JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niestety po raz kolejny zawiodła psychika, czyli zdecydowanie najsłabszy element gry Francuza, mieć 6:3 w tie-breaku i 2 swoje serwisy to po prostu trzeba wykorzystać... To nie Nishikori wygrał mecz tylko Monfils go przegrał. Ale i tak brawo za świetne widowisko i emocje do ostatniej piłki.
3
Co tu się wydarzyło...
3
6:3! Piłki meczowe dla Gaela!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A ja myślałem, że to jakiś brazylijski piłkarz, nieźle!
1
Co to za grajek na Twoim avatarze? Wydaje mi się, że to jakiś Brazylijczyk ale nie mogę skojarzyć.
0
i 5:5 - ale horror
1
O nie, nie, nie. W tym wypadku moja wymarzona kolejność to: I - Monfils, II - Del Potro, III - Nadal ;)
0
Nie widzę nikogo takiego niestety w rozpisce. A ona też na 100m?
1
Co ten Monfils teraz zagrał za akcję, aż wstałem z fotela.
3
Super powrót Delpo, strasznie się cieszę, że udało mu się awansować. Mam nadzieję, że wygra ze Szkotem bo Fognini pokazał w poprzedniej rundzie, że Andy jest do ruszenia.
2
Dla zainteresowanych: o 22:55 na TVN-ie klasyka kina czyli Ojciec Chrzestny - idealny wypełniacz czasu przez eliminacjami 100m kobiet z udziałem naszej Ewy Swobody ;)
3
Świetnie Gael gra, ależ to będzie ciekawy set teraz!
2
Ale kosmicznie zagrał Monfils w końcówce seta, genialne minięcie w sam narożnik, potem świetny beckhend, błąd Keia i jest set! Oby tak dalej!
3
Teraz czas na Monfilsa, ale na razie zapowiada się długi i ciężki drugi set.
0
Ooo, to ten kanał gdzie wczoraj oglądałem, dzięki! :)
0
Najlepiej zacznij od filmów najnowszych, które nie są ogólnodostępne ;)
0
Ma ktoś może link do meczu Nishikoriego z Monfilsem? Szukam już z 20 minut i nie mogę nic działającego znaleźć...
1
W końcu kwiecień-plecień...
1
Chyba, że Monaco zrobi robotę ;)
0
*włodarzom - nie masz autokorekty? ;)
0
Mówili też coś o problemach żołądkowych.
2
Myślę, że puenta tekstu Challengera wpisuje się w opinię ogółu: idealnym rozwiązaniem byłoby występowanie w meczach ligowych dla Ter Stegena, a LM i CdR dla Bravo. Pytanie tylko, czy takie rozwiązanie satysfakcjonuje wszystkie (trzy) strony.
7
Prędzej Atletico niż City.
1
Wow, brzmi nieźle - może się szarpnę i kupię PS4. Znasz może jakieś ciekawe tytuły gier samochodowych na PS4? Coś w stylu Gran Turismo albo Forza?
0
Może go sobie w Fantasy kupię.
0
A ten Mustafi to już przyklepany?
0
O co chodzi z tym wcielaniem się w Huntera?
1
Tym bardziej, że w drugą stronę ma pójść Tello ;)
3
Gomez chyba najbardziej pasuje to koncepcji LE, który chciał mieć nową opcję w ataku i właśnie silny i wysoki Gomez mógłby nią być.