższego czasu była naszą piętą achillesową. W tym sezonie, mając w odwodzie tak szeroką kadrę, nasze problemy ze zmiennikami powinny się skończyć.
1
Myślałem, że trenują w Ciutat Esportiva.
1
A kto się znajduje w tym Twoim wąskim gronie? :)
1
Prawda leży zapewne gdzieś po środku.
6
Raczej transfer Gomesa był obniżony o wartość Montoyi, niewielką zresztą.
1
Ciekawe, czy w dłuższej perspektywie czasu planują też zmianę nazwy klubu.
1
Pewnie za darmo przejdzie, ale w sumie nic dziwnego skoro ostatnio w ostatnich sezonach grał tyle co kot napłakał.
47
Troszkę zalatuje propagandą ta konferencja. Wszystko jest niby pięknie i idealnie tylko skąd te wszystkie nieprawidłowości przy transferze Neymara.
10
Wszyscy już o tym wiedzą, ale dzięki.
1
Nie wiedziałem o tej klauzuli, faktycznie może być problem, tak samo zresztą jak z Gameiro.