1

Ja bym prędzej wspomniał o Ronaldo, czy choćby Aguero.

4

Widzieć Djokovicia odpadającego już w 1. rundzie - bezcenne :)

1

Juve będzie miało niesamowicie mocną pakę jak jeszcze Gustavo dojdzie.

2

Jason Bourne

1

Ja się bardzo cieszę z wygranej Del Potro, który nie poddaje się pomimo wielu ciężkich kontuzji i wciąż potrafi nawiązać walkę z czołowymi tenisistami.

1

No to jeszcze jeden remis i Neymar z Rafinhą wrócą do Barcelony :) Przynajmniej będą mieli więcej czasu na przygotowanie się do nowego sezonu.

26

Po tym jak dokonało najgorszego to już nie wygląda aż tak imponująco.

1

Ło, Ty żyjesz tutaj.

2

Chanturia to był Gruzin, swego czasu nieźle się zapowiadający, wiem że przez jakiś czas grał w Holandii, ale później przestałem się interesować jego losami.

1

Jak nie jak tu już masowe wycieczki na mecz Barcelony z Legią są ustawiane.

2

Nie chodzi o żadną radość tylko o to, że większość już z automatu przyznaje miejsce w lidze mistrzów Legii, zapominając, że trzeba jeszcze rozegrać dwumecz z przeciwnikiem, który pokonał faworyzowane BATE i wcale nie musi to być łatwe zadanie. Po prostu niektórym przydałoby się trochę pokory.

1

Widzę, że pompowanie warszawskiego balonika trwa w najlepsze, oby tylko ten balonik nie pękł z hukiem.

1

Może przez to, że odbywało się EURO to zostało to potraktowane priorytetowo.

3

UEFA = Europa
FIFA = cały świat

Tak sobie tłumaczę tę decyzję

0

Miesięcznie?

1

A orientujesz się może, czy ten pakiet dla NC+ też kosztuje 150 złotych jak wyżej pisali?

1

A czy pakiet eleven jest dostępny do kupienia na platformie NC+?

3

Z Eto'o też tak było, na 5 setek wykorzystywał jedną, strasznie irytował swoją indolencją, ale i tak był uwielbiany.

3

Wypożyczyć razem z Samperem i ściągnąć kogoś starszego (Gomez). To byłoby idealne rozwiązanie dla wszystkich stron.

2

Ale końcówka bardzo mi się podobała, jak zresztą cały film. Fajnie ją Bourne załatwił ;)

2

Czemu wada? Przynajmniej będzie dalszy ciąg ;) Chociaż pewnie to będzie robione już trochę na siłę, bo poza Bourne'm nie ma już praktycznie żadnych postaci z poprzednich części.

4

Jeszcze niech Arsenal weźmie Dzeko i zapas opału na zimę gotowy.

2

Ja wczoraj oglądałem i nie trzeba pamiętać Dziedzictwa, tym bardziej, że w mojej opinii to była najsłabsza część z dotychczasowych. Za to najnowsza super, niesamowite tempo akcji przez całe 120 minut filmu, polecam.

2

Niang z Milanu jest świetny? Bez przesady ;)

0

A Arda i Vidal?

0

Jak wczoraj grali nasi? Kogo byście wyróżnili i jak zagrał Kapustka?

3

Co z tego jak i tak musiał ciągle schodzić na skrzydło albo się cofać bo tak chciał Pep i tyle z tego było.

12

Nie wypalił, bo Ibra nie dogadał się z Pepem, który wystawiał Szweda na skrzydle, a mimo tego i tak miał niezłe statystyki.

23

Niedługo na 25 latków będzie się mówiło, że za starzy, że trzeba odmłodzić.

5

No i pięknie, oby Barca go kupiła :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?