4

Asem kończy swój mecz z Ciliciem Gael Monfils! Świetny mecz!

4

Zawsze można się zorganizować w jakieś dojazdowe grupki i Ci co mają auta mogą podwieźć pozostałych, fajnie byłoby się spotkać :)

0

Ciekawe co za wielką niespodziankę szykuje nam Redakcja? Co obstawiacie? Może jakiś zjazd użytkowników? :)

2

znalazłem jakiegoś ruskiego streama:

http://www.intennis.tv/en/game/2016/6421/live

2

No właśnie widzę, ale bardzo chciałem zobaczyć Monfilsa, no trudno.

2

Ma ktoś może link do meczu Monfilsa z Ciliciem?

1

Obrona to był jakiś dramat

0

Szkoda, duża strata była?

0

Nie będzie złota?

0

Jaki to dystans?

0

Jak tam nasze wioślarki?

0

Mam tylko rozpiskę występów lekkoatletycznych bez kanałów, ale może się przyda

http://www.pzla.pl/index.php?_a=1&kat_id=4&_id=11047

13

Harmonogram konkurencji lekkoatletycznych na IO:



http://www.pzla.pl/index.php?_a=1&kat_id=4&_id=11047

2

Ale Sampa rozklepała, brawo.

2

Ależ akcja! Pięknie to rozegrali

1

Nie wiem jaka jest różnica między S a M w koszulce na nowy sezon ale L wypada bardzo duża w porównaniu do XL i tym się kierowałem doradzając. A 2 lata temu mogła być nieco inna rozmiarówka ;)

3

Nieźle Ivan, tutaj transmisja jakby ktoś nie miał (nie po polsku):

http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Rozmiary wypadają nieco większe więc S powinna Tobie pasować :)

5

Podoba mi się jego trzeźwe myślenie, gołym okiem widać, że zawodnikom Barcy B ciężko przebić się do pierwszego zespołu, tym bardziej w obliczu tak wielu pomocników, którzy obecnie są do dyspozycji LE. Podobnie jak Alen uważam, że wątpliwe jest, by Barca go wykupiła.

13

A cóż to się Pepowi stało? Dostał szoku, kiedy zdał sobie sprawę ile pieniędzy wydał na zwykłego obrońcę?

2

Giovinco to skrzydłowy, ja chciałbym Gomeza albo RvP

2

Od wczoraj chyba nic nowego: Luan, Gabigol, Perez, Mario Gomez...

2

Na razie nic nie wiadomo, jego tożsamość nie została jeszcze potwierdzona.

5

Zazdroszczę Realowi tego Asensio, chłopak ma papiery na wielkie granie. Przed rozpoczęciem presezonu wszyscy myśleli, że w najlepszym razie pójdzie na wypożyczenie albo zostanie sprzedany a okazuje się, że gra lepiej niż James i Isco razem wzięci i prawdopodobnie zostanie w pierwszym zespole.

6

Większość to zabytkowy szrot, niech ściągną jeszcze Valerona z emerytury.

0

Dlaczego?

96

Hehehe, Premier$hit dostaje łupnia w Europie to trzeba zrobić Ligę Mistrzów pod nich. Czekam na przepis pozwalający na awans z grupy dwóm drużynom + drużynie angielskiej, która znalazła się na dalszym miejscu w grupie, no bo przecież liczy się historia występów (ciekawe, czy zamierzają dopuścić Nottingham Forest do Ligi Mistrzów)

1

Nie wiem, czy RvP nie miałby zbyt wysokich wymagań finansowych, ale to też mogłaby być ciekawa opcja.

1

Robinho nie grał jakoś porywająco w City, a Sheva w Anglii nic pokazał nic ze swojej wielkiej formy w Milanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?