2

Niestety po raz kolejny zawiodła psychika, czyli zdecydowanie najsłabszy element gry Francuza, mieć 6:3 w tie-breaku i 2 swoje serwisy to po prostu trzeba wykorzystać... To nie Nishikori wygrał mecz tylko Monfils go przegrał. Ale i tak brawo za świetne widowisko i emocje do ostatniej piłki.

3

Co tu się wydarzyło...

3

6:3! Piłki meczowe dla Gaela!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A ja myślałem, że to jakiś brazylijski piłkarz, nieźle!

1

Co to za grajek na Twoim avatarze? Wydaje mi się, że to jakiś Brazylijczyk ale nie mogę skojarzyć.

0

i 5:5 - ale horror

1

O nie, nie, nie. W tym wypadku moja wymarzona kolejność to: I - Monfils, II - Del Potro, III - Nadal ;)

0

Nie widzę nikogo takiego niestety w rozpisce. A ona też na 100m?

1

Co ten Monfils teraz zagrał za akcję, aż wstałem z fotela.

3

Super powrót Delpo, strasznie się cieszę, że udało mu się awansować. Mam nadzieję, że wygra ze Szkotem bo Fognini pokazał w poprzedniej rundzie, że Andy jest do ruszenia.

2

Dla zainteresowanych: o 22:55 na TVN-ie klasyka kina czyli Ojciec Chrzestny - idealny wypełniacz czasu przez eliminacjami 100m kobiet z udziałem naszej Ewy Swobody ;)

3

Świetnie Gael gra, ależ to będzie ciekawy set teraz!

2

Ale kosmicznie zagrał Monfils w końcówce seta, genialne minięcie w sam narożnik, potem świetny beckhend, błąd Keia i jest set! Oby tak dalej!

3

Teraz czas na Monfilsa, ale na razie zapowiada się długi i ciężki drugi set.

0

Ooo, to ten kanał gdzie wczoraj oglądałem, dzięki! :)

0

Najlepiej zacznij od filmów najnowszych, które nie są ogólnodostępne ;)

0

Ma ktoś może link do meczu Nishikoriego z Monfilsem? Szukam już z 20 minut i nie mogę nic działającego znaleźć...

1

W końcu kwiecień-plecień...

1

Chyba, że Monaco zrobi robotę ;)

0

*włodarzom - nie masz autokorekty? ;)

0

Mówili też coś o problemach żołądkowych.

2

Myślę, że puenta tekstu Challengera wpisuje się w opinię ogółu: idealnym rozwiązaniem byłoby występowanie w meczach ligowych dla Ter Stegena, a LM i CdR dla Bravo. Pytanie tylko, czy takie rozwiązanie satysfakcjonuje wszystkie (trzy) strony.

7

Prędzej Atletico niż City.

1

Wow, brzmi nieźle - może się szarpnę i kupię PS4. Znasz może jakieś ciekawe tytuły gier samochodowych na PS4? Coś w stylu Gran Turismo albo Forza?

0

Może go sobie w Fantasy kupię.

0

A ten Mustafi to już przyklepany?

0

O co chodzi z tym wcielaniem się w Huntera?

1

Tym bardziej, że w drugą stronę ma pójść Tello ;)

3

Gomez chyba najbardziej pasuje to koncepcji LE, który chciał mieć nową opcję w ataku i właśnie silny i wysoki Gomez mógłby nią być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?