JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Asem kończy swój mecz z Ciliciem Gael Monfils! Świetny mecz!
4
Zawsze można się zorganizować w jakieś dojazdowe grupki i Ci co mają auta mogą podwieźć pozostałych, fajnie byłoby się spotkać :)
0
Ciekawe co za wielką niespodziankę szykuje nam Redakcja? Co obstawiacie? Może jakiś zjazd użytkowników? :)
2
znalazłem jakiegoś ruskiego streama:
http://www.intennis.tv/en/game/2016/6421/live
2
No właśnie widzę, ale bardzo chciałem zobaczyć Monfilsa, no trudno.
2
Ma ktoś może link do meczu Monfilsa z Ciliciem?
1
Obrona to był jakiś dramat
0
Szkoda, duża strata była?
0
Nie będzie złota?
0
Jaki to dystans?
0
Jak tam nasze wioślarki?
0
Mam tylko rozpiskę występów lekkoatletycznych bez kanałów, ale może się przyda
http://www.pzla.pl/index.php?_a=1&kat_id=4&_id=11047
13
Harmonogram konkurencji lekkoatletycznych na IO:
http://www.pzla.pl/index.php?_a=1&kat_id=4&_id=11047
2
Ale Sampa rozklepała, brawo.
2
Ależ akcja! Pięknie to rozegrali
1
Nie wiem jaka jest różnica między S a M w koszulce na nowy sezon ale L wypada bardzo duża w porównaniu do XL i tym się kierowałem doradzając. A 2 lata temu mogła być nieco inna rozmiarówka ;)
3
Nieźle Ivan, tutaj transmisja jakby ktoś nie miał (nie po polsku):
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Rozmiary wypadają nieco większe więc S powinna Tobie pasować :)
5
Podoba mi się jego trzeźwe myślenie, gołym okiem widać, że zawodnikom Barcy B ciężko przebić się do pierwszego zespołu, tym bardziej w obliczu tak wielu pomocników, którzy obecnie są do dyspozycji LE. Podobnie jak Alen uważam, że wątpliwe jest, by Barca go wykupiła.
13
A cóż to się Pepowi stało? Dostał szoku, kiedy zdał sobie sprawę ile pieniędzy wydał na zwykłego obrońcę?
2
Giovinco to skrzydłowy, ja chciałbym Gomeza albo RvP
2
Od wczoraj chyba nic nowego: Luan, Gabigol, Perez, Mario Gomez...
2
Na razie nic nie wiadomo, jego tożsamość nie została jeszcze potwierdzona.
5
Zazdroszczę Realowi tego Asensio, chłopak ma papiery na wielkie granie. Przed rozpoczęciem presezonu wszyscy myśleli, że w najlepszym razie pójdzie na wypożyczenie albo zostanie sprzedany a okazuje się, że gra lepiej niż James i Isco razem wzięci i prawdopodobnie zostanie w pierwszym zespole.
6
Większość to zabytkowy szrot, niech ściągną jeszcze Valerona z emerytury.
0
Dlaczego?
96
Hehehe, Premier$hit dostaje łupnia w Europie to trzeba zrobić Ligę Mistrzów pod nich. Czekam na przepis pozwalający na awans z grupy dwóm drużynom + drużynie angielskiej, która znalazła się na dalszym miejscu w grupie, no bo przecież liczy się historia występów (ciekawe, czy zamierzają dopuścić Nottingham Forest do Ligi Mistrzów)
1
Nie wiem, czy RvP nie miałby zbyt wysokich wymagań finansowych, ale to też mogłaby być ciekawa opcja.
1
Robinho nie grał jakoś porywająco w City, a Sheva w Anglii nic pokazał nic ze swojej wielkiej formy w Milanie.