JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Akurat szukałem Kapitana Grotmana (stara bajka z dzieciństwa), ale na cda nie było, może na tych kreskóweczkach będzie, dzięki!
0
Na jakiej stronie znajdę kreskówki do oglądania?
2
Ale ja bardzo lubię również lata 70. a zwłaszcza 80., kiedy muzyka pop stała na naprawdę przyzwoitym poziomie, tamten klimat jest nie do podrobienia (chociaż często ocierał się o kicz). Zresztą lata 70. i 80. to początek nurtu NWOBHM, którego zespoły też lubię :) Ciężko mnie zaszufladkować w konkretnych ramach czasowych i muzycznych, po prostu mam swoich ulubionych wykonawców, których słucham najczęściej, ale słucham naprawdę różnych gatunków od muzyki plemion peruwiańskich (Runakuna - Shamuni) po libański zespół trip-hopowy Soap Kills :)
1
Beatlesi to nie hipisi ;) Ja właśnie najbardziej lubię psychodeliczny rock, za Coldplayem nie przepadam bo to leży za blisko Indie Rocka jak dla mnie, chociaż lubię jakieś tam ich pojedyncze piosenki, natomiast Radiohead nie słucham, może kiedyś przyjdzie na to czas. Na razie mam dużo innych zespołów w kolejce do przesłuchania.
0
O co chodzi z tym sztywniutko? Bo mi się to kojarzy z byciem sztywniakiem.
3
W sumie to Beatlesi nie ćpali (aż tyle) w porównaniu do innych zespołów z tamtych lat. Fenomen Beatlesów ("Dobrych") polega na tym, że idealnie wstrzelili się w powojenny okres rozluźnienia. Ich muzyka była prosta, rytmiczna i dzięki temu trafiła do tak szerokiego grona odbiorców. Ja osobiście lubię ich piosenki chociaż bardziej wolę Rolling Stones'ów ("Złych").
1
Nawet nie słyszałem o takim gatunku, będę musiał sprawdzić.
2
O widzisz, o coś takiego mi właśnie chodziło, dzięki :)
1
A to w amerykańskim rapie nie ma teraz takiej cukierkowej otoczki?
1
Mam głupie pytanie (zważywszy na mój staż na tej stronie): czy dodanie kogoś do obserwowanych daje cokolwiek poza tym, że też ktoś jest w obserwowanych?
1
Ja generalnie słucham starej muzyki, z pewnymi wyjątkami, nie zamykam się na żadne gatunki, ale za rapem średnio przepadam, co nie znaczy, że nie zdarza mi się słuchać i tego gatunku. A Ty czego lubisz słuchać?
1
Ale myślę, ze jest mimo wszystko różnica pomiędzy autografem złożonym własnoręcznie, a fabryczną masówką ;) A propos City to mam gdzieś jeszcze autograf Anelki z czasów kiedy grał w barwach the Citizens :)
6
No to stopy wody pod kilem i przyjemnych wrażeń :) Szczepienia porobione?
1
Ale Giovinco to jest skrzydłowy, a takich mamy na pęczki. Barcelona szuka zawodnika, który potrafi dobrze grać w obrębie pola karnego a nie kolejnego schodzącego ze skrzydła.
8
Za co Cię tam zsyłają?
1
Rzeczywiście, Giovinco - urodzona dziewiątka.
14
Będzie miał gdzie balować.
1
Nie wiem (wątpię) , czy "trochę" to dla niego wystarczająco dużo.
2
Pozostaje jeszcze tylko przekonać go do siedzenia na ławce przez większość spotkań.
7
Wiadomo, Busquets słaby bo ma słabego ołwerala w fifie, a Casemiro wciąga go nosem. Swoją drogą dobrze dobrany nick do zawartości Twojej głowy.
2
Nie wiem, ale ledwo to obejrzałem, masakra. Ciężko sobie w ogóle wyobrazić rozmiary tej tragedii. To co obejrzałem jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że decyzja o rozpoczęciu powstania nie była słuszna.
Edit: Na napisach końcowych były nazwiska osób, których materiały użyto do nakręcenia tego dokumentu. Co do szczegółów to trzeba by popytać pewnie w Muzeum Powstania Warszawskiego, bo to ono zrealizowało ten film.
4
Nie rozumiem pytania.
4
Na jedynce leci teraz Powstanie Warszawskie - film dokumentalny z życia Warszawy w okresie Powstania zmontowany z archiwalnych nagrań, polecam.
1
West Ham od pewnego czasu lubuje się w ściąganiu Argentyńczyków, kiedyś Tevez i Masche, ostatnio Lanzini - a teraz Calleri. Oby to było dobre wzmocnienie dla Młotów.
2
Podzielam Twoje zdanie.
2
Pewnie, że powinniśmy, ale to nie zmienia faktu, że to powstanie nie miało sensu.
3
Czyli spoko, ze z Warszawy zostało gruzowisko, byleby Niemcy zapłacili odszkodowanie? Nie wiem czy zamierzenie, ale trochę taka logika przemawia z Twoich komentarzy.
5
To teraz spróbuj sobie odpowiedzieć na pytanie, co przyniosłoby większą korzyść: setki tysięcy ofiar i MILIARDOWE straty ekonomiczne (niemal 30 lat odbudowy stolicy), czy brak wydźwięku? Kiedy byłem młodszy też byłem bardzo dumny z tego powstania, ale z biegiem lat zaczęło do mnie docierać, jak wielkimi stratami zostało ono okupione.
3
Co masz na myśli mówiąc tacy jak ja?
1
Myślę, że z profilem ścisłym i tak później możesz pójść na WSO, bo jest tam wiele specjalizacji zgodnych z Twoim profilem (najlepiej sam sobie zobacz na stronie WSO jakie są profile).