JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja bym prędzej wspomniał o Ronaldo, czy choćby Aguero.
4
Widzieć Djokovicia odpadającego już w 1. rundzie - bezcenne :)
1
Juve będzie miało niesamowicie mocną pakę jak jeszcze Gustavo dojdzie.
2
Jason Bourne
1
Ja się bardzo cieszę z wygranej Del Potro, który nie poddaje się pomimo wielu ciężkich kontuzji i wciąż potrafi nawiązać walkę z czołowymi tenisistami.
1
No to jeszcze jeden remis i Neymar z Rafinhą wrócą do Barcelony :) Przynajmniej będą mieli więcej czasu na przygotowanie się do nowego sezonu.
26
Po tym jak dokonało najgorszego to już nie wygląda aż tak imponująco.
1
Ło, Ty żyjesz tutaj.
2
Chanturia to był Gruzin, swego czasu nieźle się zapowiadający, wiem że przez jakiś czas grał w Holandii, ale później przestałem się interesować jego losami.
1
Jak nie jak tu już masowe wycieczki na mecz Barcelony z Legią są ustawiane.
2
Nie chodzi o żadną radość tylko o to, że większość już z automatu przyznaje miejsce w lidze mistrzów Legii, zapominając, że trzeba jeszcze rozegrać dwumecz z przeciwnikiem, który pokonał faworyzowane BATE i wcale nie musi to być łatwe zadanie. Po prostu niektórym przydałoby się trochę pokory.
1
Widzę, że pompowanie warszawskiego balonika trwa w najlepsze, oby tylko ten balonik nie pękł z hukiem.
1
Może przez to, że odbywało się EURO to zostało to potraktowane priorytetowo.
3
UEFA = Europa
FIFA = cały świat
Tak sobie tłumaczę tę decyzję
0
Miesięcznie?
1
A orientujesz się może, czy ten pakiet dla NC+ też kosztuje 150 złotych jak wyżej pisali?
1
A czy pakiet eleven jest dostępny do kupienia na platformie NC+?
3
Z Eto'o też tak było, na 5 setek wykorzystywał jedną, strasznie irytował swoją indolencją, ale i tak był uwielbiany.
3
Wypożyczyć razem z Samperem i ściągnąć kogoś starszego (Gomez). To byłoby idealne rozwiązanie dla wszystkich stron.
2
Ale końcówka bardzo mi się podobała, jak zresztą cały film. Fajnie ją Bourne załatwił ;)
2
Czemu wada? Przynajmniej będzie dalszy ciąg ;) Chociaż pewnie to będzie robione już trochę na siłę, bo poza Bourne'm nie ma już praktycznie żadnych postaci z poprzednich części.
4
Jeszcze niech Arsenal weźmie Dzeko i zapas opału na zimę gotowy.
2
Ja wczoraj oglądałem i nie trzeba pamiętać Dziedzictwa, tym bardziej, że w mojej opinii to była najsłabsza część z dotychczasowych. Za to najnowsza super, niesamowite tempo akcji przez całe 120 minut filmu, polecam.
2
Niang z Milanu jest świetny? Bez przesady ;)
0
A Arda i Vidal?
0
Jak wczoraj grali nasi? Kogo byście wyróżnili i jak zagrał Kapustka?
3
Co z tego jak i tak musiał ciągle schodzić na skrzydło albo się cofać bo tak chciał Pep i tyle z tego było.
12
Nie wypalił, bo Ibra nie dogadał się z Pepem, który wystawiał Szweda na skrzydle, a mimo tego i tak miał niezłe statystyki.
23
Niedługo na 25 latków będzie się mówiło, że za starzy, że trzeba odmłodzić.
5
No i pięknie, oby Barca go kupiła :)